אינסטלטור 24 שעות

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5

בעיות אינסטלציה נוטות לקרות בדיוק כשאתם לא מוכנים להן (ואם להיות לגמרי כנים, בזמן הכי פחות מתאים שיש) לכן אתם זקוקים לאינסטלטור מומחה שיציל אתכם ברגע הנכון.

בשיא הכנות אין זמן "נכון" להופעה של בעיות אינסטלציה. תמיד הזמן הוא לא נכון. תמיד יש מה לעשות, תמיד יש לכם עיסוקים אחרים שתעדיפו לעשות באותו הרגע. עם זאת, כשכבר מופיעות בעיות אינסטלציה, חוקי מרפי "סידרו" שהן יופיעו בשלב הכי פחות נוח שיש. באמצע הלילה, בשבתות, בחגים, קצת לפני אירוע חשוב, כשאתם עסוקים בטירוף ועוד כהנה וכהנה. תהיו בטוחים שאנחנו, כאנשי מקצוע, כבר שמענו הכל. בשביל זה בדיוק אתם זקוקים לאינסטלטור 24 שעות ביממה.

הזמינו אינסטלטור 24 שעות גם באמצע הלילה

לאינסטלטור 24 שעות חייגו 077-8051102

תדמיינו לכם מצב שבו אתם מתעוררים באמצע הלילה, ומגלים כי כל הבית מוצף או שיש נזילה משמעותית באחד הקירות. במקרה כזה אתם לא יכולים לחכות עד הבוקר בכדי לקבל שירות של אינסטלטור רגיל, אתם תהיו מוכרחים להזעיק אינסטלטור חירום בכדי שיטפל בבעיה על המקום. אם תחכו עד הבוקר, לא מן הנמנע כי כל הבית יוצף כולו במים – והנזק שתצטרכו להתמודד איתו לאחר מכן יהיה נזק שהוא משמעותי מאוד.

אינסטלטור יצאת צדיק

להזמין אינסטלטור 24 שעות בימי שבת ובחגים

לאינסטלטור 24 שעות חייגו 077-8051102

עוד סיטואציה שכיחה מאוד שבה תצטרכו להזעיק אינסטלטור חירום ואל תוכלו להזעיק אינסטלטור רגיל היא כאשר תרצו לקבל שירות ביום שבת או בחג. במקרה כזה אינסטלטור רגיל לא יעבוד, ויהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע שעובד מחוץ לשעות הפעילות. גם כאן אתם אף פעם לא יכולים לדעת מראש מתי תצטרכו להתמודד עם סתימה, נזילה או הצפה, ומוטב כי תוכלו לקבל מענה בכל שעות היממה – גם בשבתות וגם בחגים.

אינסטלטור חירום יכול לספק שירות רגיל

הרבה מאוד אנשים נוטים לחשוב כי אינסטלטור המוגדר כאינסטלטור חירום איננו יכול לספק שירות במסגרת שעות הפעילות, אך זוהי טעות שאתם עלולים להצטער עליה. אם אתם מזמינים אינסטלטור קבוע, מוטב כי הוא ישרת אתכם גם במתכונת של אינסטלטור רגיל וגם במתכונת של אינסטלטור חירום – כך שתוכלו לסמוך על איש מקצוע אחד בלבד.

יגאל חביב IGL אינסטלציה

אינסטלטור המספק שירות חירום יהיה יקר יותר?

קחו בחשבון כי כאשר אתם מקבלים שירות מכל סוג שהוא מחוץ לשעות הפעילות, אתם תצטרכו לשלם על כך יותר. זה לא משנה אם תזעיקו אינסטלטור 24/7 או שתזעיקו איש מקצוע אחר לצורך פתרון של תקלה דחופה. כך שהעלות של אינסטלטור חירום תהיה גבוהה יותר מהעלות של אינסטלטור רגיל, אך ברוב המקרים התיקון יהיה שווה את העלות. הנזק שעלול להיגרם כתוצאה מאי תיקון התקלה עלול לעלות על התשלום שאותו תצטרכו לשלם לאינסטלטור.

מומלץ לדאוג מבעוד מועד

לאינסטלטור 24 שעות חייגו 077-8051102

יש די והותר אנשי מקצוע שהם פחות מתאימים, והסיפורים על אינסטלטורים הם רבים. כאלו שלא פתרו את הבעיה, כאלה שזייפו בעיות, מחירים מופקעים, כאלו שהשאירו טווח זמן רחב מדיי להגעה שלהם ("תישארו בבית בין 8:00 ל-18:00, אנחנו כבר ניצור קשר"). הבעיות שעשויות להתעורר הן רבות, ובכל מקרה הפתרון המוצע הוא אחד – למצוא אינסטלטור הנותם שירות של 24 שעות, שזמין כל יום, כל היום, מבעוד מועד, ולשמור אותו קרוב אליכם.

אגב, המהדרין לא מתחילים במלאכת החיפוש עם הופעת הבעיה, אלא מוצאים אינסטלטור טוב ומומלץ מבעוד מועד, שומרים את המספר שלו, וכשמתעוררת הבעיה (מה שיקרה במוקדם או במאוחר), מחייגים לאותו אינסטלטור 24 שעות בלי לדאוג יותר מדיי.

אינסטלטור 24 שעות טוב לא מחליפים

אנחנו ב-IGLאינסטלציה עושים מעל ומעבר למען הלקוחות שלנו, בכל ביקור מחדש. התעוררה בעיה, לא משנה באיזו שעה? אנחנו מגיעים (לא לחינם אנחנו נושאים את התואר "אינסטלטור 24 שעות"). יש בעיה מורכבת מהרגיל? יש לנו את הציוד המתאים לפתרון שלה, כולל איתור נזילות במצלמה טרמית יש צורך בזמן רב מהרגיל של עבודה למענכם? הכל בסדר, קטן עלינו, נעשה הכל בשיא הסבלנות עד שתקבלו את התוצאה המושלמת.

בכל מקרה, לא לחינם השם שלנו עולה שוב ושוב כשמחפשים אינסטלטור שעובד 24 שעות. אינסטלטור אצלנו הוא אדם רחב ידע וסבלני שלא מחפף ולא מעגל פינות, אנחנו עושים את המקסימום בכל פנייה מחדש, ולא משנה מה הגודל של הבעיה או כמה צריך להתעמק ולהתאמץ כדי לפתור אותה, אנחנו כבר מוכנים ומזומנים לאתגר. כן, גם אם מדובר בשעה 4 לפנות בוקר, 1 בלילה או בכל שעה אחרת. אחרי הכל, ברור לנו לחלוטין שבעיות אינסטלציה לא מוגבלות לשעה מסוימת.

זמינות לפני הכל

לאינסטלטור 24 שעות חייגו 077-8051102

לעיתים קרובות תקלות אינסטלציה דורשות פתרון מיידי, למשל הזנחה של פיצוצי צנרת או נזילות יכולות לעלות לנו ביוקר והנזק בכל יום שעובר רק יגדל. מעבר לכך במקרים של תקלות יותר חמורות כמו הצפות וסתימות, איכות החיים שלנו ממש נפגעת כתוצאה מהבעיה. כנראה שלא נרצה להתפשר ולחכות לאינסטלטור שיכול להגיע מחר או מחרתיים כי אנחנו זקוקים לשירות ופתרון כאן ועכשיו , גם עם מדובר ב 4 בבוקר.

שאלות נפוצות

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים