מה עלינו לעשות לאחר פתיחת סתימות מורכבות בביוב?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

סתימה בביוב היא אירוע שעלול להפוך למפגע תברואתי חמור אם לא מטפלים בו באופן מידי, ולא פחות חשוב, מקצועי. אבל גם לאחר פתיחתה של הסתימה יש צורך לנקוט במספר פעולות, ובפרט במקרים שבהם מדובר בסתימה מורכבת.

זיהוי הגורמים לתקלה ומניעת סתימה נוספת

פתיחת סתימה בביוב פותרת את הבעיה ומאפשרת לחזור לשגרה הרגילה והרגועה. יחד עם זאת, היא לא מונעת את הסתימה הבאה, ולכן, על-מנת שתוכלו לישון בשקט באמת חשוב מאוד להבין מדוע בעצם נגרמה הסתימה – ואיך מונעים מהאירוע הלא רצוי לחזור על עצמו.

במקרים קלים יחסית שבהם הסתימה היא תוצר של השלכה לאסלה של פריטים שאסור להשליך לאסלה ולכיור – ובפרט מגבונים לחים – הפתרון פשוט: הימנעות מהשלכת מגבונים לחים, חיתולים, תחבושות היגייניות, טמפונים, שקיות ניילון, שאריות מזון, שמן, חפצים מפלסטיק, פסולת מסוגים שונים ועוד.

במקרים שבהם הסתימה היא תוצאה של חדירת שורשים לביוב, פתיחת הסתימה המורכבת כוללת ריסוק של אותם שורשים, אבל נדרש גם מענה לסכנה ששורשים נוספים יחדרו לביוב. בנוסף ייתכן צורך בשיקום בור הביוב, אם השורשים גרמו לסדקים או לנזקים אחרים.

אם הסתימה נגרמה עקב בלאי של המערכת, אין ברירה אלא לשקם את כל מערכת הביוב ובפרט להחליף צינורות סדוקים או חלודים.

ניקיון יסודי

פעולה הכרחית נוספת אחרי פתיחת סתימה מורכבת בביוב היא ניקיון יסודי של כל האזור, כדי לטהר אותו משאריות השפכים שעלו מהביוב. שטיפה מסיבית תנטרל גם את שאריות הריח הדוחה ותאפשר לחזור באמת לשגרת החיים. 

הדברה

הביוב הוא הבית של מספר סוגי חרקים. בהתאם סתימה בביוב עלולה לגרום להופעת ג'וקים ויתושעשיים, ויש גם מקרים שבהם מתוך תעלות הביוב מגיחות חולדות. גם עבור חרקים וגם עבור מכרסמים הפתרון הנכון הוא הזמנת חברת הדברות מקצועית שמקפידה על שימוש בחומרים טבעיים בלבד. הדברת תיקנים אמריקאים וגם הדברת יתושעשיים כוללת טיפול בביוב עצמו, ורצוי להימנע מכימיקלים אגרסיביים שעלולים להזיק לתשתית החיונית. אם הופיעו חולדות, הפתרון האפקטיבי ביותר הוא לכידה – באמצעות מוט מיוחד, ביד (כמובן כשהיא מוגנת בכפפה עבה) או בעזרת מלכודות (שמאפשרות להשאיר את החולדה בחיים ולשחרר אותה בשטח פתוח הרחק מכם). לאחר שתתארו את המצב הקיים ואת המטרד הספציפי שאיתו אתם מתמודדים, יגיעו המומחים של קסם הדברות עד הבית שלכם – וישלימו את הטיפול המקצועי בביוב עם טיפול מקצועי גם בבעלי החיים הלא רצויים. 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים