איך לתכנן את הצנרת בחדר האמבטיה כשעושים לו מייקאובר?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

לפני שעושים מייקאובר לחדר האמבטיה, חשוב לבצע תכנון מקיף של האינסטלציה שתעמוד במרכזה. אז נכון שהכלים הסניטריים תופסים את מרכז הבמה, אבל בכדי לאפשר להם לעבוד כהלכה – חייבים להתכונן כהלכה. הנה כמה דגשים חשובים שיעזרו לכם לתכן את הצנרת בחדר האמבטיה.

בדיקת הרישומים הארכיטקטוניים

הרבה לפני שעושים כל מייקאובר לחדר האמבטיה, חשוב לבדוק את הרישומים הנוגעים לקרקע, מקורות המים וחשמל. כדאי להבין איזה תשתיות היו קיימות במבנה, היכן מומלץ שלא לגעת ואילו אזורים צפויים להיות עם בלאי גדול (גם אם לא ניכר זאת על פני הקרקע והרצפה נראית טוב). כך, שבהחלט שווה לראות את הרישומים האדריכליים של המבנה שאותו אתם מתכוונים לשדרג – בכדי להפוך את השיפוץ לקל וחכם יותר

בחירה בגוף הצנרת הנכון – הן ברמת החומר והן ברמת הקוטר

לאחר שהבנו בדיוק מה קיים מתחת לפני הקרקע, חשוב לבחור את הצנרת המתאימה. עניין זה מורכב משום שהוא דורש בחירה של צנרת אשר מצד אחד תתאים לדרישות הסובייקטיביות (כזו שתתמודד עם זרמי מים רציניים אבל גם תעמוד איתנה מול צמחיה שיוצאת מהקרקע). כדאי גם להשקיע בצנרת אשר תשמש את הבית שנים בכדי שלא יאלצו לעשות תיקונים במייקאובר בזמן הקרוב.

שימוש חכם בשטח – בכדי לנצל את כוח הכבידה

מכיוון שעלולה להיות ירידה או עליה טבעית בתוואי השטח של חדר האמבטיה, שווה לנצל אותו לטובה. לכן, שווה להבין איפה יש ירידה וכך לנצל אותה לטובת הנחה של הצנרת במקום ולהיעזר בכוח הכבידה כאשר צריך לתת למים לעבור. במקרים מסוימים נדרש להוסיף מדחס בכדי לטפל במים בכדי לעזור להם לזרום באופן מיטבי ולכן שווה לשקול זאת מראש ולהתכונן גם לכך.

ראו גם: זרם מים חמים חלש במקלחת

הבנה של כמות האנשים שיהיו בחדר האמבטיה

הבנה של כמות האנשים אשר ישתמשו בחדר האמבטיה היא עוד אספקט שחייבים לתת עליו את הדעת. במידה ומדובר בחדר אמבטיה אשר נמצא ביחידת ההורים ניתן במקרים מסוימים לבחור בצנרת פחות אגרסיבית מכזו אשר משרתת את כל יושבי הבית. כך, שהבנת המיקום של חדר האמבטיה הכי הכרחית לא רק לסגנון המייקאובר אלא גם לאספקטים טכניים הרבה יותר.

התאמה לסוגים השונים של הכלים הסניטריים

בכל עבודה של שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, אנו נשאף להשתמש בכלי הסניטריים היפים ביותר אולם לעיתים אנו שוכחים שחובה כי מערכת האינסטלציה תתאים להם. לכן, מומלץ שלא לרכוש כלים לפני שיש אישור מאינסטלטור ולהתייעץ עם איש מקצוע אשר מבין את האתגרים הטכניים (ולא רק הדקורטיביים) הטמונים מאחורי כל שדרוג של חדר אמבטיה ובוודאי כזה אשר דורג מייקאובר של ממש.

שורה תחתונה: תכנון חדר האמבטיה לפני כל מהפך קונספטואלי הוא בגדר חובה. חשוב להכיר את התשתיות הקיימות, תוואי השטח והכלים הסניטרים שעומדים להתחבר לצינורות.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים