אינסטלטור חירום

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5

עם יד על הלב, רוב המקרים בהם יש צורך לקרוא לאינסטלטור הם בגדר מקרי חירום. לא לכולם יש את הפריווילגיה לחכות שעות ארוכות או ימים לבואו של אינסטלטור, לא כשהצנרת עולה על גדותיה. אם אתם זקוקים לשירות חירום, כדאי שתכירו

נגיד ולפתע השירותים בבית שלכם עלו על גדותיהם בכל הדחה או שפתאום התפוצץ צינור והמים זורמים במרץ על הרצפה. לפעמים יש נזילה באסלה ולפעמים דוד השמש מחליט להתמרד ולא מחמם את המים, ואין ברירה אלא לקפוא במקלחת. נשמע כמו סיוט? לצערנו מדובר בתקריות שרובינו חוים בנקודה מסוימת בזמן. אם אתם זקוקים לשירותיו של אינסטלטור חירום, הגעתם למקום הנכון.

אינסטלטור חירום

חשיבותו של אינסלטור חירום

צריכים שירות אינסטלטור חירום? חייגו 077-8051102

אינסטלטור חירום הוא בעל מקצוע בתחום האינסטלציה אשר אמור להיות זמין לכם בכל שעה ביום. המטרה היא לפתור את התקלה שלכם בו במקום, למרות שזה לא תמיד אפשרי. המענה הראשוני הוא טלפוני, במענה הטלפוני תקבלו הדרכה מלאה לגבי הצעדים הראשונים שעליכם לעשות לפני שבעל המקצוע מגיע. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על אינסטלטור חירום ואיך להימנע מלהגיע למצבים כאלה.

אילו שירותים מספק אינסטלטור חירום?

השירותים של אינסטלטור חירום מתחילים כבר בשיחת הטלפון. הטיפים האלה יכולים לחסוך לכם המון כסף ולבעל המקצוע המון עבודה. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא לסגור את ברז המים הראשי. המטרה היא למזער את הנזק בצנרת וכמובן להימנע מפגיעה בריהוט ומכשירי חשמל. כאשר מדובר על תקלה אשר נמצאת במכשירי החשמל השונים כמו מכונת הכביסה עליכם יהיה לנתק בזהירות מהחשמל. כאשר מדובר על רטיבות עליכם יהיה לייבש את המקום ולהמתין עד לבואו של בעל המקצוע.

יגאל חביב IGL אינסטלציה

השירותים של אינסטלטור חירום נוגעים בכל המערכת, החל מזילה סמויה מהצנרת ועד לבעיית של סתימה בניאגרה. חשוב להיות מאוד ברורים בשיחת הטלפון כדי שנוכל לאתר את מקור הבעיה כבר בשיחה, ולעיתים ניתן יהיה אפילו לדחות את הביקור לבוקר. המחירון של אינסטלטור חירום לשעות הלילה, שבתות וחגים גבוה יותר מאשר התעריף הרגיל בלפחות 50%. לכן, אם הביקור אינו דחוף וניתן להמתין איתו עד לבוקר עקבו אחרי ההוראות שציינו והמתינו לבואו של בעל המקצוע. שימו לב, יש מקרים בהם אתם בכלל לא צריכים אינסטלטור, לעיתים אתם יכולים לטפל בתקלה לבד ולעיתים זה גורם שאינו תלוי בכם כמו הפסקת מים ראשית. בדרך כלל התאגיד המקומי או חברת המים תודיע על הפסקת מים לצורך התקנת קו ביוב חדש ועוד.

מחירון אינסטלטור חירום

שיטהמחיר
ביקור אינסטלטור250 – 300 ש"ח
ביקור אינסטלטור בשעות הלילה/שבתות/חגים300 – 400 ש"ח
החלפת ברז מצינור מתכת300 ש"ח לא כולל חלפים
החלפת ברז רגיל100 – 200 ש"ח
החלפת ברז יוקרתי300 – 450 ש"ח
החלפת ברז מכונת כביסה300 ש"ח
הגברת לחץ מים600 ש"ח
התקנת ניאגרה350 – 500 ש"ח
התקנת אסלה450 – 550 ש"ח לא כולל החלפת צנרת
פתיחת סתימה בסיסית250 ש"ח
סתימה בכיור150 – 250 ש"ח
פתיחת סתימה בקו ביוב ראשי600 ש"ח עד 800 ש"ח
החלפת צנרת ביוב350 ש"ח
צילום צנרת ביוב1,300 ש"ח
שטיפת קו ביוב600 ש"ח
התקנת דוד שמש450 – 550 ש"ח
החלפת דוד שמש1,800 ש"ח
החלפת ברך אסלה350 ש"ח
גילוי נזילות מיםהחל מ- 1,000 ש"ח

המחיר אותו תשלמו עבור אינסטלטור חירום יהיה זהה למחיר של אינסטלטור רגיל בשעות היום. אינסטלטור חירום הינו בעל מקצוע אשר עובד לאורך כל שעות היום וימי השבוע למעט יום כיפור. המחיר עבור איתור נזילות יכול לנוע החל מ-400 ש"ח ועד כ-1,000 ש"ח כאשר מדובר על שימוש במצלמה תרמית. המחיר עבור התקנות שונות של ניאגרה וברזים הינו החל מ-99 ש"ח ועד 400 ש"ח, לעיתים גם יותר. המחיר עבור פתיחת סתימה, איתור נזילה סמויה וכד' משתנה בהתאם למורכבות העבודה. המחירים בדרך כלל מתחילים ב-120 ש"ח ועד 600 ש"ח כאשר מדובר על נזילה סמויה מורכבת.

לא מתפשרים, גם לא במצב חירום

צריכים שירות אינסטלטור חירום? חייגו 077-8051102

אם אכן התעורר מצב חירום, יש סיכוי יותר מסביר שתפנו לאינסטלטור הראשון שייקרה בדרככם. לא מדובר בהכרח באופציה הטובה ביותר, וזאת בלשון המעטה. פעמים רבות תגלו אינסטלטור שלא מגיע עם המכשור המתאים, כזה שאין לו מספיק ניסיון או יכולות מקצועיות, או סתם כזה שידאג לפתרון קוסמטי וקצר טווח, שיחייב אתכם להזמין שוב אינסטלטור לפתרון אותה הבעיה ממש, והתשלום – בהתאם. כלומר, גם כאשר מדובר באינסטלטור חירום, צריך להקפיד על האיכות.

אתם צריכים לבדוק שאותו אינסטלטור מומלץ, מומחה לפתרון הבעיה הספציפית בה נתקלתם, שטווח המחירים שלו נוח (לא זול באופן מחשיד, אבל כמובן לא יקר מידי. כזה שייתן תמורה מתאימה לתשלום), שיש ברשותו את כל הציוד הנדרש ולא יגיד לכם "יהיה לי את הציוד רק עוד שלושה ימים" וייבש אתכם, וכמובן שיש לו המלצות.

אי אפשר להתפשר על זמינות של האינסטלטור שלכם. פתרון בעיות בין 9:00 ל-18:00 זה טוב ויפה, אבל בעיות אינסטלציה לא קורות תמיד בשעות העבודה. למעשה, ההיפך הוא הנכון. בדיוק בשעה הכי פחות נוחה, דווקא אז הן חייבות להפתיע, באדיבות חוקי מרפי. אינסטלטור חירום הוא כזה שיהיה זמין גם בשעות מוזרות ומועדים לא מתאימים כמו שבתות או חגים.

באילו מקרים מומלץ לקרוא לאינסטלטור חירום בהקדם?

במילים פשוטות, קריאה לאינסטלטור חירום צריכה להיות רק במקרים בהם יש לקות אשר פוגעת בכם בצורה עכשווית, מונעת ממכם להתקלח או להפעיל כל דבר אשר קשור למערכת המים. הזמינות של בעל המקצוע היא קריטית, לפעמים גם יכול להיות שמדובר על תקלה מאוד מינורית שניתן לפתור במקום. לעיתים לא יהיה ניתן לפתור את התקלה במקום כאשר מדובר על בעיה בצנרת. תקלות אשר קשורות למערכות האינסטלציה יכולות להיות מאוד חמורות אם אתם מדחיקים את הסימנים המקדימים שאתם רואים.

סימנים מקדימים לבעיות בצנרת הם רטיבויות, עובש, נזילות מינוריות, חשבון מים גבוה ועוד. בכל פעם שיש לכם סימן כלשהו אשר מעיד על לקות מצד המערכת עליכם לפנות לגורם מקצועי אשר יגיע לבחון את המקום. גם לא מדובר על תקלה חמורה או תקלה בכלל הבדיקה שווה את הכסף שאתם יכולים לחסוך לעצמכם בעתיד. ביקור של אינסטלטור יכול לנוע בטווח של 120 ש"ח עד 300 ש"ח, תלוי במקום ובשעה.

איך נבחר את האינסטלטור הנכון במקרה חירום?

צריכים שירות אינסטלטור חירום? חייגו 077-8051102

במקרה חירום לא יהיה לנו זמן לעשות מחקר שוק, לברר מחירים או לבדוק המלצות. המציאות תכפה עלינו להזמין אינסטלטור כאן ועכשיו לטיפול בבעיה שאינה ניתנת לדחיה, עם זאת, ישנם כמה טיפים לבחירה מהירה:

  1. חברים – התייעצו עם חברים, משפחה וסביבתכם הקרובה בנוגע לאינסטלטור שביקר אצלהם לאחרונה.
  2. רשתות חברתית – היכנסו לרשתות החברתיות לדוג' כמו פייסבוק ומשם תוכלו במהירות להסתכל בפרופילים של אינסטלטורים באזורכם ולבחור את האחד שמתאים לכם.
  3. זמינות – הפקטור החשוב ביותר במקרה חירום כמובן הוא הזמינות של האינסטלטור, לא נרצה להמתין במצב חירום להגעתו של האינסטלטור. תמיד חשוב לשאול את האינסטלטור ולוודא מה זמן ההגעה הכי מהיר שהוא יוכל להגיע אלינו.

זקוקים לשירותיו של אינסטלטור חירום? הגעתם למקום הנכון

אצלנו ב-IGL אינסטלציה תמצאו את שירותיו של אינסטלטור 24 שעות, גם באמצע הלילה וגם לפנות בוקר. לא משנה מה הבעיה שהתעוררה, בין אם מדובר בנזילה באסלה, כיור שעלה על גדותיו, פיצוץ בצנרת או כל סיבה אחרת, שום אתגר לא גדול מדיי בשבילנו – נשמח לעזור לכם.

צריכים שירות אינסטלטור חירום? חייגו 077-8051102

שאלות נפוצות

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים