יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

אינסטלטור בהרצליה

אינסטלטור בהרצליה
אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו
077-8051102

אינסטלטור בהרצליה

המים במקלחת לא יורדים? יש נזילה מהתקרה? השכנים מתלוננים על רטיבות? המכנה המשותף של כל הבעיות הללו הוא בדרך כלל בעיות במערכת האינסטלציה. זה אומר שיש נקודה כלשהי במערכת שנסתמה או לחילופין נותר איזשהו פיצוץ.

בכל מקרה מהסוג הזה, הכתובת תהיה – אינסטלטור בהרצליה.

הבעיה המרכזית בבחירת אינסטלטור היא שאין באמת תעודת אינסטלטור ואין חוקים הקובעים מי מוסמך לעבוד כאינסטלטור. מה שמותיר אותנו עם בעיה קשה בבחירת איש המקצוע.

כי בעצם כל אחד יכול להחליט שיש לו את הכישורים הנדרשים לבצע עבודות אינסטלציה ולפרסם את שירותיו כאשר לקוחות רבים יהוו שפני הניסיון שלו. מה שלא בהכרח יוביל לפתרון הבעיה.

אז זו בדיוק הסיבה שאנחנו כאן עם ההמלצה החמה באמת על אינסטלטור בהרצליה יצאת צדיק. הוא האיש והוא הכתובת שיוכל להבטיח כי אכן הבעיה תיפתר.

אבל לפני שהיא תיפתר יהיה צורך באיתור שזה גם כן עשוי להיות אתגר לא פשוט ועל נרחיב בהמשך.

סוגי תקלות נפוצות בהרצליה שמצריכות אינסטלטור

יש תקלות שונות אותן אפשר לפתור בקלות גם באמצעים ביתיים ובלי להוציא כסף על שירות של אינסטלטור. כמו למשל בעיות קלות של ניקוז שנסתם שבעזרת 'פומפה' פשוטה תוכלו לשאוב את הלכלוך שסותם את הניקוז. אך יש את הבעיות המורכבות יותר המחייבות שימוש בציוד מתקדם ומקצועי.

כמו למשל:

  • צנרת מים ישנה – צנרת מים ישנה היא צנרת שבהחלט מועדת לפורענות. חלודה שנוצרת עם הזמן, חיבורים שמתרופפים, כל אלו לגמרי לא עושים טוב עם הצנרת והם גורמים לבלאי ולבעיות רבות נוספות. כמו למשל מים עכורים שמגיעים אל הברזים בגלל חלודה שמתערבת בהם וכמובן סדקים, נזילות ופיצוצים. בצנרת ישנה הטיפול והתיקון חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע מומחים אשר במקרים רבים הפתרון יהיה החלפה וחידוש של הצנרת כולה. ברור שהדבר חייב להיעשות בשיא המקצועיות.
  • דוד שמש ישן – בדומה לצנרת ישנה כך גם דוד שמש ישן. דוד השמש כשהוא מתיישן עשוי לסבול מהרבה מאוד בעיות. אנחנו עדים לכך שדווקא בחודשי החורף נוטים דודי השמש הישנים דווקא להיפגע ולהישבר. גם הטיפול בדודי השמש חייב להיעשות על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום וזאת כדי להבטיח כ אכן הטיפול ייעשה במלוא המקצועיות.
  • צינורות ביוב סתומות – סתימה בצנרת היא אחת הצרות שמערכת האינסטלציה המודרנית מנפיקה לנו וזה קורה בכל בית מידי פעם. לא שזה מנחם מישהו אך זה בהחלט יכול לגרום לנו להבין שיש פתרונות יעילים לבעיה הנפוצה הזו.
    לעיתים הטיפול בסתימה לא תהיה פשוטה כל כך במיוחד אם הסתימה היא במעמקי הצנרת במקום בללתי ידוע. אך אם תפנו אל אינסטלטור מומחה ובעל ניסיון תוכלו להיות רגועים שהוא יעלה בקלות ובמהירות על מקור התקלה ואף יפתור אותה מהשורש.
  • נזילות מהתקרה – מכירים את זה? טיפות מים הנוזלות להם מעדנות מכיוון התקרה? הן לא מתחשבות בארון הקיר שנרטב, במערכת החשמל שנרטבת וכמובן לא באנשים היושבים מתחת לתקרה הדולפת. ברוב המקרים נזילה כזו מקורה מהשכנים למעלה. גם כאן העבודה חייבת להיעשות עם איש מקצוע מומחה כדי שהבעיה תבוא על פתרונה במהירות.

מחירון אינסטלטור בהרצליה

שירותמחיר
תיקון פיצוץ בצנרת בהרצליההחל מ-800 ₪
תיקון נזילה בניאגרה סמויה בהרצליההחל מ-280 ₪
תיקון נזילה בניאגרה בהרצליההחל מ-250 ₪
תיקון דוד שמש/חשמל בהרצליההחל מ-300 ₪
צילום קו ביוב בהרצליההחל מ-600 ₪
פתיחת סתימה במקלחת בהרצליההחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה בכיור בהרצליההחל מ-220 ₪
פתיחת סתימה בביוב בהרצליההחל מ-280 ₪
פתיחת סתימה באסלה בהרצליההחל מ-220 ₪
החלפת ברזים בהרצליההחל מ-250 ₪
ביקור אינסטלטור בהרצליההחל מ-220 ₪
איתור נזילה במצלמה טרמית בהרצליההחל מ-750 ₪

אלו מכם שמתכוונים לפנות אל אינסטלטור בהרצליה יהיו צריכים לוודא כי הם מקבלים החלטה חכמה וזאת על ידי כך שתוודאו כי אתם לוקחים בחשבון את טיב השירות שמאפיין את בעל המקצוע, רמת הזמינות שלו וזאת לצד המחיר וההמלצות שקיבל אותו אינסלטור. אם תתייחסו לכל אחד מהפרמטרים הללו תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם לבחור בצורה חכמה ומוצלחת למדי.

רמת הזמינות של האינסטלטור

בלא מעט מקרים בהם יש צורך לפנות אל אינסטלטור בהרצליה יהיה מדובר במקרי חירום אשר מצריכים מענה מהיר ומהרגע להרגע. לאור זאת יהיה כדאי לכם לוודא כי יש לכם מספר זמין של אינסטלטור שיוכל להגיע במהירות במידה ויהיה בכך צורך. כך תוכלו להיות בטוחים כי תשיגו מענה מצוין והנזק בביתכם לא ילך ויחמיר עקב הגעה מאוחרת של בעל המקצוע.

בחרו אינסטלטור בהרצליה על פי המחיר

פרמטר נוסף שבוודאי יעניין כל אחד מכם יהיה המחיר עבור השירות של האינסטלטור. בוודאי תהיו מעוניינים לוודא כי אתם יוצרים קשר עם בעל מקצוע אשר יודע להציע לכם את השירותים שלו במחירים מצוינים וזאת ביחס למקובל בשוק. לפיכך תוכלו לברר מראש ובשיחת טלפון מה תהיה העלות הצפויה עבור סוגים שונים של תיקונים וזאת כדי להבין אם מדובר באינסטלטור הנכון לפנות אליו. כך תוכלו לחסוך לעצמכם זמן ולהימנע ממצב בו אתם נאלצים לשלם מחיר מופרז עבור שירות פשוט יחסית.

לוגו-העיר-הרצליה

האם מדובר בבעל מקצוע עם המלצות מאחוריו?

לבסוף תרצו לוודא כי אתם בוחרים אינסטלטור ברמת השרון או כל מקום אחר וזאת כאשר אתם לוקחים בחשבון את ההמלצות על בעל המקצוע וזאת לפני שלל פרמטרים אחרים. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם להשיג מענה מצוין בעניין שירותי האינסטלציה.

במידת הצורך תוכלו למצוא ברשת שפע של אתרים שיציגו לכם המלצות על אינסטלטורים מובילים שניתן לסמוך עליהם ועל השירות שהם יציעו לכם.

בייחוד עבור אלו מכם שמחפשים אינסטלטור חירום, דעו לכם כי אם תבחנו חוות דעת ואינדקסים של בעלי מקצוע שקיימים ברשת, תוכלו למצוא תוך זמן קצר בלבד בעל מקצוע שיוכל לספק לכם שירות ברמה מקצועית יוצאת דופן. אז תוודאו כי אתם פועלים בהקדם האפשרי על מנת למצוא את המענה הרצוי בכל הנוגע לשירותי האינסטלציה הנחוצים לביתכם. קחו בחשבון את המחיר, הזמינות וההמלצות וזאת על מנת לדעת כי אתם בוחרים בצורה הנכונה ביותר שישנה.

מה כוללים שירותי אינסטלטור בהרצליה?

מעבר לכל המקרים הנ"ל שנחשבים דחופים באמת ישנו שיורת ייחודי נוסף שרק אינסטלטור מומחה ידע לבצע. איתור נזילות. זה לא תמיד פשוט ולא תמיד קל ובעזרת ציוד מיוחד הדבר יקרה מהר ובקלות.

איך לדעת שהגיע הזמן להזמין אינסטלטור?

אז אם אתם סובלים מנזילות, סתימות, מים עכורים וכל מה שתיארנו לעיל, אל תאבדו זמן. צרו קשר ותיוושעו.

אינסטלטור בקרבת הרצליה: אינסטלטור בתל אביב , אינסטלטור בגבעתיים, אינסטלטור בכפר סבא

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

לחץ מים נמוך
לחץ מים נמוך

סובלים מלחץ מים נמוך? עד שאתם מצליחים למלא דלי מים לשטיפה הנשמה יוצאת? המקלחת הפכה לסיוט? הפצרון לבעיה שלכם היא כמובן הגברת הלחץ של המים.

לקריאה >>
בדיקת לחץ לצנרת מים
בדיקת לחץ לצנרת מים

בכל פרויקט של התקנת אינסטלציה חשוב לבצע בדיקת לחץ מים. גם לאחר כל פעולה או פרויקט של התקנת אינסטלציה, יש לוודא כי אכן נעשתה הבדיקה

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 57 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה