יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

מחירים של עבודות אינסטלציה ב-2021

אינסטלטור מחיר
אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו
077-8051102

על אף שאחד מהקריטריונים החשובים ביותר בבחירת נותן שירות, הוא המחיר, ישנם תחומים בהם המחיר אינו יכול להיות הקריטריון היחיד, או, אפילו הקריטריון הראשון במעלת החשיבות, שכן ישנם לא מעט קריטריונים נוספים, שהם חשובים לא פחות ממנו, ואף בהם חשוב מאד להתחשב. במאמר זה, ננסה לשפוך מעט אור על קריטריונים שונים המשפיעים על מחירן של עבודות אינסטלציה וכמובן, כהרגלנו, ננסה לתת לכם את הכלים לבחירה מושכלת יותר של ספק שירות.

שיטהמחיר
ביקור אינסטלטור200 - 300 ש"ח
ביקור אינסטלטור בשעות הלילה/שבתות/חגים300 - 400 ש"ח
החלפת ברז מצינור מתכת300 ש"ח לא כולל חלפים
פתיחת סתימה בסיסית250 ש"ח
פתיחת סתימה בקו ביוב ראשי600 ש"ח עד 800 ש"ח
התקנת אסלה450 - 550 ש"ח לא כולל החלפת צנרת
סתימה בכיור150 - 250 ש"ח
החלפת ברז רגיל100 - 200 ש"ח
חלפת ברז יוקרתי300 - 450 ש"ח
התקנת דוד שמש450 - 550 ש"ח
התקנת ניאגרה350 - 500 ש"ח

אינסטלטור מחיר באנר

מחירים של אינסטלציה וממה הם בעצם מורכבים?

את עבודות האינסטלציה ניתן לחלק על פי קריטריונים שונים. ננסה לעסוק בכמה שיותר מהם.
ביצוע עבודה דחופה מול ביצוע עבודה יזומה-

מחירי אינסטלציה של עבודות דחופות

אם נסתמה לכם האסלה במהלך יום שבת או בחג, אתם בטח מכירים את הסיטואציה – אתם יושבים באמצע הבלגן, ובאצבעות רועדות, מנסים לאתר את האינסטלטור שיבוא ויושיע אתכם. במקרים כאלה, הדרך הטובה ביותר, היא להתיישב ליד הטלפון ולהתחיל לבקש המלצות של אינסטלטור 24 שעות טוב שעובד בשעות לא רגילות. בעיתוי כזה של אירועי אינסטלציה, מחירים הם החלק הפחות חשוב, קריטריונים חשובים יותר יהיו נכונותו של השרברב להגיע ולפתור את הבעיה, ואם אפשר, גם המלצות על איכות עבודתו.

אינסטלטור מוסמך

מחירי אינסטלציה של פרויקטים יזומים

הסוג השני של עבודות האינסטלציה על פי חלוקה זו, הן העבודות המתוכננות. לרוב, המדובר בעבודות בהיקף גדול יותר, הן מורכבות יותר, ולכן, באופן טבעי, תרצו להקדיש להחלטה בגינן זמן ושיקול דעת רבים יותר. בחלק מהמקרים, הן כוללות שבירת קירות או רצפות ועלויות גבוהות יותר, וכתוצאה מכך, הן תבצענה בעיתויים מחושבים מראש, כדוגמת החודש שלפני שאתם נכנסים לדירה שקניתם, זמן שבו אתם יכולים לעבור להתגורר במקום אחר מבלי שהדבר יפגע בשגרת החיים השוטפת שלכם. בעת ביצוע עבודות מתוכננות ויזומות, חשוב מאד להתייחס לקריטריונים רבים ככל שניתן בבחירה – רמתו המקצועית של השרברב, ניסיונו בעבודות קודמות כגון זו, פרק הזמן שאליו הוא מתחייב לסיום העבודה, האם הוא אחראי להשבת המצב לקדמותו (כלומר, לסגור את הקירות והרצפות ולהחזירם למצב שלם) או שעליכם לדאוג לאיש מקצוע משלכם שיעשה זאת, ועוד פרמטרים שונים, שמוכתבים על פי סוג העבודה ועל פי הנתונים הספציפיים של הפרויקט.
אגב, לעיתים, יכולה להתגלות דחיפות גם בעבודות, שלכאורה, נחשבות לעבודות יזומות ומתוכננות. למשל, החלפת כוללת של צנרת מים או ביוב העוברת בתוך או מחוץ לקירות בניין, בזמן רגיל, תחשב לעבודה יזומה, שיש לכם זמן רב להתכונן אליה, לשאול מספר חברות בנוגע למחיריהן, לבדוק ולהשוות. אבל, לפעמים, פיצוץ בלתי צפוי בצנרת הישנה הופך את הפרויקט ממשהו שיכולתם להתכונן אליו בנחת למשהו שחייב להיות מבוצע כאן ועכשיו, אחרת, הנזקים שייגרמו עקב חוסר המעש וההשתהות בטיפול עלולים לעלות הרבה יותר מהסכומים שחשבתם לחסוך באמצעות תכנון תזמון הביצוע למועד שנוח לכם.

אינסטלציית מים מול אינסטלציית ביוב

עבודתם של שרברבים, בפועל, מתייחסת לשתי המערכות השונות שבהם זורמים מים בבית – המים הנכנסים (בין אם בצנרת הביתית ובין אם מדוד השמש) והמים היוצאים (מערכת הביוב שאליה מתחברים ה"ענפים" מהמקומות השונים בבית – כיור המטבח, האמבטיה וכיור האמבטיה, האסלה, יציאת הניקוז של מי הכביסה וכד'). מערכות הצנרת הללו אינן שונות רק במטרותיהן, אלא גם באופיין, בקוטרי הצנרת שלהן וב"מחלות" האופייניות לכל אחת משתיהן. בחלק גדול מהמקרים, בעיה הנצפית בנקודת קצה (לצורך העניין – בעיה בזרימת המים מברז בצנרת המים או אי ירידה סדירה של מים באסלה בצנרת הביוב) עשויה לרמוז על בעיה שהולכת ונוצרת בצנרת המקושרת אליה. אולם, כפי שהזכרנו קודם, לעיתים, בעיה (כדוגמת פיצוץ בצנרת) עלולה להופיע גם מבלי שהיו לכך סימנים מקדימים יוצאי דופן.

עבודות שניתן לעשות בעצמכם מול שירותיהם של בעלי מקצוע

כאן, הגענו לתחום מסוכן במקצת, ומיד נסביר לכם מדוע. ישנה מגמה, מבורכת, אולם, יחד עם זו, מטעה במקצת, של סרטונים המוכיחים, כי גם אנשים מן השורה, רגילים לגמרי, מסוגלים לבצע את כל מה שמבצעים אנשי המקצוע המיומנים והמנוסים. זה עשוי להיות נכון כשהמדובר בהחלפת האטם באסלה הדולפת, או, אפילו, אם אתם מוכשרים במיוחד, בהחלפת ברז באמבטיה או במטבח. אבל גם עלול להתגלות כבעייתי כשהביטחון שלכם, המבוסס על סרטון שראיתם ביוטיוב, יוביל אתכם להחליט שאתם מסוגלים להחליף מקטע של צינור. פה, אתם לא רק עלולים להיכשל נקודתית בעת ביצוע העבודה (זה במקרה הטוב), אלא אף "לייצר" לעצמכם בעיה מתמשכת וגדולה יותר בעתיד. הידעתם, למשל, שבכל פעם שמוזרמים מים בצינור לאחר הפסקה ממושכת, הלחץ המחודש עלול לגרום להתגלותם של פיצוצים חדשים, גם במקומות, שבהם, קודם, לכאורה, לא היו סימני חולשה בצנרת? זו היא הסיבה העיקרית לכך, שכאשר המדובר בפעולות הקשורות לצנרת ובלחץ המים שבה, רצוי מאד להשאיר את הביצוע לאנשי מקצוע.

כפי שבטח הבנתם מקריאת הדברים עד כאן, כאשר המדובר על אינסטלציה מחירים הם רק חלק זעיר וקטן מאד מכלל הדברים שעליכם לקחת בחשבון בנוגע לבחירת איש המקצוע שיעניק לכם את השירות הנחוץ. חשוב לבחון מה בדיוק כולל השירות, חשוב לקבל המלצות על רמתו המקצועית של נותן השירות, וחשוב גם, לא פחות, לבחון את האספקט השירותי שלו. זאת, מאחר ובעיקר בפרויקטים הארוכים והמורכבים יותר, אתם נכנסים להרפתקה לא קטנה, ותרצו שילווה אתכם בה איש המקצוע המנוסה והמהימן ביותר שתוכלו למצוא!

באדיבות אתר טוב תודה – השוואת מחירים בין בעלי מקצוע. 

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 52 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה