תיקון נזילה באסלה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5

אף אחד לא רוצה לגלות לפתע שהאסלה שלו נוזלת. למען האמת, פעמים רבות הגילוי מגיע לאחר זמן רב, רק כאשר מבחינים בעלייה בחשבון המים. כך תוכלו לתקן אותה בשיא היעילות והמהירות.

באנר תיקון נזילה באסלה במהירות

איך מתפתחת נזילה באסלה?

ישנן שתי סיבות עיקריות הגורמות לנזילה באסלה.

סיבההסבר
אטם ניאגרה בלויבתוך הניאגרה ישנה גומיית אטם. היא נמצאת מתחת למצוף. הגומייה הזו מטבעה נהרסת עם הזמן בעקות בלאי ושחיקה טבעיים. החלפת הגומייה היא ממש לא סיפור מסובך וכל אחד יוכל לעשות את זה בעצמו עם הסבר קל ופשוט.
מצוף תקולהמצוף שנמצא בתוך הניאגרה אחראי על כך שהמים המתמלאים בתוך הניאגרה יגיעו עד גבול מסוים. כאשר המצוף תקול, המים יעלו בלי מעצור וידלפו החוצה. אז אם אתם רואים נזילה כזו או שאתם שומעים קולות מילוי מאזור השירותים גם באמצע הלילה, מסתבר שהבעיה היא במצוף. גם בעיה כזו יש סיכוי לפתור לבד. על יד המצוף ישנו בורג שאחראי על הכוונון של המצוף. לעיתים הברגה של הבורג הזה תפתור את הבעיה.

איך מתקנים נזילה באסלה?

חייגו ליגאל האינסטלטור לכל תקלה או נזילה באסלה 077-8051102

כפי שכבר ציינו, הבעיות שגורמות לנזילה באסלה הן די צפויות וברורות. על כן גם לא ממש מסובך לאבחן את מקור הנזילה. התיקון של הבעיות הללו הוא די פשוט. לא צריך הרבה ידע מקצועי לצורך כך. החלפה של גומייה היא פעולה פשוטה וכך גם הטיפול במצוף. אם נדרשת החלפה של המצוף, אפשר גם כן לבצע אותה בעזרת ההוראות הברורות והפשוטות שאפשר למצוא ברשת.
כאשר הניאגרה מלאה באבנית יש מצבים אשר בהם כדאי יהיה לשקול החלפה של כל הניאגרה. פעולה כזו השאירו לבעלי המקצוע שיעשו זאת עבורכם בצורה הכי מקצועית.

ראו גם: תיקון סתימה במקלחת

בסרטון: דיווח לחברת IGL על תקלה של נזילה באסלה

יגאל חביב IGL אינסטלציה

מה זה נזילה חוזרת באסלה?

קורה לא פעם שגם לאחר שכבר תיקנתם את כל הטעון תיקון בניאגרה ועדיין ישנה רטיבות באזור או שהרצפה בחדר השירותים רטובה, ייתכן שהתיקון נעשה שלא באופן מקצועי או שישנה נזילה ממקור נוסף.
אם אתם מצליחים לאתר את הגורם לנזילה, אולי גם תוכלו לפתור אותה בעצמכם. בכל מקרה, תמיד תוכלו לפנות אל אנשי המקצוע כדי לקבל את המענה המושלם. זה יכלול איתור של מוקד הנזילה וכמובן גם טיפול מקצועי ויעיל בבעיה.

נזילה באסלה היא סיטואציה שאף אחד לא רוצה שתקרה לו. לפעמים התקלה היא מים שמצטברים להם בסביבת האסלה. האשם בבעיה זו הוא התקנה לא מקצועית של האסלה, שגורמת לכך שמים מצטברים להם על הרצפה, ולא צריך לספר שאין מדובר במים הכי נקיים שיש.

מה זה ניאגרה סמויה?

חייגו ליגאל האינסטלטור לכל תקלה או נזילה באסלה 077-8051102

ניאגרה סמויה היא ניאגרה המותקנת מאחורי הקיר והיא לא בולטת מבחוץ כמו בניאגרה הרגילה. בניאגרה הסמויה יש את הלוחית עם הכפתורים להורדת המים בלבד ורק זה נמצא בחלק הגלוי על גבי הקיר.
כאשר ישנה תקלה ומים נוזלים אל תוך האסלה או שישנה תקלה בתוך הניאגרה עצמה, יהיה צורך להיעזר באיש מקצוע על מנת שהוא יפתח את הניאגרה בעזרת הוצאת הלוחית של הורדת המים. כך למעשה תהיה לו הגישה אל הניאגרה הטמונה מאחורי הקיר ולבצע בה את כל מה שטעון תיקון.

ניאגרה סמויה
דוגמא של ניאגרה סמויה

להבדיל מהצטברות מים, מדובר בתקלה סמויה מן העין. אתם לא רואים דבר אשר איננו כשורה, אולם חשבון המים מדבר בעד עצמו. הניאגרה מתמלאת בעודף מים, שאותם כמובן אינכם צריכים והתוצאה היא חשבון מים שרק הולך ועולה. פעמים רבות אותה נזילה בניאגרה נגרמת בעקבות המצוף, שעליו מופקדת מלאכת הוויסות של המים, בניאגרות הפשוטות יש מצוף אוניברסלי שמתאים לכל הדגמים, עם זאת, בניאגרות הסמויות לכל חברה יש מצוף המתאים לניאגרה שלה.

ברוב המקרים, הנזילה היא באטם שאחראי על המנגון ועל האטימה של המים. בדומה למצופים, בניאגרות הפשוטות מפלסטיק יש אטם אחד אוניברסלי שמתאים לכל הדגמים ובניאגרות הסמויות לכל חברה יש אטם ייחודי המתאים למוצרים שלה והמחירים נקבעים לפי היצרן עצמו אשר לא משחרר את המים הללו בזמן. ברמה העקרונית, כל עוד לא הדחתם בזה הרגע את האסלה, היא אמורה להיות יבשה. אתם יכולים אפילו לבחון זאת באמצעות נייר טואלט שתנסו להדביק לאסלה. אם הוא מעיד על אסלה רטובה, סימן שיש לכם נזילה ויש לטפל בה.

ומה אם מדובר בניאגרה רגילה?

אם מדובר בניאגרה רגילה גלויה, הטיפול הוא פשוט יחסית ותוך זמן קצר ממש אפשר להגיע לפתרון המלא. אם מדובר בניאגרה סמויה, הסיפור עשוי להיות מורכב הרבה יותר כי הטיפול בניאגרה כזו תחייב עבודה של איש מקצוע שמכיר את הניאגרה הסמויה ויודע כיצד לטפל בה בצורה המקצועית והנכונה ביותר.

מחירון תיקון נזילות מהאסלה של IGL

מחירשיטה
ביקור אינסטלטור250-300 ש"ח
תיקון נזילה בניאגרה220-350 ש"ח
תיקון נזילה בניאגרה סמויה320-450 ש"ח
החלפה של מנגנון ההדחה350-500 ש"ח
תיקון נזילה באסלה תלויה200-350 ש"ח

כדי לדעת האם מקור הנזילה הוא באסלה, צריך לאבחן תחילה היכן נמצאים הנוזלים. אם ישנה נזילה שנמצאת על הרצפה, מסביב לאסלה, צריך לנגב ולהמתין עד הצטברות מים נוספת. במידה ושמים לב כי המים חוזרים להימצא סביב האסלה, על הרצפה, אז המקור הוא באסלה.

כדי לאתר את הסיבה בגינה יש נזילה, יש לאבחן בין הסיבות הנפוצות ביותר. איטום לקוי בין צינור הביוב לאסלה, התקנה לא טובה של האסלה או אפילו חיבור לא טוב בין האסלה לרצפה. לאחר שבודקים כל אחת מהסיבות הללו, ניתן לאתר במדויק ממה נובעת הנזילה ולתקן נזילה באסלה במקצועיות.

ראו גם: זרם מים חמים חלש

גלאי נזילות מים

הפתרון לבעיה? קוראים למומחה

חייגו ליגאל האינסטלטור לכל תקלה או נזילה באסלה 077-8051102

נזילה באסלה היא אחת הסיבות השכיחות שגורמת לאנשים לקרוא לאנשי המקצוע שלנו ב-IGL אינסטלציה.

כאשר הנזילה מתחת לאסלה (שלולית מסביב לאסלה) רוב הסיכויים שיש נזילה בין חיבור האסלה לביוב, במקרה כזה ניתן או לאטום את החיבור של הביוב (4 צול ) ובמקרים שלא ניתן לאטום את הצנרת יש להחליף את ברך האסלה או את האטם המונע נזילות. לעומת זאת, במצב של נזילת מים לתוך האסלה רוב הסיכויים שהבעיה היא בניאגרה עצמה. אגב, ממש לא חובה לחכות עד שעות הבוקר, מהסיבה הפשוטה שאנו מציעים שירות של אינסטלטור 24 שעות. כן, כל מה שצריך זה להתקשר ברגע בו אתם מבחינים בבעיה, ואנחנו כבר נגיע אליכם.

נזילה באסלה? אין בעיה, בשביל זה יש מקצוענים

נזילות באסלה, כמו שירותים רבים וטובים אחרים כמו איתור סתימות, החלפת ברזים ועוד, היא אחת ההתמחויות שלנו. אנחנו נשמח להגיע אליכם בכל שעה ביום, לשמוע מה הבעיה, ולקחת את זה מכאן. בכל מה שקשור לאינסטלציה, אין אתגר גדול מדיי בשבילנו. אנחנו נשתמש במיטב המכשור ובמיטב חומרי הגלם, נוציא לפועל את כל מה שאנחנו יודעים, והתוצאה היא הכי יעילה וטובה שיש, פעם אחר פעם.

אז אם הבחנתם בנזילה באסלה, אין סיבה לחכות עד 9:00 ולהגיד שאתם תאחרו לעבודה, אין מה להסס או לחשוב פעמיים. מוזמנים לסמוך עלינו.

במקרה של נזילה לא מהססים

ברגע שהחשד עולה שיש נזילה בניאגרה או באסלה, אסור להתעכב עם אבחון וטיפול הבעיה, הסיבה לכך היא שהנזילה שלכם עלולה ויכולה להגיע גם לשכן המתגורר מתחתיכם. תארו לעצמכם סיטואציה שאתם מתחילים להריח עובש בדירה וכשאתם מרימים מבט לתקרה אתם מזהים כתם של לחות או יותר גרוע מכך פטריות וריקבון. בוודאי לא תרצו להגיע לסיטואציה כזאת עם השכנים שלכם.

תנו לאינסטלטור לעשות את העבודה

חייגו ליגאל האינסטלטור לכל תקלה או נזילה באסלה 077-8051102

בדרך כלל כאשר מדובר על נזילות באסלה, תיקון שלהן יכול להיות מורכב יחסית, כך שזה לא משהו שיהיה כדאי לכם לנסות לעשות בעצמכם בלבד. במקום זאת יהיה כדאי לכם לפנות אל אינסטלטור שיוכל לעזור לכם ולהציע את שירותיו, כך שתוכלו לעשות את הדברים על הצד הטוב ביותר.

כאשר אתם בוחרים בשירותיו של איש מקצוע מנוסה בתחום הזה, הוא יוכל לבחון היטב את כל הגורמים האפשריים למקור הנזילה באסלה, כמו אלו שהזכרנו לעיל, ולאחר שהוא יזהה את מקור הנזילה, הוא כבר יעשה כל מה שנדרש על מנת לתקן את התקלה בתוך זמן קצר וללא שום בעיות.

כדי שתוכלו להחזיר את חדר השירותים שלכם למצב תקין ושלא תצטרכו לסבול מרטיבות ברצפה, אתם רק צריכים לפנות בהקדם אל אינסטלטור רציני ומקצועי שיוכל לבחון את המצב בקפדנות כבר בזמן הקרוב. זה כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת לפתור את הסיטואציה מבחינתכם במובן הזה.

מתקנים את התקלה בתוך זמן קצר

במקרים רבים כאשר מדובר על תקלות שקשורות בנזילות, ניתן לתקן את המצב בתוך זמן קצר כאשר בוחרים לפנות אל אינסטלטור מנוסה. גם תיקון נזילה בניאגרה, ואל רק באסלה, זה משהו שניתן לעשות בקלות ובמהירות, והרי שרק צריך לפנות אל אינסטלטור מקצועי ומנוסה שיוכל לעשות את העבודה שלו בסופו של דבר.

אם אתם רוצים לקבל שירות מצוין, זה כמובן יהיה חיוני שתעשו כל מה שאתם יכולים על מנת לבחור בשירותיו של איש מקצוע עם ניסיון רב בתחום וידע מקצועי נרחב. כך תוכלו לדעת שאתם נותנים לאיש הנכון לעשות את העבודה הנדרשת ולא יחלוף זמן רב עד שהוא יוכל לתקן את הנזילה שמטרידה אתכם בחדר השירותים.

חייגו ליגאל האינסטלטור לכל תקלה או נזילה באסלה 077-8051102

שאלות נפוצות

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים