שירותי ביובית

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מערכת האינסטלציה מקיפה את החיים שלנו ובכל פרט כמעט אנחנו נהנים משירותיה. ברז המים, המקלחת, השירותים, כל אלו כלל אינם מובנים מאליהם. מתי אנחנו מכירים בזה? ברור, כאשר יש תקלות כלשהם וצריכים שירותי ביובית.

אם המים פתאום לא יורדים, המים באסלה עולים וגואים או שמי הביוב זורמים להם בחופשיות במדרכה או הכביש הסמוכים לבית, או אז אנחנו מבינים עד כמה נעשינו תלויים במערכת האינסטלציה.

למי פונים שיש תקלה בביוב?

אז כאשר ישנה תקלה אנחנו פונים בדרך כלל אל אינסטלטור. האינסטלטור הוא הכתובת שלנו לטיפול בסתימות או בכל בעיה אחרת המתעוררת באינסטלציה. אך יש מקרים אשר בהם לא נוכל להסתפק בשירותי האינסטלציה הרגילים. אלו לא יצליחו לתת את המענה הרצוי. זאת משום שכאשר מדובר בתקלות מורכבות ועמוקות, הטיפול חייב להיעשות בעזרת כלים מתאימים המיועדים בדיוק לשם כך.
ביובית. זה מה שתצטרכו כדי לחדש את הצנרת שלכם ולפתור את התקלה.

ביוב

שירותי ביובית: 40 דק' ואנחנו אצלכם

אם חשבתם ששירותי ביובית זה סיפור מורכב שצריך להזמין שבועות או לפחות ימים מראש, תופתעו לגלות שאצלנו מדובר במשהו הרבה יותר נגיש ופשוט. למעשה אם תפנו אלינו ותזמינו את שירותי הביובית, נהיה אצלכם תוך 40 דקות לכל היותר.

לא תצטרכו להמשיך ולסבול מהצנרת ומהבעיה על כל גרורותיה כי מהר מאוד נגיע אליכם עם הביובית והבעיה תיפתר ממש תוך דקות ספורות.

מתי נצטרך שירותי ביובית?

אז מתי באמת צריך דווקא את השירות של הביובית?
למעשה יש מגוון מקרים אשר בהם הביובית היא זו שתפתור את הבעיה שלכם. זה יוכל להיות כשמדובר בתקלות יחסית פשוטות אך זה גם יכול להיות בתקלות מורכבות שיחייבו עבודה של קבלן מוסמך עם צוות מיוחד לצורך צילום ומיפוי.

פתיחת סתימות ביוב

כאשר מדובר בצנרת שמחוץ למבנה הזקוקה לתיקון, בעזרת הביובית אפשר יהיה לשטוף היטב את כל הצנרת ולהגיע עד לנקודה של הסתימה ובעזרתה לבצע פתיחת סתימה בביוב. הביובית פועלת באמצעות לחץ מים חזק מאוד תאפשר את חדירת הצינור ממש עד לעומק של קו הביוב וכך הצינור כולו יישטף היטב לכל אורכו תוך שהסתימה פשוט תתפרק.

פתיחת סתימות בביוב

שאיבות ביוב

לעיתים כאשר ישנה ההצפה של מי ביוב, יש צורך בשאיבה מהירה של כל מי הביוב וזאת כדי שאפשר יהיה להתחיל בתיקון התקלה. שאיבות הביוב הנעשות בעזרת הביובית נעשות מהר מאוד וכך תוך זמן קצר הצנרת תהיה נקייה.

חשוב לדעת כי שאיבות ביוב זה לא רק במקרים של תקלות. הביובית נמצאת בשימוש גם באופן שוטף במוסדות או מפעלים שונים, שם יש בורות ספיגה שיש לשאוב את תוכנם באופן קבוע.

פתיחת סתימות וניקוי שורשים

כאשר יש צמחים בקרבת צנרת הביוב, שורשי הצמחים נוטים להתפשט ולפרוץ בתוך קווי הביוב. יש צמחים שממש נמשכים למקורות המים הללו וזה מה שעושה את הסתימות בצנרת בגלל שורשים בביוב שהולכים ומסתעפים בתוכה.

הדרך להסיר את השורשים בצורה הכי יעילה והכי יסודית עוברת דרך הביובית. כי הביובית היא זו שמסוגלת לתת את המענה הרצוי בעניין הזה כאשר כך העבודה נעשית בצורה הכי טובה.

שאיבת הצפות

כאשר קו מים מתפוצץ או כשיש כמויות של גשם המצטברות במוקמות שונים כמו פירי מעליות, מקלטים, מרתפים וכדומה, הרי שיש צורך בשאיבה של המים במהירות האפשרית וזאת כדי למנוע נזקים חמורים לרכוש ואפילו לנפש.

פתיחת מרזבים

קורה לא פעם שעם הגשם הראשון נסתמים להם המרזבים שעל הגג או של המרפסת. מרזב סתום זוהי צרה צרורה שעשויה להוביל להצפה של בתים שלמים ואפילו מבנים גדולים. גם כאן עשויה הביובית להציל את המצב כאשר היא מצוידת בצינור שעשוי להגיע לגובה רב ולבצע את השאיבה במהירות וביעילות.

פינוי שמן ממסעדות

חשבתם פעם מה עושים במסעדות עם כמויות השמן האדירות לאחר הטיגון והשימוש בהם? ישנו איסור להזרים את השמן אל צינורות הביוב העירוניים מה שמחייב פתרונות אחרים ויצירתיים. מה שעושים כיום זה התקנה של פריד שומנים שמפריד את השמן מתוך מי הביוב כאשר המפריד מקבל אליו את כל השמן. כאשר המפריד מתמלא, מזמינים את שירותי הביובית והיא שואבת את כל השמן ומפנה אותו מהמקום.

מחיר ביובית

מחיר ביובית, נקבע בהתאם לאופי העבודה, השירות הנדרש וכמובן השעה בה אתם מבקשים את העבודה.

שאיבת סתימת ביוב800-1200 ש"ח
פתיחת סתימה במערכת הביוב600-900 ש"ח
פתיחת סתימה בתוספת שטיפת קווי ביוב800-1200 ש"ח
פתיחת סתימה שנגרמה משורשי ביוב700-1000 ש"ח

ביובית חירום כמובן תהיה יקרה יותר בהתאם.

איך לבחור שירותי ביובית אמינים

כשאתם זקוקים לשירות אמין של ביובית, אתם חייבים לדעת. אין לזלזל בבחירה של איש המקצוע. יש יותר מידי אנשי מקצוע שרלטנים שלא באמת נותנים את המענה הנכון בהתאם לצרכים כאשר לעיתים מדובר בעבודה שלא תיעשה באופן יסודי מה שיחזיר את הבעיה לקדמותה.

על כן, כאשר אתם באים לבחור את השירות ואת אנשי המקצוע המתאימים, חשוב שתבדקו היטב מי עומד מאחורי החברה ומהי הרמה המקצועית שלהם. רק כך תוכלו להבטיח כי אכן השירות יהיה מושלם ויעיל וגם יוכיח את עצמו לאורך זמן.

עוד באותו נושא: המדריך המלא לבחירת שירותי ביובית בעיר

אצלנו מי שיבצע את העבודה הוא אינסטלטור כך ששירותי הביובית ייעשו בצורה הרבה יותר מקצועית הודות לידע ולכישורים של האינסטלטור שיודע גם להפעיל את הביובית ולבצע בעזרתה את העבודה כראוי.

איך זה מתבצע?

הביובית מורכבת ממיכל ענק שאליו מתחבר צינור יניקה עוצמתי במיוחד. הוא שואב את תכולת הצנרת כאשר על הדרך ייסחפו גם לכלוך וגורמים שסותמים אותה. אחר כך הביובית תשטוף את הצנרת בזרם עוצמתי מה שיחדש את הצנרת.
פתרונות שירובי ביובית של IGL אינסטלציה
כדי שהמים וגם הלחיים יחזרו לזרם התקין.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים