יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

החלפת צנרת מים

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

תוכן עניינים:

IGL אינסטלציה
אלירן
גבעתיים
Read More
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
Read More
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
Read More
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
Read More
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
Previous
Next
IGL אינסטלציה

תוכן עניינים:

החלפה של הצנרת נשמעת כמו עניין גדול, אולם פעמים רבות הוא בלתי נמנע. אם אתם עומדים לקראת החלפה של הצנרת, חשוב שתעשו זאת אצל האדם המוסמך למשימה

החלפת צנרת מים היא לא עניין של מה בכך, אבל היא גם לא הדבר הכי נורא שיש. רחוק מזה. לפעמים, ההליך הוא פשוט בלתי נמנע. לפעמים הצנרת נוזלת ביותר מנקודה אחת, לפעמים יש ריח של ביוב, לפעמים הרטיבות מתפשטת לה על הרצפה ועל הקיר, לפעמים אף מצטבר עובש, שיכול לסכן את שלומם ובריאותם של בני הבית, ובכל מקרה, אי אפשר פשוט לנגב, להזניח ולקוות שהבעיה תחלוף מעצמה. יש לטפל בה.החלפת צנרת מים SP

לפעמים אין מדובר בעניין נקודתי, אלא יש צורך לבצע החלפת צנרת בכל הבית. כמובן מדובר בהחלטה מקיפה שתצריך מכם שינוי מבני לא קטן, וכדי שתדעו שמדובר בעניין הכרחי ולא בשואו של האינסטלטור שמעוניין להעמיק מכירה ולבצע עבודה גדולה (שתשלשל לכיסו לא מעט כסף), אתם צריכים לפתח יחסי אמון עם האינסטלטור ולדעת שאכן, אתם יכולים לסמוך עליו.

אז מה חשוב לדעת?

אף אחד לא רוצה להגיע למצב בו הוא צריך להחליף צנרת מים בבית, מדובר על הוצאה רצינית, שלא נדבר על כל הבלגן שייווצר בבית. עם זאת, אתם יכולים למנוע את הסיבוך שיש בהתקנה זו ככל שתמצאו מהר יותר את שורש התקלה. החלפת צנרת על ידי בעל מקצוע לא צריכה להיות מסובכת, ואף לא חייבת לקחת הרבה זמן. זכרו, עדיף תמיד לפתור את שורש הבעיה מאשר לדחות את התקלה.

קודם כל, מהי האיכות של הצינורות שאותה האינסטלטור מתקין בביתכם? האם הם ידועים בתור צינורות בעלי יכולת לשרוד שנים? מהי מידת ההרס שאותה תצטרכו לעבור? האם יש אפשרות להימנע לחלוטין מהרס, או להרוס רק חלק קטן בבית? אם בחרתם ללכת על מערכת של שתי וערב, האם ישנה הימנעות טוטאלית מאלכסונים שיפרו את המרקם המוקפד שנוצר? האם מערכת האיטום אכן מוגנת כמו שצריך, על ידי אביזרים שונים, כך שהאיזון בה לא ייפגם? האם יש לכם אחריות על האביזרים בשימוש בעת החלפת צנרת מים? כמובן, מהו המחיר?

החלפת צנרת מים: מובן שלא מתפשרים על פחות ממומחים

המומחים שלנו כבר ביצעו בהצלחה את ההליך של החלפת צנרת מים פעמים רבות, כך שאין מדובר בהפתעה בשבילם. הם יודעים איך להתחיל, יודעים כיצד לייעץ ולבנות תכנית עבודה, ועושים זאת במלוא הבטיחון שאתם מחפשים. כמובן, גם המכשור מהווה עניין מהותי. האינסטלטורים שלנו מבצעים איתור נזילות מצלמה טרמית, מה שאומר שיש לכם את מיטב הכלים שיסייעו להם במילוי המלאכה על הד הטוב ביותר.

צנרת מים לפני החלפה

השיא? אנו מציעים שירות של אינסטלטור 24 שעות. אם נגרם לכם נזק לבית, לגמרי לגיטימי שלא תרצו לחכות ל-9:00 בבוקר, ורק אז להרים טלפון ולקבוע תור שיגיע תוך שעות או ימים, אלא תרצו פתרון כאן ועכשיו. בשביל זה אנחנו פה, שמחים לעזור.

באילו מקרים נדרש להחליף את הצנרת?

בגדול, ישנם מקרים שיש נזילה בצנרת כאשר הצנרת כבר חלודה ורקובה, רצוי להחליף את כל הצנרת במקום "לחסוך" ולתקן את הפגע הנקודתי (שיטת הסלאמי). כאשר אנו מתקנים כל פעם את איזור הפגיעה בצנרת ולא מחליפים את הצנרת, אנחנו רודפים אחרי הפיצוץ הבא ונגררים לעיתים קרובות להשקעה יותר גדולה מאשר החלפת כל הצנרת.

מקרה נוסף שיש לקחת בחשבון הינו כאשר לחץ המים בצנרת ירוד ולא ניתן לפתוח את הסתימה שנוצרה בצנרת (סתימות הנוצרות מאבנית וחלודה בצנרת) אז הפתרון הנכון החלפת צנרת המים, מכיוון שהסתימה הגיעה כבר למצב שגם איש מקצוע מנוסה יצטרך להשקיע שעות בניסונות לפתוח את הסתימה וגם לא בהכרח יצליח.

יש לכם שתי אפשרויות, או שתגלו מאוחר מדי שצריך להחליף צנרת או בזמן הנכון. בדרך כלל כאשר אנו עוברים דירה יש לבצע בדיקות שונות כדי לראות את מצב הצנרת בדירה. יש היום צנרות עשויות מתכת, כאלו אשר היו מאוד נפוצות בעבר, בדרך כלל אלו הצנרות אשר יהוו בעיה. בעזרת בדיקה של בעל מקצוע תוכלו לוודא האם הצנרת מחלידה, האם יש סדקים והאם יש צורך בהחלפת צנרת.

גם אם הצנרת עובדת כראוי אך עדיין יש חלודה מומלץ להחליף את הצנרת, מדובר על מערכת אשר מובילה את המים למקלחת ולברזים, אתם לא רוצים להזניח את הבריאות שלכם. אחת השיטות לדעת אם יש צורך להחליף צנרת היא על ידי בדיקה של גיל הצנרת. כאשר מדובר על צנרת פלסטיק ובכלל כאשר מדובר על צנרת מתכת 10 שנים ומעלה בהם הצנרת קיימת זו כבר סיבה להחליף אותה.

כאשר אתם עושים שיפוץ בבית זהו זמן נכון להחליף את צנרת הבית. במיוחד כאשר אתם מתכננים להסיר את המרצפות. הדרך הטובה ביותר לדעת אם אתם צריכים להחליף צנרת היא על ידי בדיקה במצלמה תרמית או כלי ייעודי אחר של האינסטלטור אשר יעשה בדיקה מקיפה על המערכת כולה.

מהם סוגי הצנרות הנפוצים?

1. צנרת SP – צנרת מים SP יקרה יותר, היא מחולקת לשני צינורות, האחד כחול (מים קרים) והשני אדום (מים חמים) הצנרת הזאת מאופיינת בגמישותה ולכן יותר קל לעבוד איתה, הצנרת בנויה מ3 שכבות כאשר כל שכבה עוטפת את השכבה הקודמת לה ושומרת על אורך חיי הצנרת, אך עדיף ורצוי להשתמש בה תחת הריצוף ולא כצנרת חיצונית למבנה, חילופי מזג האוויר יכולים להשפיע לרעה על אורך חיי הצנרת מהסוג הזה.

2. צנרת PEX (פקס) – צנרת פקס מורכבת מצינור אחד שחור וקשיח, מסיבה זאת, יותר קשה לעבוד עם צנרת פקס אך הצנרת הזאת עמידה בכל תנאי מזג האוויר ומתאימה גם לשימוש מחוץ למבנה וגם כצנרת למים חמים וקרים.

החלפת צנרת מים – שיטות התקנה

ישנן 2 שיטות להחלפת צנרת המים:

  1. השיטה הקווית. בשיטה זו אנו למעשה מחלקים את המים בצורה בה כל נקודת מים היא עם צינור משלה. היתרון בשיטה זו היא שתמיד יש לנו גיבוי בכל מקרה של תקלה. מצד שני, אנחנו חייבים בעל מקצוע ברמה גבוהה מאוד כדי להתקין בשיטה הזאת מבלי שיהיו תקלות, כאמור מדובר על ריבוי צינורות.

  2. השיטה המקבילית. שיטה זו היא המסורתית, על ידי חיבור לשעון המים ולנקודות מים בעזרת צינורות אנו מפעילים את המערכת. בניגוד לשיטה הקווית, כאן אין לנו מעין מרכזיה אשר דרכה עוברים כל הצינורות, אין הרבה צינורות והסיכוי לתקלות נמוך יותר. בדרך זו אנו מקבלים מערכת במחיר נמוך יותר ובלי צפי לתקלות, אך מצד שני כאשר יש תקלה צריך לנתק את כל המים בבית כדי לאתר אותה ולתקן אותה.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

פתיחת סתימה במקלחת
פתיחת סתימה במקלחת

בבתים רבים כבר מכירים את התופעה. לאחר שהמקלחת או האמבטיה באו אל קיצן, המים אינם יורדים והמקלחת אינה מתייבשת במקרים חריפים יותר, המים רק עולים

לקריאה >>
החלפת צנרת ביוב
החלפת צנרת ביוב

החלפת צנרת ביוב היא עניין הכרחי לעתים. הבלאי הטבעי עושה את שלו, לעתים שורשים וצמחייה עושים את דרכם פנימה, לעתים ישנה סתימה ועוד. אם אתם

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 30 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה