ביובית בחולון

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

לא פעם אנחנו שומעים על ביובית בחולון שמוזמנת או נכון יותר מוזעקת 'לעשות סדר' במערכת הביוב. מהי הביובית? איך היא עובדת ומתי אתם באמת צריכים את השירות שלה?

הכול על הביובית כאן.

ביובית – נעים להכיר (?)

הביובית היא למעשה הכלי אשר בו עושים שימוש כאשר ישנה סתימה במערכת הביוב והיא אינה משתחררת באמצעים הרגילים שבידינו או אפילו באלו אשר בידי האינסטלטור.

לעיתים התקלה היא עמוקה מאוד, רחוקה מהעין ומחייבת עבודה הרבה יותר פולשנית מכפי שאפשרי בעזרת כלי העבודה הרגילים שבידי האינסטלטור.

כך לדוגמא במצבים אשר בהם ישנה סתימה במעמקי הצנרת ואין גישה אל המקום גם עם המכשור המשוכלל ביותר שנמצא בידי האינסטלטור. כך זה גם במקרים של שורשים בביוב כאשר פקעת שורשים נתקעה במעבר הצנרת וסתמה את הדרך למים שאמורים לזרום דרכה.

במצבים מהסוג הזה , יש לבצע שטיפה יסודית של הצנרת תוך שכל הפסולת או השורשים ייסחפו החוצה. מה שיותיר צנרת נקייה ומשוחררת לגמרי שתוכל להמשיך לשרת אותנו ממש כמו צנרת חדשה.

הביובית למעשה מורכבת ממיכלית גדולה אליה מחוברים צינורות שונים. הצנרת מתחברת אל בור הביוב כאשר באמצעות כוח יניקה עוצמתי במיוחד היא שואבת את כל התכולה שיש בצנרת. זה יכול להיות פסולת שכבר דבקה בדפנות של הצינורות וזה גם יכול להיות שורשים שהיכו לעצמם שורשים בתוך הצנרת. לאחר שהכול נשאב החוצה, מופעל זרם מים עוצמתי שמנקה את כל הצנרת לכל אורכה. מה שמותיר אכן את הצנרת במצב נקי וחדש ממש.

צירפנו לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לטפל בבעיות האינסטלציה בבית: לחץ מים נמוך: סיבות ופתרונותסתימות ביוב כל מה שצריך לדעת.

ביובית בחולון

מתי צריך שירות של ביובית?

ברוב המקרים כאשר אנחנו מגלים שיש בעיה בניקוז או בבור הביוב, אנחנו מנסים לפתור את הבעיה בכוחות עצמינו בעזרת הציוד הביתי שברשותנו. לעיתים יהיה זה קפיץ באורך כזה או אחר, פומפה שבעזרתה אנחנו ננסה לשאוב את הפסולת שחוסמת את מעבר המים או עצות סבתא שונות כמו תרכובת של סודה לשתייה עם מיץ לימון בשילוב עם מים רותחים. אז יש בהחלט מקרים אשר בהם כך המקרה נפתר והמים חוזרים לזרום היטב במסלול המוכר והידוע.

עם זאת, יש מצבים אשר בהם כל ניסיון הופך את המצב לגרוע יותר. כל ניסיון לדחוף את הפסולת מעלה ומקרב עוד יותר את הפסולת אל הניקוז וחוסם חזק יותר את המעברים.

במצבים מעין אלו, ברור שיהיה עלינו להזעיק אינסטלטור. כי סתימות ובעיות אינסטלציה מהסוג הזה נוטים להחמיר עם הזמן ובהיעדר טיפול, המצב יהפוך להיות הרבה יותר גרוע.

האינסטלטור נכנס לתמונה

מצורף סרטון הדגמה של יגאל פותח סתימה:

 

אז אתם מזמינים את האינסטלטור. הוא מגיע חמוש בכלים הסטנדרטיים שיש לכל אינסטלטור.

הוא מגיע ומבין שיש סתימה בביוב מנסה ככה ומנסה ככה כאשר במקרים רבים הוא בהחלט יצליח להתגבר על התקלה. הוא יהדוף את הפסולת החוצה ויחזיר לצנרת את היכולת לשרת אותנו נאמנה. עם זאת יש מקרים רבים אשר בהם האינסטלטור עם כל רצונו הטוב ועם כל הכלים שברשותו, הוא עדיין לא יצליח לפתור את הבעיה. זאת במצבים אשר בהם הבעיה עמוקה ושורשית יותר. כאן יהיה צורך לבצע את התיקון ואת הטיפול בצנרת בעזרת הביובית.

הביובית נכנסת לתמונה

הביובית ברוב המקרים תגיע מהר מאוד למקום בו נדרשים שירותיה וזאת בשל המודעות לכך כי כאשר אדם כבר מזמין ביובית, הוא שמצב הביוב קשה.

הביובית תתחבר לצנרת, תשאב את הפסולת, תשטוף היטב את כל הפנים של הצנרת והחיים וגם מי הביוב ישובו סוף סוף לזרום בקצב הנכון.

אזורי שירות נוספים: ביובית בהרצליה | ביובית בתל אביב

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים