יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

תיקון פיצוץ בצנרת – כך עושים זאת נכון

החלפת צנרת מים
אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו
077-8051102

אם ברשותכם בית אז כפי שאתם יודעים הצנרת היא אחת מהמערכות החשובות ביותר בבית. לשמחתכם, רוב הזמן המערכת הזו עובדת באופן תקין גם בלי שנהיה יותר מדי מודעים לקיומה. עם זאת, קורים מצבים, כמו בכל מערכת, שבהם הצנרת לא עובדת כראוי, כמו למשל פיצוץ של הצנרת, ואז עלולה להתחיל מסכת ייסורים עד שמטפלים בתקלה. תיקון פיצוץ בצנרת זהו דבר שצריכים לעשות באופן מיידי, מכיוון שהוא מתבטא, לרוב, בזרם חזק מאד בתוך הבית.

תיקון פיצוץ בצנרת באנר

המומחים של IGL – אינסטלציה, החברה המובילה בישראל לשירותי אינסטלציה, מספרים שברוב המקרים הפיצוץ נגרם כתוצאה מבלאי של התשתית כמו חלודה, קורוזיה, סדקים או חורים. הם מוסיפים שרוב הפיצוצים שהם תקנו נגרמו בצנרות ישנות מברזל, כאלו שלא מצליחות באמת לעמוד בעומס הזרמים, ובסופו של דבר הן קורסות. בנוסף, שימוש בחומרים כימיים עלולים לגרום נזקים לצנרת, כמו חומרים חריפים שמשתמשים בהם בחוסר מקצועיות לפתיחת סתימות.

החלפת צנרת ביוב

מזמינים איש מקצוע

אם קרתה לכם התקלה המצערת של פיצוץ בצנרת, ההמלצה הראשונית שכדאי לכם לקבל היא לא לנסות ולתקן את זה לבד. אין מדובר פה בצביעת קיר פשוטה או בשחרור קל של סתימה בכיור. פנו לחברה אשר מתמחה במקרים מורכבים אלו והיא תשלח אליכם אינסטלטור מוסמך להחלפת צנרת ביוב.

יש לציין כי טרם הזמנתנו של איש המקצוע, מומלץ לסגור את הברז הראשי של המים על מנת לעצור את אספקת המים לדירה.

בסרטון: גילוי פיצוץ צנרת

 

תיקון פיצוץ בצנרת – איך התהליך מתנהל?

באופן טבעי, לפני הכל, יש צורך לאתר את מקור הנזילה ומאיפה הפיצוץ של הצנרת נבע. במקרה הטוב, הפיצוץ יכול להיות בצנרת החשופה, אך במקרים הפחות טובים ואף השכיחים יותר, הנזילה או הפיצוץ יכולים להיות בקיר שהוא לא גלוי או מתחת לריצוף. לאחר שמגלים את מקור הבעיה ניתן לגשת ולהתחיל בעבודה.

כמובן, בכל מקרה יש לנהוג בצורה שונה. לכן, אם מקור הפיצוץ נמצא בצנרת שלא נראית לעין, כמו מאחורי הקיר, יש צורך לשבור את הקיר במקום הספציפי שבו נמצאת הנזילה וזאת על מנת לחשוף את הצנרת. לאחר שאיש המקצוע שבר את הקיר ומצא את הצנרת הוא מפרק את החלק הישן ומחליף אותו בחלק חדש שיגרום לתיקון הפיצוץ בצנרת.

חששתם שכך זה יישאר? הסירו דאגה מלבכם, הקיר לא יישאר חשוף. לאחר החלפת החלקים יסגור איש מקצוע את הקיר, יטייח אותו ויבצע שפכטל ובכך מסתיימת העבודה בפיצוץ בצנרת שמאחורי הקיר.

בסרטון: חברת IGL בצילום חסר תקדים של צילום צנרת ביוב

הצנרת בבית שלנו היא חלק בלתי נפרד ממערכת המים והאינסטלציה, מערכות מאוד משמעותיות בבית שלנו. כאשר אנו רוכשים נכס עלינו לוודא עוד לפני הכניסה והחתימות שאכן הצנרת עובדת באופן טוב, בין אם אנו רוכשים או שוכרים דירה. הסיבה לכך היא פשוטה, צנרת היא מקור מאוד פופולרי לתקלות, החל מתקלות מינוריות שאינן בהכרח יקרות וניתנות לפיתרון באופן עצמאי, ובין תקלות גדולות אשר דורשות מאיתנו להוציא סכומים גבוהים מהכיס.

ממה נובע פיצוץ בצנרת?

תיקון פיצוץ בצנרת הוא לא דבר אשר קורה בין יום, בדרך כלל יהיה מדובר על תהליך של הזנחה אשר הגיע לקיצו. אנו נראה סימנים מקדימים ברוב המקרים לכך שהצנרת שלנו צריכה טיפול. אם לדוגמא יש לכם רטיבויות חוזרות בקיר כנראה שהצנרת שלכם צריכה לראות אינסטלטור. הזנחה של המקום רק מגבירה את התקלה עצמה, שכן התקלה יכולה לנבוע מחוסר מקצועיות של המתקין או בגלל נזקי טבע כשהאדמה כל פעם מעט זזה. סיבה נוספת היא שהצנרת כבר ישנה ולא יכולה לשאת יותר את תפקידה.

בדרך כלל יהיה לנו יותר קל לאתר פיצוץ בצנרת כאשר היא אינו ממוקמת בתוך הקיר או מתחת לריצוף. בכל מקרה בו אתם רואים רטיבות, הצפה של מים או דברים חריגים במערכת עליכם מיד לסגור את מערכת המים ולהמתין לבעל מקצוע אשר יבוא לבחון את התקלה.

ראו גם: החלפת צנרת מים

תיקון פיצוץ בצנרת גלויה

יש הבדל בין צנרת גלויה ובין פיצוץ בצנרת סמויה. כאשר מדובר על צנרת סמויה התהליך יהיה יותר קשה, וגם יהיה לנו קשה לראות את הסימנים המקדימים לפיצוץ. הטיפול בצנרת גלויה יהיה פשוט יותר, כל מה שעל בעל המקצוע לעשות הוא להתקין רוכב או מחבר לצנרת. כמובן שדבר ראשון שיש לעשות אם לא עשיתם עד עכשיו הוא לסגור את ברז המים הראשי, ולהרים כל דבר מהרצפה אשר יכול להינזק ממגע עם מים. המחיר של העבודה לא כולל החלפת הצנרת יכול להגיע ל-600 ש"ח ויותר.

תיקון פיצוץ בצנרת סמויה

כאשר הצנרת סמויה יהיה לנו קשה הרבה יותר לדעת מהו מקור התקלה, ולכן יש להשתמש במכשור מתקדם או לשבור את הקירות. איתור התקלה הוא השלב הראשון, אנו כמובן מציעים להשתמש במצלמה תרמית לאיתור נזילות או סיב אופטי, וכאשר מדובר על תשתיות תעשייתיות ניתן גם להיעזר במכשור מתקדם שעובד על ידי שליחת רובוט אל תוך הצנרת לאיתור התקלה (לאחר שייבשנו את הצנרת עצמה ממים). רק לאחר שאיתרנו את התקלה נוכל בעצם לשבור את הקיר או האריח ולבצע תיקון מקומי. גם במקרים כאלה נרצה להחליף רוכב או מחבר, אך לעיתים זה יכול להוות פיתרון זמני ונאלץ להחליף את כל הצנרת. המחיר אותו נשלם במקרים של תיקון פיצוץ בצנרת סמויה ינוע בטווח ה-1,800 ש"ח כולל סגירת הקיר או הריצוף.

בחירת בעל מקצוע מומחה לביצוע תיקון פיצוץ בצנרת

כדי להבטיח שאתם לא זורקים את הכסף שלכם לפח אנו נרצה לבחור בבעל מקצוע אשר מוכן לקחת אחריות על העבודה שלו. משמע, אם התקלה חוזרת אותו בעל מקצוע יחזור כדי לתקן את התקלה עד לשורש ללא עלות נוספת. חשוב לבחור בעל מקצוע אשר יש ברשותו את כל הציוד הנדרש כדי למזער נזקים בזמן העבודה, אין צורך לשבור את כל הקיר כדי למצוא את מקור התקלה כאשר יש לנו מצלמה תרמית. נבחר באדם אשר נסיונו מוכח, יש לו את ההכשרה המתאימה וכמובן רישיון לעסוק במקצוע הזה.

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שיפוץ שירותים
שיפוץ שירותים

שיפוץ שירותים במחיר מדהים רוצים לחדש את חדר השירותים? מחפשים עיצוב ייחודי שיכניס צבע, יופי, יוקרה וחדשנות לחדר? הגעתם בדיוק למקום הנכון. אנחנו נעצב עבורכם

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 52 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה