איתור נזילות במצלמה טרמית יצאת צדיק

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אינסטלטור יצאת צדיק עם מצלמה טרמית? IGL לשירותכם 

האם אתם נתקלים בבעיות אינסטלציה אך אינכם מצליחים לאתר את מקור הבעיה? IGL אינסטלציה מציע את הפתרון המתקדם והיעיל של איתור נזילות ובעיות אינסטלציה בעזרת טכנולוגיית הדמיה טרמית. השרברבים המנוסים שלנו משתמשים במצלמות טרמיות לאיתור נזילות מים יצאת צדיק כדי לזהות נזילות נסתרות, סתימות ובעיות אינסטלציה אחרות שקשה לאתר בעין בלתי מזוינת. בעזרת המצלמה הטרמית המתקדמת שלנו, אנו יכולים לאתר במהירות ובדייקנות את מקור הבעיה ולספק פתרון מהיר ויעיל.

הצוות שלנו הוכשר באיתור נזילות במצלמה טרמית כדי לזהות בעיות בצנרת ולספק פתרון לא פולשני לאיתור נזילות או סתימות, ללא צורך בחפירה יקרה שגוזלת זמן או עלולה לגרום נזק לרכוש.

> תיקון משאבת טבולה

יגאל חביב - אינסטלטור מומחה

איך מצלמה טרמית עובדת בפועל?

מצלמות טרמיות יכולות להיות שימושיות לאיתור בעיות בצנרת. 

מצלמה טרמית עובדת באמצעות קרני אינפרא אדום רגישות לחום, שמזהות הפרשי טמפרטורה באזור מסוים.

על מנת להשתמש במצלמה טרמית לאיתור נזילות, צריך לחמם את המים בכל הבית, וכשהם זורמים בצינורות, סורקים את הקירות, הרצפה והתקרה בעזרת המצלמה הטרמית. המצלמה קולטת מבעד לקירות את טמפרטורת המים הנמצאים בצנרת, ומראה על המסך את ההתפלגות בעזרת צבעים שונים. אם יש נזילה, המים החמים שדולפים החוצה יחממו את השטח מסביב וניתן יהיה לזהות את זה במצלמה. זה יתן לאינסטלטור אינדיקציה ברורה על מיקום הנזילה, ויאפשר לו לפתוח את הקיר במקום ספציפי. תהליך איתור נזילות במצלמה טרמית יצאת צדיק יכול לארוך כ-4 שעות ויותר, תלוי בגודל הדירה.

אזורי שירות: אינסטלטור בגני תקווה | אינסטלטור בבני ברק | אינסטלטור באזור

לכל אזורי העבודה שלנו לחץ כאן

מתי כדאי להשתמש במצלמה טרמית?

 • לזהות נזילות מים
 • לזהות סתימות
 • לאתר נקודות חמות שנוצרות מבעיות אינסטלציה אחרות 

בסך הכל, שימוש במצלמה טרמית לאיתור בעיות אינסטלציה עוזר לזהות בעיות שאינן נראות בקלות לעין בלתי מזוינת, ומאפשר לבצע תיקונים לפני שהן הופכות לבעיות משמעותיות ויקרות יותר.

> איתור נזילה בצנרת

איתור נזילה מצלמה טרמית

למה לא כל אינסטלטור יצאת צדיק יכול לאתר נזילות עם מצלמה טרמית?

בעוד שמצלמות טרמיות יכולות להיות כלי יעיל לאיתור נזילות במערכות אינסטלציה, לא כל אינסטלטור יכול להשתמש בהן ביעילות בגלל:

 • עלות: מצלמות טרמיות יקרות למדי, לא כל חברת אינסטלציה מוכנה להשקיע בציוד יקר.
 • הדרכה: ייתכן שאין לאינסטלטור את ההכשרה הדרושה כדי להשתמש בה ביעילות. הדמיה טרמית דורשת רמה מסוימת של מיומנות וניסיון כדי לפרש את התמונות בצורה מדויקת ולזהות בעיות פוטנציאליות. 
 • מורכבות: מצלמות טרמיות הן  ציוד מורכב, ולא כל אינסטלטור מרגיש נוח להשתמש בהן. יכול לקחת זמן ללמוד כיצד להפעיל מצלמה טרמית ביעילות ולפרש את התוצאות בצורה מדויקת.

לכן, חשוב לבחור אינסטלטור מוסמך שיש לו את הניסיון והציוד הנדרשים על מנת לזהות ולתקן גם בעיות אינסטלציה מורכבות.

איתור נזילות במצלמה טרמית יצאת צדיק – מחיר לפי סוגי שירות ואיתורים 

איתור נזילות במצלמה טרמית טווח מחירים
בדיקת רטיבות בעזרת מצלמה טרמית בממוצע 1,250 ₪
איתור נזילה באמבטיה באמצעות מצלמה טרמית בממוצע 2,075 ₪
איתור נזילות במצלמה טרמית לא יותר מ – 1,950 ₪

>> איתור נזילות ללא הרס

יתרונות הזמנת אינסטלטור עם מצלמה טרמית

 • איתור נזילות מדויק: מצלמה טרמית יכולה, בסריקה אחת, לאתר בעיה ברחבי צנרת הבית.
 • אבחון לא פולשני: בעזרת הדמיה טרמית, אינסטלטור יכול לאבחן בעיות מבלי להרוס קירות. המשמעות היא פחות הפרעה לשגרת היומיום, ופחות נזק לרכוש שלך.
 • תיקונים מהירים ויעילים: סריקה, איתור וטיפול מהיר בבעיה יכולים לחסוך זמן וכסף.
 • בטיחות: מצלמה טרמית יכולה לזהות נקודות חמות שעשויות להצביע על סכנות בטיחותיות אחרות מלבד נזילות, כגון בעיות חשמל, או דליפות גז. זה יעזור למנוע תאונות ולהבטיח שהבית בטוח.
 • מניעת בעיות עתידיות: סריקה טרמית תקופתית יכולה לזהות בעיות אינסטלציה לפני שהן הופכות לבעיות גדולות, מה שמאפשר לבצע תחזוקה מונעת. 

מתי המצלמה הטרמית לא נחוצה

ישנם מקרים בהם אין צורך במצלמה טרמית, למשל כאשר: 

 • מקור הבעיה בעומק בחצר או בגינת הבית. המצלמה טובה לסריקת קירות בתוך הבית, ופחות בחוץ.
 • נזילות בביוב קשה יותר לאתר במצלמה טרמית.
 • משטחים כמו עץ או פרקט עלולים לשבש את זיהוי הטמפרטורות.

לעיתים מספיק להזמין אינסטלטור מיומן באיתור נזילות יצאת צדיק שהוא אמין ומקצועי. הוא יכול לגלות את מקור הבעיה על בסיס ניסיון רב שנים.

>> החלפת חנוכיית מים

מצורף סרטון מהאתר "מידרג" המסביר איך מאתרים נזילות באמצעות מצלמה תרמית:

באילו עוד דרכים ניתן לאתר נזילות?

 • בדיקה חזותית: בדיקה חזותית של מערכת האינסטלציה יכולה לעזור לזהות נזילות הנראות לעין בלתי מזוינת, כגון טפטוף ברזים או כתמי מים.
 • מכשיר אקוסטי: צליל של מים זורמים או צינורות מטפטפים יכולים להיות סימן לדליפה. במכשיר יש חיישנים לזיהוי גלי קול ואיתור מקום הנזילה.
 • בדיקת לחץ: אפשר להשתמש במד לחץ כדי לזהות שינויי לחצים שיכולים להעיד על נזילות. 

לסיכום, שימוש במצלמות טרמיות יכול להוות שיטה יעילה ולא פולשנית לאיתור נזילות במערכות אינסטלציה. על ידי זיהוי הפרשי טמפרטורה, מצלמות אלו יכולות לאתר את מיקום הדליפה ללא צורך בבדיקה הרסנית. אם אתם חושדים שיש לכם נזילה במערכת האינסטלציה שלכם, חשוב לפעול במהירות כדי למנוע נזק לרכוש שלכם ולהימנע מסכנות בריאותיות אפשריות. לכן מומלץ לפנות למומחה איתור נזילות במצלמה טרמית יצאת צדיק, כמו IGL Plumber, שיכול להשתמש הן במקצועיות והן במומחיות בציוד המתקדם כדי לאתר ולתקן כל נזילה בזמן קצר וביעילות מירבית. אם אתם חושדים בנזילה אל תהססו ופנו עוד היום ל- IGL Plumber לקביעת שירות איתור נזילות.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים