שיפוץ שירותים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

שיפוץ שירותים במחיר מדהים

רוצים לחדש את חדר השירותים? מחפשים עיצוב ייחודי שיכניס צבע, יופי, יוקרה וחדשנות לחדר?

הגעתם בדיוק למקום הנכון. אנחנו נעצב עבורכם מחדש את חדר השירותים ונתאים אותו על פי הציפיות שלכם ובהתאם לתוכניות שלכם.

השיפוץ כולל את מה שאתם צריכים כדי לשדרג את החדר ולהעניק לו את מתיחת הפנים הרצויה. החל מעבודות התשתית והאינסטלציה וכלה בהתקנה של כל הכלים הסניטריים ואריחי הקרמיקה. זאת כדי שתיהנו מתוצאות מושלמות ומחדר שירות מאיר עיניים.

הכנה לשירותים

שיפוץ שירותים – כיצד מתחילים?

חדר השירותים הוא לכאורה החדר הכי בסיסי ופונקציונלי בבית ואין לנו יותר מידי דרישות ממנו מעבר להיותו נוח, אסתטי ונעים. עם זאת לא נוכל להתעלם מכך שעולם העיצוב שעשה כברת דרך של ממש בשנים האחרונות, השפיע מאוד על המראה, על העיצוב וגם על הכלים הסניטריים שקיימים בחדר השירותים.

חדר השירותים הוא חדר שנמצא בשימוש רב ואם הוא לא בנוי כמו שצריך, הוא מאבד מהר מאוד את המראה שלו ומקבל מראה בלוי ומיושן. חשוב לזכור כי חדר השירותים הוא חדר שמשלב פעמים רבות גם מקלחון וכמובן גם כיור כך שזהו מקום בו זורמים הרבה מים לצד חומרי ניקוי ייעודיים שהם לרוב חריפים. מה שאומר שהחדר חשוף לבלאי רב בעקבות השימוש בכל אלו.

חשוב אם כן שהתכנון של החדר כמו גם הבחירה בכל הרכיבים שיעצבו את החלל יהיו כולם באופן איכותי ומושקע במיוחד.

הדרך היחידה להגיע לתוצאות המוצלחות והטובות ביותר זוהי על ידי פנייה אל חברת אינסטלציה מוכרת שיש לה ידע נרחב וניסיון רב בכל התחום הזה של שיפוץ חדר שירותים. זה למעשה הצעד הראשון שלכם לפני שאתם בכלל מתחילים לחשוב על הפרטים שירכיבו את חדר השירותים שלכם.

החלפת שירותים

בעקבות הכתבה שקראת: איתור נזילות מים מחירון

מחיר שיפוץ שירותים

כשאנחנו מדברים על שיפוץ של חדר שירותים אנחנו למעשה מתייחסים לקשת רחבה מאוד של אפשרויות. השיפוץ עשוי להיות בסיסי ממש והוא יעלה בין 5,000 ₪ ל – 10,000 ₪ אך הוא גם יכול להיות יקר ממש ולהגיע עד לעלויות של 15,000 ₪ ואפילו יותר. הכול תלוי במה וכמה אתם מעוניינים להשקיע.

אם המטרה שלכם זהו רק שינוי קוסמטי של חדר השירותים שזה אומר מתיחת פנים, החלפה של האסלה, החלפה של חיפויי הקיר, המחיר לא יהיה גבוה מאוד. אם העבודה כוללת גם החלפה וחידוש של כל תשתית האינסטלציה כולל הרמת הריצוף וריצוף מחדש, הרי שהמחיר כמובן יעלה בהתאם.

שיפוץ חדר שירותים קטן

כשאנחנו מדברים על שיפוץ של חדר שירותים קטן, ייתכן ומדובר יהיה בשירותי האורחים שיש לכם בבית. בשירותים מהסוג הזה מומלץ להשקיע מעט יותר מכפי שמקובל להשקיע בשירותים הביתיים הכוללים גם מקלחת. היות והשירותים לאורחים אמורים להיות נעימים יותר, מעוצבים היטב, יוקרתיים וכאלה שיעניקו למבקרים בו את התחושה הכי נוחה והכי נעימה.

שיפוץ חדר שירותים קטן עשוי לכלול הרבה אלמנטים. זה יכול לכלול – החלפה של האסלה הרגילה באסלה תלויה, החלפה של מיכל ההדחה למיכל סמוי וכמובן החלפה של חיפוי הקירות, החלפה של הריצוף, צביעה של הקירות, התקנה של כיור, תלייה של מראה נאה וכמובן התאורה שתשלים את כל העיצוב כולו.

בכל מה שקשור לתחום הזה של עיצוב שירותים קטן, חשוב מאוד לשים דגש על כל פרט ופרט על מנת שהתוצאה בסופו של דבר תהיה מרשימה, נעימה לעין ופונקציונלית ופרקטית לשימוש ולתחזוקה.

ראו גם: כל מה שצריך לדעת על התקנת כיור.

יגאל חביב IGL אינסטלציה

שיפוץ שירותים ומקלחת

שיפוץ של שירותים שיש בו גם מקלחת זה שיפוץ שמחייב עבודה היקפית ונרחבת יותר כאשר חשוב לשים דגש על כך שגם השירותים וגם המקלחת יהיו שניהם נוחים, עם גישה נוחה, בעיצוב נעים ועם עמידות לאורך זמן גם כאשר נעשה שימוש בחומרי ניקוי חריפים וכמויות גדולות של מים.

השיפוץ מטבע הדברים לא יהיה זול ברוב המקרים בגלל מספר האלמנטים שמרכיבים את החדר. אחרי הכול מדובר בחלל לא גדול אך עם מספר פריטים שכל אחד מהם חייב להיות גם איכותי מאוד, גם יפה ונעים לעין וגם נוח לשימוש.

גם כאן, הבחירה באיש מקצוע מומחה לתחום הזה של עיצוב חדרי שירותים ומקלחות, היא זו שתכריע בסופו של דבר את התוצאות שתתקבלנה בסופו של דבר.

רעיונות מודרניים לשיפוץ חדר שירותים

חדר השירותים של היום נראה שונה לגמרי מכפי שנראה היה חדר השירותים הישן. הדגש כיום הוא על עיצוב נקי ונעים לעין כאשר מדובר גם במקום עם אפשרויות תחזוקה קלות ונוחות במיוחד. חדרי השירות המתקדמים מכילים את האסלה התלויה שמאפשרת שליטה מרבית על ניקיון החדר כמו גם אפשרויות גישה לריצוף שמתחת לאסלה.

בחדרי השירות המודרניים לא רואים יותר מידי אלמנטים כלפי חוץ. מיכל ההדחה נמצא טמון מאחורי הקיר, החומר ממנו מיוצרת האסלה היא חלקה, מבריקה וקלה מאוד לניקוי וכך גם שאר האלמנטים המורכבים בחלל. כמו הכיור, הברז, המקלחון אם בוחרים וכן הלאה.

אם הזכרנו את המקלחון, הרי שאפשר לומר שהיום הוא הצליח להשתלט כמעט באופן מלא על כל חדרי הרחצה כאשר כמעט ואין היום אנשים שבוחרים לכתחילה את האמבטיה. האמבטיה שהייתה מוצר הכרח עד לפני שנים לא רבות, התגלה כמוצר כמעט מיותר.

למי יש היום זמן לרחצה ארוכה באמבטיה מפנקת מלאה קצף? אנחנו זקוקים למקלחון נוח שיאפשר לנו לסיים במהירות וביעלות את משימת הרחצה בלי עיכובים מיותרים. מה גם שהתברר כי המקלחון הוא הרבה יותר בטוח ונוח לשימוש, במיוחד עבור קשישים או אנשים בעלי מוגבלויות פיזיות שונות.

כאשר מדובר בתחום הזה של שיפוץ שירותים ומקלחת יש מגוון גדול של אפשרויות ההופכות את המקלחון למקום מודרני המעוצב בצורה יוקרתית ומהודרת במיוחד. כמו למשל דלתות זכוכית שתוחמים את המקלחון במקום הווילון הישן. כך גם יש את הברזים המודרניים, ברזי אינטרפוץ וברזים שיוצרים מראה מהודר לכל החלל.

עשוי לעניין אתכם: החלפת ברזים.

שיפוץ שירותים

הולכים על הטוב ביותר

אז הבנתם שלמרות שמדובר בחדר קטן ואולי אפילו החדר הכי קטן שיש לכם בבית, עדיין אי אפשר להקל ראש בכל מה שקשור לנושא הזה של בחירת אנשי המקצוע לצורך ביצוע העבודה בפועל. כי לפני הכול ואחרי הכול, העבודה במקום חייבת להיעשות בשיא המקצועיות.

חדר שירותים שלא נבנה באופן מקצועי הוא חדר שיהיה חשוף לתקלות רבות במהלך הזמן. אם אלו נזילות וטפטופים מהצנרת או מהאסלה, זה יכול להיות ריצוף שלא יודבק כמו שצריך וכך גם עבודות אינסטלציה שלא תעשינה כראוי.

התוצאות של עבודות באופן הזה עשויות להוביל למפח נפש ולעוגמת נפש קשה ומאכזבת.

ראו גם: שיפוץ חדר אמבטיה.

שיפוץ שירותים

כך בוחרים את אנשי המקצוע הנכונים

כדי ליהנות משיפוץ איכותי, יעיל ומרשים כאחד לצד שירות של שיפוץ שירותים מחיר סביר ונוח, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים לתחום. כאשר בוחרים את אנשי המקצוע המומחים ניתן בהחלט להיות רגועים כי אכן התוצאות בסופו של דבר תהיינה תוצאות איכותיות, טובות, יעילות וגם מרשימות.

חדר שירות שעובר את הידיים המקצועיות לתחום הזה יקבל בסופו של דבר את המראה המעוצב המושלם והמוקפד ביותר.

שיפוץ שירותים

לסיכום

ראינו במאמר את החשיבות שיש לשיפוץ חדרי השירותים הן אם הם חדרי שירותים על מקלחת והן אם הם חדרי שירותים קטנים ללא מקלחת המשרתים אורחים וכו'. קיימות הרבה אופציות וסגנונות עיצוביים ועל מנת ליישם את הרעיונות בשטח יש לבחור באנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים בשוק!

לנו בIGL אינסטלציה יש ציוד מקצועי, מאות לקוחות מרוצים, וצוות איכותי ואמין המספק שירותי אדיב ומקצועי! השאירו פרטים עכשיו או התקשרו ונשמח לסייע לכם בהקדם האפשרי!

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: איתור נזילות מים בקיר.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים