יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

קידוחי יהלום לצורך תיקון צנרות

IGL אינסטלציה
אלירן
גבעתיים
Read More
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
Read More
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
Read More
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
Read More
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
Previous
Next
IGL אינסטלציה
לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

תיקוני צנרת הם חלק מהחיים בעולם המערבי.
אנחנו נהנים ממים זורמים ומניקוז שכמעט ולא מעסיק אותנו, עד שקורית תקלה. בגלל שתקלות עשויות להתרחש, חשוב שנדע ונכיר את האפשרויות העומדות לפנינו לצורך תיקון צנרת.
אז ראשית חשוב שנכיר את החברות המציעות והמבצעות את תיקוני הצנרת. זה הדבר הראשון. אך מעבר לכך חשוב לדעת שאם מדובר בתיקונים שהם יותר מורכבים והם דורשים עבודה מקצועית יותר שכולל גם קידוח בבטון והעברת צנרת חדשה, חשוב לדעת שעבודות מהסוג הזה הן עבודות מורכבות מאוד וחשוב לבצע אותם באופן מקצועי. זה כולל כלים מתאימים שבאמצעותם יבצעו אנשי מקצוע מנוסים את העבודה הנדרשת.

איך מבצעים קידוחים בצנרת?

ביצוע עבודות הדורשות גם קידוח בבטון, מחייבים שימוש במסורי בטון מיוחדים. מסורי הבטון מכונים גם מסורי יהלום. מסור היהלום הוא מסור מיוחד הן מבחינת החוזק שלו והן מבחינת החומרים המרכיבים אותו. מדובר במסור חזק מאוד המסוגל ליצור קידוחים מאוד מהירים ולחדור את הבטון העוצמתי בקלות, ביעילות ובמהירות רבה.
מעבר לעוצמה של המנוע שעושה את המסור לחזק כל כך, יש את היהלום המצפה את הלהב של המסור. זה למעשה אחראי על החדות ועל היעילות המושלמת של המסור.
בעזרת מסור יהלום אכן מצליחים ליצור היום קידוחים וניסורים מאוד מדויקים.

איך זה עובד בשטח?

בדיקות בטיחות – אז הבנתם שלצורך ביצוע תיקוני האינסטלציה, תיאלצו ליצור קווים חדשים לצנרת. לפני שתתחילו לקדוח או לנס את קירות הבטון של המבנה, חשוב שתפנו אל איש מקצוע שיודע לבדוק את המבנה ולוודא כי אין כל תשתיות או צינורות שעוברים בתוך הקיר ואשר אלו עלולים להיפגע בעקבות הניסור.
מעבר לכך, חשוב שתוודאו כי אין כל סיכון בביצוע ניסור בקיר המבנה וכי אין כל חשש לתקינותו של המבנה בעקבות הניסור שיבוצע בו.
אחרי שיש לכם את כל האישורים הנדרשים תוכלו להתחיל במלאכה.
עבודה בטוחה – גם אם השטח הנתון הינו בטוח לעבודה ואין כל מניעה לבצע את הניסור, חשוב לבצע את הניסור בצורה הכי בטוחה, גם לעובדים וגם לאנשים הנמצאים במקום. אחרי הכול, ניסור של בטון עלול לסכן את האנשים החולפים במקום וכמובן גם להזיק למבצעי הניסור. על כן חשוב להרחיק אנשים מהמקום ועבור אלו שחייבים להיות במקום לצורך ביצוע העבודה, חשוב שיתמגנו בקסדות, בכפפות ובכל מה שיוכל להבטיח הגנה מושלמת מפני פגיעה במהלך ביצוע העבודה.

עבודה נקייה מהירה ומדויקת!

הניסור באמצעות מסור היהלום הוא ניסור שמתבצע מהר מאוד עם תוצאות מדויקות מאוד. מעבר לכך יש את היתרון של סביבה שנשארת נקייה עם סיום העבודה.
הניסור נעשה עם זרם מים שסופח את האבק וכך אפשר להמשיך מיד בעבודה לאחר שמתבצע הניסור.
לבדיקת מחירון קידוחים – פנו אל המומחים של יהלוMי

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

החלפת דוד שמש
דוד לא מחמם

אנחנו עומדים לפני ימי החורף, אין דבר יותר מבאס מלהתקלח במים קרים בחורף. כדי למנוע את המצב הזה עליכם להכיר את דוד השמש. הסיבה לכך

לקריאה >>
שטיפת קו ביוב
מהו ייבוש תת רצפתי?

ייבוש תת רצפתי הינו שירות הניתן במטרה לשאוב מים הנמצאים מתחת לריצוף ופוגעים בתשתיות הבית. במאמר זה נסקור לעומק את תהליך הייבוש ומתי בכלל צריך

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 34 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה