החלפת קו ביוב

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אנשים שחיים עם קו ביוב ישן יודעים היטב על מה אנחנו מדברים. קו ביוב ישן הוא מתכון בדוק לתקלות. התקלות הללו אולי ניתנות לתיקון אך לא תמיד שווה להמשיך ולהשקיע בתיקונים הללו כי כל הזמן יצוצו שוב תקלות נוספות שעלות התיקון שלהם עשוי לטפס למחירים גבוהים מאוד.

שווה בהחלט במצבים שכאלה לשקול את החלפת קווי הביוב ולהתחיל ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר בכל מה שקשור לצנרת וקווי הביוב.

מה זה קו ביוב?

אז לפני שנתקדם הלאה, נבדוק ונגדיר קודם כל מה זה בעצם קו ביוב. קו הביוב זה למעשה הצנרת שמובילה ולוקחת מהבית שלנו את המים לאחר שהשתמשנו בהם. אל קו הביוב מתחברת הצנרת היוצאת מהכיור במטבח, מהמקלחת, מהשירותים, מניקוז מכונת הכביסה ולמעשה מכל מקור מים שיש לנו בבית.

> החלפת קולט שמש

יגאל אינסלטור בבני ברק

מתי נצטרך להחליף קו ביוב?

קווי הביוב משרתים אותנו נאמנה עד שאנחנו כבר ממש לא יכולים לדמיין לעצמנו מצב אחר. מצב בו אנחנו צריכים למצוא לבד את הדרך להוציא ולנקז את המים המשומשים מהבית.

בגלל המשמעות הרבה והחשיבות של מערכת הביוב הביתית, חובה עלינו לדאוג לכך שהיא תהיה ותישאר תמיד במצב תקין ויעיל. אז מה שצריך זה פשוט להיות ערניים תמיד למצב של הצנרת. זה אומר, לשים לב לסימנים שונים שעשויים לאותת על תקלות שונות בצנרת. כמו למשל הצטברות של מים עכורים באזורים שונים סביב הבית, ריחות לא נעימים שעולים מתוך פתחי הניקוז, כתמי עובש או רטיבות בקירות הבית ( שנגלה באמצעות איתור נזילות במצלמה תרמית ) או חדר המדרגות, סתימות חוזרות ונשנות הנגרמות בעקבות הצטברות אבנית, שומנים, פסולת או במקרים של צנרת אלומיניום, גם חלודה וקורוזיה.

בכל מקרה, אם הצנרת שלכם אכן ישנה מאוד ואתם סובלים מחלק מתוך התופעות הללו, מומלץ מאוד שתלכו על החלפת הצנרת וקווי הביוב. 

יתרונות החלפת קו ביוב

אז התהליך של החלפת קווי הביוב הוא אמנם מורכב מאוד, יקר מאוד וגם מסורבל מאוד מבחינת הביצוע. הדבר כרוך בעבודות חציבה, הרמת רצפות, שיפוצים ושיקום של הבית אחר כך שלא לדבר על הרעש, הלכלוך והבלגן. עם זאת, לא נוכל להתעלם מהיתרונות של קווי הביוב החדשים ומהתוצאות שאכן ישפרו במידה רבה את איכות החיים.

  • קווי ביוב חדשים הם קווי ביוב שהמים יזרמו בצורה מהירה וחלקה ללא כל עיכובים בדרך.
  • לא תהיינה תקלות ובטח שלא חוזרות ונשנות במערכת הביוב.
  • לא יעלו ריחות לא נעימים מפתחי הניקוז ומהצנרת
  • עמידות במצבים של הצטברות גזים
  • עמידה בפני בפני לחצי מים גבוהים במיוחד.
  • מכיל שכבת ציפוי פנימית מה שמונע הצטברות של שומנים הגורמים לסתימות.
  • ובאופן כללי החיים וכך גם המים יזרמו היטב בלי בעיות.

> דוד התפוצץ – מה עושים?

בסרטון: יגאל מבצע פתיחת סתימת שורשים בביוב

איך מחליפים קו ביוב בפועל?

החלפת קווי הביוב נעשית באופן הבא.

  1. חופרים אל תוך תשתית הביוב הקיימת ולתוכה מתקינים את קו הביוב החדש.
  2. מנתקים כמובן את הצנרת הישנה ומוציאים אותה ממקומה כאשר בו במקום מתקינים את הצנרת החדשה. הצנרת העתיקה עשויה ברוב המקרים מתכת מחלידה. במקומה יתקין עבורכם האינסטלטור את הצנרת החדשה שתהיה עשויה PVC איכותי וכזה שעומד בכל התקנים.

החלפת קו ביוב מחיר 

החלפת קו ביוב מחיר נקבע כמובן בהתחשב בהיקף העבודה, מצב הצנרת, המיקום שלה וכן סוג הצנרת בה תשתמשו.

מחירים לדוגמא –

החלפת מקטע בקו ביוב 500 ₪
החלפת קו ביוב כולל חציבה לצנרת כיור מטבח 800 ₪
החלפת קו ביוב מטבח מקומה עליונה אל קומת קרקע 1200 ₪
החלפת קווי הביוב בכל הבית עם מעקפים שמובילים אל מחוץ לבית 4700 ₪
החלפת קו ביוב בבניין שלם כולל הרמת הריצוף 35000 ש"ח

 

החלפת קו ביוב בחצר זה סיפור שעשוי להיות מורכב מאוד במיוחד אם קווי הביוב ספונים בתוך אדמה סלעית קשה או לחילופין באזור בו יש הרבה שורשים באדמה. כך או כך מדובר בסיפור מורכב מאוד וכשזה המחייב עבודה מקצועית, עם כלים מקצועיים ושל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את היכולת  ואת הידע להתמודד עם העבודה מהסוג הזה.

מצורף סרטון של יגאל פותח סתימת ביוב:

מה משפיע על מחיר החלפת קו ביוב?

המחיר להחלפת קווי ביוב אינו קבוע. הוא נקבע בהתחשב בכמה וכמה פרמטרים. ביניהם, גודל הצינור, סוג הריצוף בבית או סוג האדמה בחצר, בהתאם למיקום שם מתבצעת העבודה, הנגישות של האינסטלטור למקום וכן הלאה.

>> דוד לא מחמם

החלפת קו ביוב פנימי VS חיצוני

ישנה משמעות רבה לגבי המיקום של הצינור במבנה. יש הבדל גדול בין צינור שממוקם במקום חיצוני, כלומר על דפנות הבית מבחוץ לבין צינורות שנמצאים חצובים בתוך הקיר או מתחת לאדמה. ככל שהצינור יהיה במקום עמוק יותר וקשה יותר לעבודה, הרי שהמחיר יעלה יותר. אפשר לומר כי המחיר להחלפת קו ביוב חיצוני לא יגיע לעלות של יותר מכמה מאות שקלים, לעומת החלפת קו ביוב פנימי, שם העלות עשויה לטפס ולהגיע לאלפי שקלים.

החלפת קו ביוב בחצר

החלפת קו הביוב בחצר עשויה להיות משימה מאתגרת במיוחד. כפי שכבר ציינו, אם האדמה היא קשה, סלעית, בוצית ומלאה שורשים וכן הלאה, הרי שהביצוע עשוי להיות מורכב מאוד. לעיתים יהיה צורך במחפרון כדי להגיע אל קו הביוב מה שייקר עוד את העבודה.

סוגי צינורות נפוצים

ההבדל בין סוגי הצינורות הוא בעיקר בקוטר שלהם כמו גם בצורות החיבור ביניהם. יש מי שמלחים את הצנרת ויש מי שמחבר אותם בשיטת תקע שקע. כדי לבחור בצנרת המתאימה כמו גם באופן החיבור המתאים יש להיוועץ באינסטלטור מומחה שיצביע על השיטה הנכונה ועל הצינורות המתאימים לכל מקרה בפני עצמו.

אולי יעניין אותך בנוסף: החלפת צנרת ביוב | החלפת מפסק דוד

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים