החלפת ברזים

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5

מחירון החלפת ברזים של IGL

שיטהמחיר
ביקור אינסטלטור250-300 ש"ח
החלפת ברז במטבח250-300 ש"ח
החלפה של ברז בכיור250-300 ש"ח
החלפת ברז במקלחת250 ש"ח
החלפת סיפון במטבח250-350 ש"ח

באנר החלפת ברז

לפעמים פשוט הגיע הזמן ומתחשק לכם לראות משהו קצת אחר במטבח שלכם, לפעמים הברז עובר בלאי טבעי, והמשמעות היא אחת – זמן להחלפה של הברזים אשר נמצאים במטבח או באמבטיה.

יכולות להיות מגוון רחב של סיבות שיביאו אתכם למצב שבו תרצו לבצע החלפת ברזים בבית או במשרד שלכם. כל אחד יכול לשמור לעצמו את סיבותיו שלו, אך בכדי שתוכלו לסיים את התהליך בצורה מוצלחת – אתם תהיו מוכרחים לדעת איך להחליף את הברז. אנו נציג בפניכם הסברים קצרים שבאמצעותם תוכלו לבצע החלפה של כל סוגי הברזים. בסוף תוכלו להחליט האם לבצע את ההחלפה בעצמכם או שמא תרצו לקבל עזרה מאיש מקצוע מיומן.

מתי הזמן לבצע החלפת ברזים?

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

החלפת ברזים היא עניין שרבים מאיתנו מכירים. אחת הסיבות המשמעותיות לכך היא התיישנות. לפעמים פשוט מתחשק לכם לראות משהו אחר מול העיניים, אחרי שנים ארוכות בהן הברז שימש אתכם נאמנה. בין אם מדובר ברענון קצת יותר מסיבי של כל המטבח או האמבטיה, ובין אם מדובר בהחלפה יותר נקודתית, דבר אחד בטוח, מוטב שאיש מקצוע יהיה אמון עליה.

סיבה נוספת שתוביל אתכם ודאי להחלפת ברזים היא הצטברות אבנית לא סימפטית על גבי הברז. המים בישראל נחשבים קשים יחסית ורוויים באבנית, ואחרי שנים ארוכות שבהן הברזים נמצאים בביתכם, פעמים רבות מצטברים עליהם כתמי אבנית, כתמים ירוקים ואף כחולים, שהם כמובן לא נאים במיוחד, וגרוע מזה, גם חומרי הניקוי הקשוחים ביותר לא עומדים בהם.

לכל אלו תוסיפו סיבה קלאסית במיוחד להחלפת ברזים, והיא כמובן נזילות. ברז פרח (כלומר, ברז שיוצא ישירות מהכיור ולא מהקיר, כמו שהיה נהוג עד לפני כמה עשורים) הוא במיוחד מועד לפורענות, שכן המערכת שלו היא מורכבת יותר ומצריכה צינור שממוקם מתחת לכיור ולא כזה שמשתרבב ישירות מהקירות.

ראו גם: זרם מים חמים חלש בברז

החלפת ברז במקלחת

כשבוחרים להחליף ברז למקלחת צריך לקחת בחשבון כל רכיב המרכיב את הברז במקלחת בנפרד.

הברז מורכב ממתלה קיר אשר מחזיק את הדוש, צינור וכמובן ראש המקלחת עצמו. כשמחליפים ברז במקלחת צריך לבדוק כל רכיב בנפרד, אין סיבה להחליף את כולם כשיש תקלה כל שהיא. יותר נכון לבודד את מקור התקלה ולהחליף אותו בלבד בכדי לחסוך בעלויות, בנוסף אם אתם אוהבים להתפנק והחלטתם להחליף את הדוש עצמו ישנם דושים עם פונקציונאליות גבוהה שמאפשרים כמה מצבים של פיזור הזרם במקלחת, שוולה לכם לעשות בדיקה על האפשרויות הקיימות.

יגאל מחליף ברז

החלפת ברז מטבח

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

ברז המטבח באופן טבעי הוא אחד האביזרים הפעילים ביותר במטבח שלנו, אם תחשבו על כמות הפעמים ביום שאתם משתמשים בו כנראה שתגיעו לעשרות פעמים ביום. מסיבה זאת חשוב שנשקיע בברז איכותי ועמיד להתעללות היום יומית שאנחנו מעבירים אותו. מומלץ לבצע מחקרון על הברזים טרם רכישה של ברז חדש, יכול להיות שתמצאו ברז שיתאים עבורכם יותר מהברז הקודם למשל כמו ברז עם מספר מצבי זרימה.

ישנם שלושה סוגים עיקריים של ברז מטבח: ברז פרח, ברז סוללה, ברז ניל. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על סוגים אלו:

ישנם 3 סוגים עיקריים של ברז מטבח - אינפוגרפיקה

1. ברז פרח – ברז זה יכול להיות עבור המטבח והוא מותקן בצורה אנכית על המשטח שליד הכיור. השם שלו מכונה פרח בשל ידית האחזקה שמווסתת מים חמים, קרים ואת עוצמת הזרימה. יש דגמים של ברז פרח עם ידית אחת וכאלו עם שתי ידיות. הברז כולל שני צינורות המתחברים לברזי ההספקה.

2. ברז סוללה – ברז סוללה נחשב לברז ישן יותר, הוא נמצא בבתים ישנים לרוב. הברז מחובר ישירות לקיר ולא על השיש בדומה לברז פרח. ברז זה עובד באמצעות שתי ידיות לרוב לויסות המים החמים והקרים.

3. ברז ניל – ברזי ניל נחשבים לברזים חלשים יותר, הם פחות נפוצים בבתים ואצל סוג זה נפוצות הרבה תקלות לאורך הזמן.

כמו כן יש עוד סוגים פחות מוכרים של ברזים אך גם שימושיים כמו ברזים מסוג מיקסר, ברז אשר מותקן על הרצפה (Stand Alone), אך הוא דורש תכנון מוקדם מבחינת מערכת המים. ברז נשלף ועוד…

החלפת ברז מטבח – 3 שלבי עבודה ומניעת תקלות

החלפת ברז מטבח – 3 שלבי עבודה ומניעת תקלות - שלב אחרי שלב IGL אינסטלציה

1. בשלב הראשון יש לפתוח את האומים ולהוציא את כל המים בברז. ניתן גם להחליף את הדיסקיות של הברז הישן בחדש כדי להבטיח החלפה מלאה של כל חלקי הברז. לאחר מכן נוציא את האקסצנטריים ומוודאים שאין חלודה בפתחים שבקיר.

2השלב השני הוא התקנת הברז החדש. יש לוודא שהחורים בקיר תקינים גם לגודל של הברז החדש, יש לבחון שאכן הגודל מדויק כדי להבטיח את תקינות הברז באופן מלא. לאחר מכן נתקין את הברז החדש ונוודא שהוא ישר באמצעות פלס. לאחר מכן נחבר את כל החלקים הרלוונטים, הגומיות, האטמים וכו'.

3. השלב האחרון הוא הפעלה לצורך וידוא שהברז עובד באופן תקין. בחנו האם יש דליפה מסוימות ואם כן כנראה שהגומיות אינן ממוקמות נכון. בדרך כלל בעת ההתקנה נצבר אוויר בברז, אין ממה לחשוש פשוט לתת לברז לפעול מעט זמן ורק אז לוודא את תקינותו.

החלפת ברז אינה פעולה מסובכת מדי, אך נוכל למנוע אותה אם נתחזק את הברז באופן נכון. הגורם הראשון של תקלות בברז הוא ריבוי אבנית. רכשו מסנן אבנית שיהיה אצלכם כל הזמן, ומעת לעת השתמשו בו. נקו את הברז בחומרים ייעודיים, אך לא חזקים מדי באופן קבוע.

החלפת ברז סוללה

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

הסיבה המרכזית שבגינה תצטרכו להחליף ברז סוללה היא נזילה, כך כמובן שיכולות להיות עוד סיבות אחרות. הכי חשוב לסגור את הברז הראשי לפני שמבצעים את ההחלפה של הברז.

לאחר מכן כל מה שתצטרכו זה מפתח שבדי, שחררו בקלות את הברז הישן ממקומו. לאחר מכן תוכלו במקום הברז הישן, תבריגו את הברז החדש. סך הכל מדובר על פעולת הברגות פשוטה, אך לא כולם יצליחו להסתדר איתה.

החלפת ברז פרח

גם במקרה של החלפת ברז פרח, הסיבה הראשית להחלפה תהיה נזילה רק שהפעם הנזילה מגיעה מהגוף של הברז. נדגיש כי החלפת ברז פרח היא מורכבת יותר מאשר החלפת ברז רגיל, לכן תיקחו את זה לתשומת הלב שלכם.

במקרה הזה מומלץ שלא לבצע את הפעולה לבד, שכן הנזק ברוב המקרים יעלה על התועלת. איש מקצוע בדמות אינסטלטור יוכל לבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר, עם מינימום סכנות ועם מקסימום תועלת.

יגאל האינסטלטור מציג ברז פרח לאחר החלפה >>

סוגי ברזים, יתרונות ומה עמיד לאורך זמן?

כאשר אנחנו רוצים להתייחס לסוגי ברזים, חשוב להבין שיש הבדל ראשוני בצורה של הברז ובחיבור שלו לצנרת. חוץ מההבדל הזה יש גם סוגים רבים מאוד של ברזים הנבדלים אלו מאלו מבחינת העיצוב שלהם, הפונקציות שלהם וכן הלאה.

חשוב להכיר את האפשרויות כדי לבחור בסופו של דבר את הברז הכי מתאים בהתאם לצורך.

כשמדובר בברז למטבח יש לנו את הברזים העומדים ואת הברזים היוצאים מהקיר.

סוג ברזיתרונות
ברזים היוצאים מהקירהם הברזים העתיקים יותר ואלו מחוברים ישירות אל הצנרת. מה שהופך אותם לברזים הרבה יותר יעילים וגם קלים לתיקון. מעבר לכך קל יותר לשמור על התחזוקה של הברז כי אין מגע של מים בחיבור של הברז לקיר. שלא כמו בברזים העומדים שמחוברים לפינת השיש או צמודים לקיר. אלו חשופים לרטיבות הנוצרת באזור שסביב הברז. כך נוצרים עובש וכתמים שקשה מאוד להסיר אותם.
ברזים עומדים/נשלפיםברזי הטאץ' וברזי אינטרפוץ. מיועדים למקלחון או לאמבטיה.
הברזים משתנים מאוד מבחינת האיכות שלהם כאשר ישנם ברזים העשויים מחומרים חזקים שמוכיחים את עצמם לאורך זמן ויש את הברזים שמהר מאוד נחלשים, מתנדנדים, דולפים או מחלידים.

ראו גם: תיקון פיצוץ בצנרת – כך עושים זאת נכון

החלפת ברז או תיקון – מה עדיף ומתי?

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

הדבר, כמובן, תלוי רק בכם. יש לא מעט מקרים בהם התיקון הוא בהחלט בר ביצוע, אולם המחיר שלו הוא כמעט כמו המחיר של ברז חדש.

במקרה כזה יהיה עדיף לבחור בהחלפת ברזים, וליהנות מהידיעה שיש לכם ברז חדש ומרענן שלא עבר שנים עם המים הישראליים? הכל תלוי בכם ובסכום אותו אתם מתכוונים להוציא.

התקנת אינסטלציה מטבח ברז

האם יש אחריות על החלפת ברז?

אז החלטתם להחליף את הברז לחדש. זוהי החלטה בהחלט חכמה. אך על מנת שאכן תפיקו מהברז החדש שלכם את מלוא התועלת, שימו לב שאתם בוחרים ברז איכותי שזה הדבר הראשון. הדבר השני היא ההתקנה המקצועית של הברז.

אם לא תתקינו את הברז בצורה מקצועית ונכונה, לא תפיקו ממנו את התועלת הרצויה והמצופה.

אז כאן אתם יכולים לבצע את ההתקנה בכוחות עצמכם, אך זאת רק אם יש לכם את כל הידע הנדרש לשם כך. אתם גם יכולים להיעזר באיש מקצוע מתחום האינסטלציה על מנת להבטיח התקנה שתיעשה בצורה הכי מקצועית ובאופן הכי מושלם.

חשוב להבין כי התקנה שנעשית על ידי איש מקצוע היא התקנה הרבה יותר בטוחה והיא גם תבטיח עמידות לאורך זמן. אם כבר הלכתם והשקעתם בברז יקר, אל תנסו לחסוך בעלויות ההתקנה.

ייתכן שזה מה שיעשה את ההבדל באיכות החיים ואורך החיים של המוצר. איש מקצוע רציני גם ייתן לכם אחריות על הברז ואתם תיהנו ממנו לאורך זמן.

סרטון המציג זרימה בכיור המטבח לאחר פתיחת סתימה בביוב >>

החלפת ברזים – לכו על אנשי המקצוע

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

יש מקרים בהם תרצו לנסות להחליף את הברזים בעצמכם, רק כדי לגלות כי המלאכה גדולה עליכם בכמה מידות. במקרים אחרים, תוכלו לקחת סיכון וללכת על האינסטלטור הראשון שנקרה בדרככם.

עם זאת, הדרך הכי בטוחה היא פשוט לפנות ל IGL אינסטלציה, שמחזיקים ביתרון שרבים מהמתחרים לא יכולים להגיד על עצמם – ניתן לקבל שירותי אינסטלטור 24 שעות ביממה. אין שום סיבה להודיע לעבודה שתאחרו או לחכות ל-9 בבוקר. אנחנו פה.

כשמדובר בהחלפת ברזים, תיקון נזילה בניאגרה או כל משימה אחרת, אנחנו פה כדי לסייע לכם, גם בשעות מפתיעות.

האם אפשר לבצע תיקון ברזים?

לא תמיד צריך למהר לקנות ברז חדש במקרה של ברז מטפטף. יש מצבים אשר בהם התיקון הוא די פשוט וקל.

אם תפנו אל אינסטלטור הוא יבוא ויטפל בברז כאשר תוך זמן קצר הכול יסתדר. הבעיה עשויה להיות במנגנון של הברז וזו גם יכולה להיות בעיה בחלק אחר של הברז. התיקון יחזיר את הברז למצבו הקודם והכול בעלות נמוכה יחסית.

תיקון ברזים היא פעולה שדורשת מעט ידע מקצועי והיא מחייבת היכרות עם סוג הברז. על כן לא תמיד תוכלו לעשות את העבודה בכוחות עצמכם ורק איש מקצוע שמכיר את הברז ייטיב לאתר את התקלה ולבצע את התיקון.

בדיקת המים לאחר החלפת ברז מטבח >> 

כמה עולה להחליף ברזים?

מעוניינים בשירותי החלפת ברזים? חייגו 077-8051102

העלות של החלפת ברזים משתנה בהתאם לסוג הברז שאותה אתם תרצו להתקין. מה שגם בחלק מהמקרים תוכלו לבצע את ההתקנה בעצמכם.

אך ברוב המקרים החלפת ברזים היא לא פרוצדורה מאוד יקרה, ולעיתים שווה לשלם את הסכום הזה בכדי לא להתמודד עם הבעיות לאחר מכן. העלות של החלפת ברזים עומדת על 200-500 ₪ בסך הכל.

אז מה הכי כדאי? להחליף בעצמכם או להזמין אינסטלטור מיומן?

אינסטלטורים מחליפים ברזים על בסיס קבוע, כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי ההחלפה תתבצע בצורה הכי מקצועית שיש. בנוסף כל פעם שתזמינו אינסטלטור להחלפת ברז, הוא יוכל להתריע לכם על בעיות שונות שאתם לא הייתם מודעים להן.

תהיו מוכרחים להכיר אותם. אחרי ההתקנה, אתם תקבלו אחריות מלאה שתאפשר לכם לדעת כי בכל בעיה יהיה לכם אל מי לפנות. בשורה התחתונה מומלץ מאוד שלא לבצע את ההתקנה לבד, אלא אם כן יש לכם ניסיון בתחום.

החלפת ברזים לא פעם מוציאה מאנשים את ההנדימן שחבוי בהם, עמוק-עמוק בפנים. הם עשויים לחשוב שזה הזמן להראות שיש להם ידי זהב והם מסוגלים לבצע את התהליך כולו, מההתחלה ועד הסוף, לגמרי בעצמם. העניין הוא לאו דווקא כספי.

הם פשוט רוצים להראות לעצמם ולסביבה שהם מסוגלים. התוצאות בשטח, לעומת זאת, מספרות סיפור אחר.

כאשר מוותרים על הזמנה של אינסטלטור, מוותרים למעשה על איש מקצוע שחי ונושם צנרת, מים וברזים. מוותרים על אדם שזוהי העבודה שלו, הפרנסה שלו, שיודע הרבה מאד על התחום וצבר בו די והותר ניסיון. עם יד על הלב, באמת תוותרו ככה על איש מקצוע, לטובת הבית שלכם?

יתרון נוסף של IGL אינסטלציה שיכריע את הכף הוא הזמינות: החל מהחלפה של הברז ועד שטיפת קו ביוב, אנחנו מוכנים ומזומנים בשבילכם, בשיא המיומנות, 24 שעות ביממה.

כלומר, אם חשבתם פעמיים על השירות כי דאגתם מבזבוז זמן, לא הייתם מסוגלים לפנות מהלו"ז שלכם ופשוט לא הצלחתם להתפנות למלאכה, הרשו לנו להסיר דאגה מליבכם. אנחנו כאן.

ואם בכל זאת בחרתם לנסות לבד

בכללי כשמחליפים ברזים וברז קיר בפרט מתחילים מסגירה של השיבר הראשי (לא עד הסוף) שמאפשר זרימה של מים לכל הברזים בבית.

מומלץ לא לסגור את השיבר באופן מוחלט מסיבה אחת פשוטה. ברגע שאין זרימה של מים בצנרת, יש מקום לזרימת אוויר.

וכשאוויר מוזרם בדר"כ הוא יאסוף איתו זבל ופסולת שהצטברו בצינורות, כשתסיימו את ההחלפה של הברז ותרצו לצפות בפירות העבודה שלכם, הברז יפלוט פסולת ויותר גרוע מכך זה יכול להוביל לסתימה חלקית של הברז החדש.

שאלות נפוצות

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים