אלו שירותים נוספים תצטרכו במהלך השיפוץ לפני עבודות האינסטלציה?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

עבודות של שיפוץ הן עבודות מאוד מורכבות. הן מחייבות מגוון רחב של עבודות בטוח רחב של תחומים שונים כאשר המטרה היא כמובן לגור את כל הפינות בצורה מקצועית עם הבטחה לאיכות שתשמש היטב למשך שנים ארוכות. זו הסיבה שכדאי להיעזר בקבלן בנייה שהוא זה שינהל את כל הפרויקט תוך כדי תזמון נכון של כל בעלי המקצוע שייתנו כל אחד מהם את השירות שלו בזמן הנכון ובתזמון הנכון.

אז אנחנו כאן עם כל מה שקשור לתחום האינסטלציה כאשר אנחנו רוצים לשים דגש על ההכנות שיש לעשות עוד לפני שמגיע האינסטלטור להתקין את כל התשתית. כי כפי שכבר אמרנו, התזמון חייב להיות מושלם. ברגע שהכול עובד בצורה מסודרת על פי התוכנית הרצויה, הרי שהתוצאה בפועל תוכל להיות הרבה יותר טובה.

ההכנה של המבנה לקראת עבודות אינסטלציה

אם מדובר בשיפוצים במבנה קיים וכמובן אם זה בית חדש שזה עתה נבנה, הרי שיש צורך להתקין מחדש את כל מעכת האינסטלציה. אז איך זה עובד בפועל? איך מכינים את כל המערכת כמו שצריך כדי שהיא תיתן את המענה המושלם?

אז דבר ראשון צריך לפנות אל אינסטלטור על מנת שהוא יתכנן את התשתיות ואת כל מערכת המים בבית. זה דבר מורכב מאוד ולא כל מי שעוסק באינסטלציה ידע לעשות את זה. יש צורך לשם כך בקבלן אינסטלציה כדי לקבל בסופו של דבר את המענה המדויק והמושלם.

מתחילים לעבוד

אחרי שיש כבר תוכנית ברורה, צריך להכין את הקרקע לצורך הביצוע של הנחת התשתיות. זה אומר קידוחים בקרקע, קידוחים בקירות ולמעשה בכל מקום שם אמורה הצנרת לעבור. זה כולל גם חיבור שלך הקווים אל התשתיות העירוניות. מובן שכל זה מחייב תכנון מאוד ברור של כל הקווים.

ברגע שיש כבר את התוכנית הברורה תוכלו להזמין שירות של ניסור וקידוח בטון במרכז וזאת על מנת שההכנה תיעשה בצור הכי טובה.

כי הניסור בבטון חייב להיות מאוד מדויק, במקומות המסומנים מראש. מעבר לכך, חשוב שהניסור לא ידרוש אחר כך תיקונים ושיפוצים. אנחנו רוצים חיתוך ישר וחד בתוך הבטון בלי שיהיה צורך לסדר אחר כך את האזור.

ברגע שזה נעשה עם מסור בטון, התוצאה תהיה מדויקת, ממוקדת ובאופן מושלם בלי כל צורך בשיפוצים או תיקונים אחר כך.

אינסטלציה – זה עניין רק לבעלי מקצוע

אחרי שכבר יש לכם את כל ההכנות הנדרשות תוכלו להמשיך הלאה ולהתחיל בהנחת התשתיות וכל הצנרת. זה דבר שחייב להיעשות בצורה הכי מקצועית ובאופן הכי מושלם. כי רק כך אפשר יהיה להבטיח תפקוד תקין ואיכותי של כל המערכות בלי שתהיינה תקלות כלשהן במהלך השימוש בתשתיות.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים