פתיחת סתימה בשירותים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

כולנו מכירים את הסיטואציה וכולנו עברנו אותה לפחות פעם אחת בחיינו – האסלה נסתמת, המים לא יורדים ומאיימים לעלות על גדותיהם (ולעתים אף מקיימים). לשמחתנו, יש מה לעשות.

סתימה בשירותים, בואו נדבר על זה (גם אם לא מדובר בנושא הכי נעים בעולם). לכולנו מתישהו קרה שהמים בשירותים לא ירדו בעת ההדחה, ובמקום שהראיות המפלילות ייעלמו עם ההדחה, הן רק נשארות, עולות על גדותיהן ומסרבות לרדת ולפנות את מקומן. אז אם נסתמה לכם האסלה ואתם זקוקים לפתיחת סתימה בשירותים, כאן ועכשיו, הכירו את הבעיה.

בסרטון: הורדת מים לאחר פתיחת סתימה של IGL- אינסטלציה

קודם כל, איך זה קורה?

סתימה בשירותים לרוב נגרמת בעקבות חדירתם של עצמים שלא היו צריכים להיות שם. תחבושות היגייניות ואביזרי היגיינה נשית, מגבונים לחים (כן, גם אם חשבתם להעלים אותם בהדחה, כדאי שתדעו שהדבר אסור בתכלית, הם אינם מתמוססים), שימוש עודף בנייר טואלט מכל סיבה שהיא, וגם עצמים שהקשר בינם ובין שירותים הוא מקרי

בהחלט, עניין שרלוונטי בעיקר בבתים עם ילדים סקרנים ושובבים מידי. בכל מקרה, בין אם מדובר בסתימה בנתיב הניקוז או עמוק יותר, בעומק הצנרת, פתיחת סתימות בשירותים היא עניין הכרחי.

יש כאלה שמנסים לפתוח סתימה בשירותים באמצעות פומפה, שאותה אפשר להשיג בכל בית. פומפה יוצרת אפקט ואקום שיכול לסייע בפתיחת סתימה בשירותים, אבל פעמים רבות מדובר ב"מעט מידי, מאוחר מידי" והפתרון היחידי הוא הזמנת אינסטלטור".

פתיחת סתימה בשירותים – הכתובת שלכם כשאתם זקוקים לאיש מקצוע

כאמור, יש מצבים בהם פומפה לא עוזרת. יש מצבים בהם הגורם לסתימה כבר המשיך הלאה, ואין זה מספיק להיעזר בפתרון שטחי, יש צורך באיש מקצוע שלא נרתע מהעבודה המלוכלכת. פתיחת סתימה בשירותים היא שעתם היפה של האינסטלטורים של IGL אינסטלציה.

אחד היתרונות הבולטים שלנו הינה הזמינות. סתימות לא קורות רק בין 9:00 ל-17:00, אלא ממשיכות להן באין מפריע גם לאמצע הלילה, שבתות, חגים ומועדים שהם פחות נוחים, אבל לנו זה לא מפריע. אצלנו תמצאו שירות של אינסטלטור 24 שעות, כלומר בכל שעה שהיא, רק תתקשרו בלי לחשוב יותר מידי.

אנחנו נשמח להגיע ולעזור לכם עם פתיחת סתימה בביוב או פתיחת סתימה בשירותים, לרדת לשורש הבעיה מבלי לחפף, כדי שהבעיה תיפתר באופן סופי, כמו שצריך, על הצד הטוב ביותר. כמובן המטרה שלכם היא שהבעיה לא תחזור על עצמה כעבור יום או יומיים אלא לקבל פתרון ארוך טווח ואיכותי, ואכן, על כך בדיוק אנחנו מקפידים, למען השקט הנפשי שכל כך חשוב לכם.

פתיחת סתימה באסלה – תקלה חוזרת

טוב, אנחנו מודים זרקנו מגבונים לאסלה… אבל מאז הסתימה האחרונה הפסקנו! מה עושים במקרה בו יש תקלה חוזרת למרות שאנחנו נמנעים מכל גורם לסתימה. יכול להיות שהסתימה היא לא הבעיה עצמו, אלא קו הביוב. לעיתים סתימה שנראית די תמימה יכולה להיות סיוט גדול. יש מקרים בהם קו הביוב קרס והוא מונע מהמים לרדת. כאשר קיים חשש כזה חשוב לוודא בעזרת מצלמת קו ביוב שאכן זאת התקלה. לא חייב להחליף את קו הביוב ישר, ניתן לעיתים להחזיר למקום את הצינור בעזרת כלים ייעודיים, הכל תלוי במצב של הצינורות. כמו כן, ייתכן שהסתימה היא במערכת הביוב ולא בשירותים עצמם, כאשר אתם בוחרים בעל מקצוע מנוסה הוא ידע לפתור גם תקלות כאלה.

פתיחת סתימה באסלה – ליווי מקצועי

כאשר אנו בוחרים לפתוח את הסתימה בבית בעזרת בעל מקצוע אנו נהנים מהדבר העיקרי, בדיקה מקיפה. לעיתים יש מקרים בהם יש סתימה חוזרת, וכאשר אין לנו מושג מהו מקור הבעיה עלינו לפנות לבעל מקצוע ובעזרת מכשור ייחודי הוא יכול לפתור את שורש הבעיה ולא רק לדחות את התקלה. ברוב המקרים כאשר התקלה היא פשוטה לפתרון האינסטלטור יגיע עם מכשיר ייחודי, ספירלה חשמלית. ספירלה חשמלית תעניק לנו תוצאות טובות יותר מאשר מכשור הפועל באופן ידני.

כמו כן, לאחר שבעל המקצוע סיים את העבודה שלו זה לא נגמר פה. עליכם לדעת כיצד אתם מונעים מהתקלה לחזור על עצמה פעם אחר פעם. בשביל זה אתם צריכים להכיר את הגבולות של הצנרת שלכם.

ראו גם: פתיחת סתימה בכיור מטבח | גלאי נזילות מים

איך אינסטלטור מקצועי מבצע פתיחת סתימה באסלה ב-2 שלבים פשוטים?

הדבר הראשון שבודק בעל המקצוע לפני פתיחת סתימה באסלה הוא מהו סוג הצנרת, כך ידע גם עם איזה מכשור הוא צריך לפתוח את הסתימה. חשוב להפנים, גם כאשר אנו בוחרים לפתוח סתימה באופן עצמאי חשוב שאנו נכיר את החומר ממנו עשויה הצנרת כדי להבטיח שלא נגרום לנזק חמור יותר, שריטות, סדקים וכן הלאה הם רק יובילו לצורך בהחלפת הצנרת.

השלב האחרון שצריך בעל מקצוע לעשות לפני לכתו הוא וידוא. יש לוודא שאכן הבעיה חלפה, זאת עושים באמצעות צילום בצלמה תרמית בדרך כלל, או החדרה של מצלמה מזערית לתוך הצנרת. בעזרת הצילומים האלו ניתן לראות אם הצנרת נקייה לגמרי. בגלל זה אנו ממליצים לכם לבחור בעל מקצוע אשר מחזיק ברשותו את כל הכלים הייעודיים כדי להבטיח שירות מלא ובטוח.

האם חובה להזמין אינסטלטור על כל סתימה בשירותים?

ישנם סתימות "קלות" אשר לא מצריכות להזמין אינסטלטור, פשוט צריך להפשיל שרוולים ולתת עבודה עם הפומפה.

דרך נוספת שניתן לנסות לפני שמזמינים אינסטלטור היא שימוש בחומרים ייעודיים לפתיחת סתימות באסלה. יש לקחת בחשבון שחומרים אלו הם כימיים לכן רצוי לעבוד איתם בזהירות רבה ואף מומלץ לפני רכישה של חומר ייעודי להתייעץ עם אינסטלטור או איש מקצוע אשר יש לו ניסיון בעבודה עם חומרים אלו. מכיוון שיש חומרים שלא יספקו את התמורה הרצויה. במקרה ששיטות אלו לא עבדו כנראה שמדובר בסתימה "קשה" שבה לא יהיה מנוס מלהזמין אינסטלטור מומחה שיתן מענה לסתימה.

פתיחת סתימה באסלה – מחירים

כמה יעלה לנו לפתוח סתימה פשוטה באסלה? כפי שציינו, יש מקרים שונים שנכנסים תחת ההגדרה של סתימה באסלה. כאשר מדובר על סתימה סטנדרטית ייתכן ותוכלו לפתור את התקלה באופן עצמאי. אם תרצו לפנות לבעל מקצוע המחיר ינוע בין 200 ש"ח ועד 450 ש"ח. כאשר הסתימה מסובכת יותר ומצריכה מאיתנו להשתמש במכשור מתקדם במערכת הביוב עלינו יהיה להוסיף עוד כ-100 ש"ח. בסופו של דבר המחיר של פתיחת סתימה באסלה תלוי במורכבות העבודה, ובשימוש במכשור מתקדם. חשוב לבחור בעל מקצוע שיכול להעניק לכם שירות מקיף ככל שאפשר, רק כך תבטיחו את הפיתרון של התקלות לצמיתות.

פתיחת סתימה באסלה על ידי אינסטלטור

יש לכם סתימה באסלה? בעיה ביתית נפוצה אך מאתגרת. כדי להתמודד עם זה מומלץ להתקשר לאינסטלטור מקצועי, הוא יכול לפתור את הבעיה בזריזות ויעילות.

שלב 1: הערכת חומרת הסתימה באסלה

קודם כל יש להבין את חומרת הבעיה באסלה הסתומה כדי לקבוע את דרך הפעולה הנכונה. סימנים נפוצים כמו מים שעולים יתר על המידה  או מתנקזים לאט מדי.

שלב 2: אוספים את הכלים הדרושים

לאחר הבנת הבעיה, האינסטלטור יאסוף את הכלים הדרושים לו לטפל בסתימה.

שלב 3: הכנה ובטיחות

קודם כל בטיחות, לפני שמתחילים לטפל בבעיה, ביגוד מגן הוא אמצעי בטיחות, כולל משקפי מגן וכפפות.

שלב 4: פתיחת סתימה בשירותים

לאחר שהאינסטלטור הבין היכן נמצאת הסתימה באסלה, הוא ישתמש בכלים מיוחדים שלו כדי לפתוח אותה בצורה מקצועית.

שלב 5: ניקוי

לאחר פתיחת הסתימה בשירותים, חיוני לנקות אותה ואת סביבת העבודה לצורך היגיינה וניקיון יסודי. 

פתיחת סתימה חוזרת באסלה

נתקלים בסתימה חוזרת באסלה שלכם? הסיבות לבעיה זו, עשויות להיות מכמה סיבות שגם דיברנו עליהן בסעיפים קודמים: שטיפה של חומרים לא מתאימים, לחץ מים נמוך או בעיות בקווי הביוב.

זיהוי מוקדם של הסתימה בשירותים מסייע במניעה, ומבטיח שלא יתעלמו מבעיות חוזרות אלה. חשוב לזכור כמה חיוני לטפל בסתימות חוזרות אלה ביעילות כדי למנוע שיבושים גדולים בעתיד.

מה עושים עד שהאינסטלטור מגיע?

  • התקשרתם לאינסטלטור והוא בדרך אליכם? מצויין! בינתיים הקפידו לכבות את שסתום המים כדי למנוע הצפות אפשריות, ושמרו על האזור פנוי לגישה נוחה כאשר האינסטלטור מגיע.
  • תקשורת ברורה ותמציתית עם האינסטלטור היא הכרחית. ספקו לו פרטים מדויקים על הבעיה כדי להבטיח שירות יעיל.

האם יש אחריות על פתיחת סתימה באסלה?

שירותי אינסטלציה מספקים בדרך כלל אחריות על עבודתם, כולל תהליך פתיחת סתימה בשירותים. אחריות זו מכסה בדרך כלל את כל הבעיות שעלולות להתעורר לאחר השירות, ומבטיחה שלא תישארו תקועים עם אסלה סתומה ימים ספורים לאחר הניקוז.

תקופת אחריות 

תקופת האחריות נמשכת בדרך כלל בין חודש אחד ל – 6 חודשים, תלוי בפוליסת האינסטלטור הספציפי. הכיסוי קובע כי כל הישנות של סתימה בתקופת התוקף תטופל על ידי שירות האינסטלציה ללא תשלום.

תהליך התביעה

אם מתרחשת שוב סתימה באסלה, ניתן לפנות לספק השירות ולתבוע אחריות. זכור לשמור את קבלת השירות שקיבלתם מהתיקון הקודם כהוכחה. לאחר מכן הם ישלחו אינסטלטור לתקן את הבעיה בהקדם.

איך מונעים סתימה באסלה?

מניעת סתימות אסלה היא היבט חיוני שבעלי בתים צריכים לקחת בחשבון. שימוש נכון כרוך בהימנעות הדחה של פריטים שהאסלה אינה מיועדת להתמודד איתם, כגון: חיתולים, מוצרים סניטריים או נייר טישו עודף.

** כשמדובר בפינוי פסולת, זכרו את כלל הזהב: האסלה אינה פח. יש לשטוף רק פסולת אנושית ונייר טואלט. תחזוקה מונעת קבועה יכולה גם לתרום באופן משמעותי לאסלה נטולת סתימות.

אמצעי מניעה יכולים לחסוך מכם את הטרחה של התמודדות עם אסלה סתומה ושירותי אינסטלטור שעלולים להיות יקרים.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים