יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

צילום צנרת ביוב

תוכן עניינים:

IGL אינסטלציה
אלירן
גבעתיים
Read More
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
Read More
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
Read More
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
Read More
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
Previous
Next
IGL אינסטלציה
לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

תוכן עניינים:

מאז ומתמיד לא היינו חברים קרובים של מערכת הביוב, אך לפעמים אין ברירה ואנחנו צריכים לטפל בה. מערכת הביוב היא מערכת מאוד מסובכת ומאוד עדינה. כאשר יש סתימה בבית או תקלות אחרות שקשורות בקו המים, ריח מוזר וכד', אחת האפשרויות שממנה התקלה נובעת היא מערכת הביוב. בשביל לפתור תקלה לצמיתות במערכת הביוב עלינו לקרוא לבעל מקצוע אשר יש לנו את המכשור המתאים והידע הנכון לפתור את התקלה באופן בה התקלה לא תחזור יותר.

צילום של הצנרת נשמע כמו שירות מפתיע בהחלט. מי ידע שהטכנולוגיה עומדת בשירות האינסטלציה? אם גם אתם רוצים ליהנות מהיתרונות של השילוב הזה, הגעתם למקום הנכון.

צילום צנרת ביוב – כן, יש דבר כזה. על פניו, נראה שהעבודה של אינסטלטור היא ישירה יחסית, ומצריכה אדם שהוא הנדימן, כלומר טוב עם תיקונים מכל סוג. ועדיין, לטכנולוגיה יש הרבה במה לעזור לאינסטלטור. אם בעבר, אינסטלטור חיפש בעין בלתי מזוינת את מקור הנזילה וקיווה שאכן מדובר בעניין בולט לעין, היום הטכנולוגיה עומדת לרשותו של האינסטלטור, והופכת את העבודה שלו לאפקטיבית ונוחה יותר מתמיד, ומבטיחה לכם את התוצאות הטובות ביותר.

צילום צנרת ביוב – מה זה צילום ביוב?

צילום מערכת ביוב שונה לחלוטין מצילום של צנרת הבית. כאשר אנחנו רוצים לצלם את קו הביוב אנחנו צריכים להבין שחייב להחזיק במכשור מתקדם. בדרך כלל הסיבה לשמה אנחנו נרצה לצלם את קו הביוב היא כאשר התקלה מורכבת ממה שחשבנו במערכת קו המים. המטרה של הצילום הוא לקבל מבט אל תוך המערכת ולאתר את התקלות מבלי לפגוע בתשתית. תקלות במערכת הביוב מאוד נפוצות, הן יכולות להתחיל מסתימה פשוטה ולהגיע עד לשחיקה בה נרצה להחליף או לתקן את הצינורות.

בדרך כלל אנחנו נרצה לקרוא לבעל מקצוע לבדיקת מערכת הביוב גם כאשר אין תקלה ממשית. במקרים בהם אנחנו עוברים דירה נרצה לבחון את המערכת לכל מקרה בו היא עשויה להוות מקור לתקלות, הרי תיקונים מסוג זה יכולים להיות יקרים. בדיקה שגרתית של מערכת הביוב וניקיונה יכולה למנוע מאיתנו נזקים עתידיים שעלולים לעלות הרבה כסף. לכן קראו לבעל מקצוע אשר מחזיר במכשור המתקדם ביותר.

כמובן שחשוב לדעת איך להשתמש במכשירים הייעודיים לקבלת תמונה ברורה של מערכת הביוב. מיקום צנרת הביוב אינו פשוט לצילום, כל חדירה אל הצינורות כולל חייב להיות עם הכרה מלאה של מיפוי המערכת. בשל כך אנו רוצים לבחור בבעל מקצוע אשר יכיר את מבנה המערכת, וידע להשתמש בכלים הייעודיים שלנו בהתאם. כמו כן, גם כאשר החדרנו את המכשירים לתוך קו הביוב ייתכן ויהיו מכשולים וסתימות שיהיה עלינו לעבור כדי לבחון את המערכת כולה. בשביל שהצילום יהיה יעיל ונקבל תמונה ברורה של מערכת הביוב ישנם מכשירים מיוחדים לכך, הנה שניים מהם:

צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב – סיב אופטי

השימוש בסיב אופטי לצורך צילום ביוב הוא נפוץ מאוד, מדובר על דרך למיפוי ואיתור תקלות אשר נחשבת ליעילה בסבירות גבוהה. למעשה הפעולה פשוטה, אנחנו מחדירים אל מערכת הביוב סיב אשר בקצה שלו יש מצלמה מזערית. למצלמה יש תאורה משלה ואנו יכולים לראות באמצעות מסך כל מה שהמצלמה מצלמת. ניתן לסובב את המצלמה ב-360 מעלות, הסיב מאוד גמיש. היתרון הוא שהרזולוציה במצלמה תהיה גבוהה ובמכשירים מתקדמים גם אנחנו יכולים לקבל פענוח ישירות למסך של תקלות ומפגעים. היתרון שיש לסיב אופטי על גבי רובוט יבוא לידי ביטוי בגודל של המצלמה, סיב אופטי מתאים למגוון רחב יותר של מערכות. שימו לב, רבים נוטים להתבלבל בין מצלמה תרמית וסיב אופטי, מצלמה תרמית לא נכנסת אל תוך המערכת אלא מצלמת אותה מבחוץ, בעוד שסיב אופטי נכנס ישירות אל תוך קו הביוב.

ראו גם: החלפת צנרת מים

צילום צנרת ביוב – רובוט

איזה כיף שאנחנו נמצאים בשנת 2021 וזה לא מוזר לדעת שיש אפשרות לצילומי ביוב באמצעות רובוט. צילום צנרת ביוב באמצעות רובוט היא טכניקה חדישה אשר מעניקה לנו את האפשרות לקבל תמונת מצב מלאה עם ניתוח של כל המתרחש מתחת לרצפה. השימוש ברובוט יכול להתבצע רק כאשר מדובר על צנרות עם קוטר גדול יחסית, הרובוט נכנס לקו הביוב בעזרת כבל דחיפה ולעיתים גם יכול לנוע על ידי הפעלה בשלט.

בסרטון: דוגמא של צילום צנרת ביוב של חברת IGL

תתפלאו, אתם זקוקים לזה

אם אתם אומרים "כן, אבל כולה יש לנו נזילה, למה אנחנו צריכים צילום וטכנולוגיה?", כדאי שתחשבו שוב. החלפה של צנרת ביוב היא עניין רציני, ועושים אותה לרוב כאשר נגרם בלאי למערכת. כמה עשורים של פעילות עשויים לעשות זאת לכל מערכת. כמובן, התוצאה של הבלאי היא נזילה, אשר יכולה להסב נזק ארוך טווח ולהפוך לעניין בקנה מידה הולך וגדל. צילום הצנרת משתלב בתהליך כולו מהרגע הראשון.

צילום צנרת ביוב נעשית על יד החדרת סיב אופטי לתוך צנרת הביוב.
באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו, איתור התקלה/כשל במערכת הביוב קלה יותר.
באמצעי טכנולוגי זה משתמשים גם לאיתור כשלים / אישור תקינות מערכת ביוב לאישור טופס 4 לפני ביקורת מבנה מגורים.
מי שמסוגל לבצע צילום צנרת ביוב הוא אינסטלטור חירום מומחה, כזה שכבר התרגל למכשור ויודע כיצד לקרוא אותו, וכמובן על פי הקריאה לבצע את הפעולות הנדרשות, כדי להבטיח לכם את התוצאות הטובות ביותר. במילים אחרו, אתם זקוקים ל-IGL אינסטלציה.

ראו גם: איתור נזילות במצלמה טרמית

מומחים בעולם צילום צנרת ביוב

כאמור, השימוש במכשור הכי משוכלל יכול להבטיח לכם את קבלת התמונה המלאה ביותר, וכמובן הטיפול היעיל ביותר. צילום של צנרת הביוב, במילים אחרות, הוא המפתח להצלחה של הטיפול והיסודיות שלו. ומכאן ממשיכים על פי מה שאיש המקצוע יחליט, בין אם זה שטיפת קו ביוב או כל טיפול אחר.

צילום צנרת ביוב מוצע גם על ידי אינסטלטור חירום. לא צריך לתחום את הביקור בשעה מסוימת, כי הטיפול הטוב ביותר מוצע למענכם מסביב לשעון.

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

פתיחת סתימה במקלחת
פתיחת סתימה במקלחת

בבתים רבים כבר מכירים את התופעה. לאחר שהמקלחת או האמבטיה באו אל קיצן, המים אינם יורדים והמקלחת אינה מתייבשת במקרים חריפים יותר, המים רק עולים

לקריאה >>
החלפת צנרת ביוב
החלפת צנרת ביוב

החלפת צנרת ביוב היא עניין הכרחי לעתים. הבלאי הטבעי עושה את שלו, לעתים שורשים וצמחייה עושים את דרכם פנימה, לעתים ישנה סתימה ועוד. אם אתם

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 30 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה