איתור נזילות ללא הרס

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

איתור נזילה מצלמה טרמיתכמעט בכל בית עשויה להתרחש תקלה כזו או אחרת שתוביל לכך שתהיה נזילה של מים.

הנזילות עשויות להתרחש ממגוון סיבות. אם זה צינור שהתיישן ואם זה בשל חדירת שורשים לצנרת התת קרקעית. לעיתים ישנם נזקים שונים שנגרמים בעקבות תיקוני תשתיות או אפילו הפסקות מים שחוזרות על עצמן.

אז האמת היא שלא ממש משנה מהי הסיבה המובילה לתקלה, אתם חייבים פתרון לבעיה והכי חשוב שזה יהיה בלי הרס. 

>> החלפת דוד שמש

מה זה אומר איתור נזילות ללא הרס? 

אז מה זה בעצם איתור נזילות מים ללא הרס?

לרוב מדובר באיתור נזילות שנעשה באמצעות ציוד מתקדם שנועד בדיוק לשם כך. לצורך איתור נזילות בלי להרים רצפות, בלי לקדוח בקירות ובלי להרוס את הבית.

ישנן שיטות שונות בעזרתן ניתן אכן לאתר נזילות בלי לגעת כלל במעטפת של הבית, בקירות או ברצפה. 

מצלמה תרמית – המצלמה התרמית האי זו שמשמת רבות לצורך איתור נזילות כאשר היא מסוגלת לאבחן בעיות בצנרת בבית תוך אבחנה של הבדלי טמפרטורות של המים. לשם כך יש לחמם היטב את המים בברזים ולעבור עם המצלמה תרמית כדי לאבחן באיזה אזור יש הבדל בטמפרטורה כאשר מזה אפשר יהיה ללמוד על מקורה של התקלה.

איתור נזילות באמצעות חיישן גז – אם מדובר בנזילה בברז המים הקרים או שמדובר בעונת החורף, המצלמה התרמית לא תכול לסייע ממש כי הבדלי הטמפרטורות לא יורגשו. במצבים אלו אפשר יהיה לזהות את הנזילות בעזרת חיישן הגז. לשם כך מזרימים גז לתוך הצנרת כאשר זה שורם לכל האורך ופורץ החוצה במקום הבעייתי. כך מצליחים לאתר בעזרת חיישן הגז את הנקודה שדורשת תיקון.

מצורף סרטון של יגאל מאתר נזילה באמצעות חיישן גז:

יתרונות איתור נזילות ללא הרס

יש כמה וכמה יתרונות משמעותיים לאיתור נזילות בלי הרס. 

  • זיהוי מדויק של המוקד הבעייתי – יתרון משמעותי מאוד כאשר אין כל צורך בהרס בבית. התיקון יוכל להתבצע בצורה מדויקת וממוקדת בלי בלגן מסביב.
  • חיסכון בזמן – הודות איתור המהיר ניתן להתקדם מיד לביצוע התיקון מה שחוסך הרבה זמן.
  • חיסכון בכסף – העבודה היא הרבה יותר ממוקדת כך שהעלויות הן נטו על העובדה בלי צורך בתיקונים ושיפוצים אחרי ההרס הגדול בבית לצורך איתור הנזילה.

 מומחים באיתור נזילות ללא הרס 

IGL אינסטלציה לשירותכם לכל מקרה של בעיה או תקלה בצנרת כאשר לא תצטרכו לחפש את מקור התקלה תוך הרס של הבית. אנחנו נגיע אליכם עם כל הציוד המתקדם מתוך מטרה ברורה: לאתר עבורכם את מקורה של הנזילה בלי להשאיר אתכם להתמודד עימה זמן ארוך ומורט עצבים. 

>> סתמיות ביוב: כל מה שצריך לדעת

מחיר איתור נזילות ללא הרס

כאשר אתם באים להזמין שירות של איתור נזילות, חשוב שתגדירו מראש מה נכלל בשירות המבוקש. ראשית חשוב שתבררו האם אכן מדובר באינסטלטור שיש לו את כל הציוד לצורך איתור הנזילות. חשוב גם לבדוק כי יש לו את ההכשרה לאיתור נזילות עם דגש על עבודה עם מצלמה תרמית ושאר המכשירים לאיתור נזילות.

כאשר אתם סוגרים על מחיר, חשוב שתוודאו כי מדובר במחיר שתשלמו רק אם אכן הפעולה הצליחה והתגלתה הבעיה ומקורה.  

חשוב לציין כי אם בעזרת המצלמה לא תגיעו לשום מקום, המחיר שתשלמו יהיה רק על הביקור של האינסטלטור. מעבר לכך, חשוב לציין גם כי אם האינסטלטור יעבור במהלך הבדיקה לעבודה עם חיישן גז, זה לא יעלה עוד את המחיר. השירות הוא למעשה איתור נזילות בכל אמצעי שהאינסטלטור יראה לנכון.

המחיר בגדול נע בין 1,200 ₪ ל2,000 ₪.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים