חברת אינסטלציה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אין אדם שלא נזקק לעיתים לשירות של אינסטלטור. גם אם הוא מתגורר בבית חדש שזה עתה נבנה, מערכת האינסטלציה עשויה להיפגע איכשהו. זו יכולה להיות סתימה וזה גם יכול להיות פיצוץ. בכל מקרה כזה יש צורך לפנות אל איש מקצוע מומחה לתחום.

כאשר כבר ישנה בעיה כלשהי בצנרת, חשוב לפנות בהקדם אל איש מקצוע הבקי בכל התחום הזה של עבודות אינסטלציה. אין כל טעם להמתין כי בעיות באינסטלציה נוטות רק להחמיר וההמתנה עושה איתם רק רע. על כן, ככל שתקדימו לטפל בעיה, התיקון יהיה מהיר יותר וקל יותר. הבעיה היא שיש מקרים רבים שהבעיה בצנרת לא נוצרה היום. עד שהיא הגיעה לידי ביטוי כבר חלף זמן רב. ברגע שהמים כבר מטפטפים מתקרת השכנים או שהמים בכיור לא יורדים, אות הוא שהמצב חמור למדי. על כן, הכלל הוא תמיד, שברגע שרואים שישנה בעיה, למהר ולהזמין שירות מקצועי.

איך לבחור חברת אינסטלציה: 3 דרכים מרכזיות:

כל התחום הזה של אינסטלציה הוא תחום די פרוץ. כל מ שמחליט להיות אינסטלטור יכול לעשות את זה בלי לעבור מבחנים כלשהם, בלי להוציא רישיון ובלי לקבל כל הסמכה. על כן, חשוב להתייחס למספר נתונים:

  1. מקצועיות – חשוב להתייחס לרמה המקצועית של אנשי המקצוע. לא תמיד זה כל כך פשוט לקבל את המידע הזה אך אם תבדקו מול לקוחות קודמים של אותו איש מקצוע, המידע יוכל לסייע לכם.
  2. ניסיון – חברה מנוסה היא כנראה חברה שמסוגלת יותר מכאלה שאין להם ניסיון. כי השנים בהם הם ביצעו תיקונים ועבודות שונות, הכשירו אותם להתמודד עם מגוון בעיות ותקלות.
  3. ציוד – חשוב לבדוק באיזה ציוד החברה או איש המקצוע עושה שימוש. ארגז הכלים של האינסטלטור התרחב מאוד בשנים האחרונות ואלו עשויים לקצר מאוד את העבודה ואף להקל על כל התהליכים.

לחצו לכל ההמלצות והלקוחות של חברת אינסטלציה -IGL

בסרטון: יגאל מחברת האינסטלציה IGL מבצע החלפת ברז

אילו עבודות אינסטלציה מציעה חברה מנוסה?

ציינו שיש להתייחס לניסיון שיש לחברה או לאיש המקצוע כי זה מה שבאמת מעניק להם את היכולת לטפל במגוון גדול של תקלות מסוגים שונים.
כאשר אתם פונים אל חברת אינסטלציה מנוסה אתם למעשה נהנים מהיכולת שלהם לאתר מהר את הנקודה הבעייתית בלי לאבד זמן על ניסוי וטעיה. הם לא ירימו לכם מרצפות לחינם ולא יקדחו בקירות כדי לחפש את הבעיה. הטיפול יהיה נקודתי, מדויק, מקצועי ומושלם.
איתור נזילות על ידי אנשי מקצוע נעשה באמצעות ציוד מקצועי וחדיש המאפשר לזהות במדויק את המקום שצריך טיפול. מה שמקצר מאוד את ההליכים ומונע הרבה עוגמת נפש שעשויה להיגרם כאשר איש המקצוע מגיע בלי כלים מקצועיים.

אינסטלטור או חברת אינסטלציה: מה ההבדל?

תמיד ישנה ההתלבטות, מה עדיף? אינסטלטור פרטי או חברת אינסטלציה? אז לעיתים יש את השיקול הכספי כאשר אינסטלטור פרטי עשוי להיות זול יותר. אך אנשים שרוצים להיות בטוחים שהתיקון יהיה מושלם, מקצועי ועם אחריות מלאה על התוצאות, לא מוותרים על שירות של חברת אינסטלציה.

ראו גם: אינסטלטור חירום

אינסטלטור יצאת צדיק

מהן עבודות אינסטלציה מורכבות?

יש תקלות פשוטות יחסית כמו סתימה בכיור בגלל פסולת שהצטברה בצנרת אך יש גם תקלות מורכבות. כמו למשל שורשים בצנרת שהסתעפו מהקרקע ופלשו עד לנקודה כלשהי במעבר המים. הטיפול בתקלה מורכבת כזו דורש כלים מקצועיים. הן כדי לאתר את הגורם הבעייתי והן כדי לטפל בו מהשורש – תרתי משמע.
כאשר אתם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה, אתם יכולים להיות רגועים שהבעיה תבוא על פתרונה והחיים והמים ישובו לזרימה הטבעית שלהם.

 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים