5 דרכים להתמודד עם סתימה בביוב

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

סתימות ביוב הן מהבעיות הנפוצות והמטרידות ביותר בדירות ובתים רבים בישראל. 

סתימות ביוב יכולות להיות סתימות חד פעמיות, כפי שמצופה ממערכת שעובדת ללא הפסקה, אבל יש גם מקרים של תקלות שחוזרות על עצמן במערכת הביוב. 

כאן נסביר קצת על סתימות ביוב ונציג חמש דרכים להתמודדות עמן בעזרת שירותי ביובית, לשירות ביובית מומלץ ע"י אינסטלטור המתמחה בשירותי ביובית לחץ כאן

גורמים נפוצים לסתימות – 

ישנם גורמים שונים לסתימות, אך מהנפוצים ביניהם הם שימוש יתר במגבונים ושמן בישול. 

מגבונים לחים הם מרכיב מרכזי לסתימות ביוב משום שהם אינם מתכלים בצינורות, ובמקרים רבים מתחילים להתפרק רק לאחר מספר חודשים. 

ההתכלות האיטית הזו היא גורם נפוץ לסתימות. 

הגורם הנפוץ השני שרווח בבתים בהם מבשלים הרבה הוא שמן בישול. השמן יכול להצטבר בצינורות הביוב ולהצר את הקוטר של הצינור בהדרגה וכך לגרום לסתימות. 

אז איך מתמודדים עם סתימות – 

  • שטיפת קווי ביוב – המטרה של שטיפת קווי ביוב היא פינוי הסתימה דרך פינוי הפסולת מהצנרת והשבתה לתפקוד תקין. השטיפה מתבצעת באמצעות לחץ מים עם ביובית. בעל הביובית מחדיר לצנרת הביוב צינור מיוחד, בעזרת הצינור מוזרמים מים בלחץ ועוצמה גדולה מאוד. לחץ המים מפורר את מקור הסתימה בצנרת הביוב. 
  • שטיפת קווי ניקוז – גם שטיפת קווי הניקוז מתבצעת עם ביובית. במקרה זה הביובית מבצעת שתי פעולות, שאיבה ושטיפה באמצעות לחץ מים. בעל הביובית מחדיר צינור לצנרת הביוב ושוטף בעוצמה גבוהה. 
  • תיקון צנרת הביוב – תיקון צנרת הוא תיקון מסובך שגרם לתקלות רבות בעבר לכן פותחה טכנולוגית הרובוט לתיקון הצנרת. הרובוט מטייל בצנרת, מצלם אותה ומסוגל לבצע תיקונים מקומיים ללא התערבות אנושית. כל התהליך מתועד דרך מצלמה כדי שאנשי המקצועי בחוץ יוכלו להעריך את מהות הנזק ולתקן באופן מדויק ונקודתי. 

אופציה נוספת  לתיקון צנרת הביוב הוא חידוש צנרת ללא חפירה באמצעות שרוול. במהלך העבודה יוכנס שרוול ביוב לאורך כל קו הביוב, וכך בעצם אתם פשוט מקבלים צנרת חדשה מפלסטיק עמידה ואיכותית, בלי להסתבך עם חפירה או סיכון הצנרת הישנה.
תיקון מסוג זה תמצאו בשירותי ביובית.

  • פינוי שפכים – פינוי שפכים הוא פינוי מי הביוב שמתנקזים מהבית שלכם אל הביוב הראשי. פינוי השפכים מתבצע באמצעות ביובית המצוידת במערכת צינורות מיוחדים שמסוגלים לבצע שאיבה בעוצמה גבוהה של מי הביוב. בעל הביובית מחדיר את צינור השאיבה ומפנה את המים הישר אל המיכל שיש בביובית. 
  • הסרת שורשים – חדירת שורשים למערכת הביוב היא תקלה נפוצה שגורמת לסתימות. הדרך להתמודד איתה היא ביצוע חיתוך שורשים מהביוב. העבודה מתבצעת באמצעות מכשיר חיתוך ייעודי עם סכין שנעה במהירות וחותכת את השורשים בלי להזיק לצנרת. אך העובדה צריכים לבצע אנשי מקצוע מיומנים מפאת מורכבותה, לכן לשירות ביובית מומלץ בהרצליה לחצו כאן

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים