3 דרכים לחימום מים בבית ב-2022

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

נושא חימום המים בבית אינו חדש. יחד עם זאת, יש כל הזמן חידושים ושיפורים ששווה להכיר. כיום הביקוש הגובר ליעילות אנרגטית וקיימות, הביא להתפתחות דרכים חדשות, טובות, חסכוניות ומוזלות לצורך חימום מים ביתי. 

  1. חימום סולארי, הכי ירוק, הכי משתלם 

לא בכל בית מותקן כיום דוד שמש, וחבל. אחרי הכל, השמש זמינה לכולנו והיא מקור ירוק ומשתלם לאנרגיה ידידותית, זולה וזמינה. חימום מים סולארי משמעותו חימום מים באמצעות מקור אנרגיה מתחדש, שניתן להשתמש בו לחימום מים על בסיס השמש. על פי מקורות בין לאומיים, שוק חימום המים הסולארי צפוי להגיע ל-7.2 מיליארד דולר עד שנת 2024. הדבר החשוב לענייננו הוא שישנם יתרונות רבים לחימום מים סולארי, וזה אומר קודם כל חיסכון עצום בעלויות. בנוסף, מערכות סולאריות כיום נחשבות לזמינות ונוחות מאוד לטיפול, לתפעול ולתחזוקה. ויש בונוס לאפקט הסולארי – ניתן כיום לקחת את הדברים צעד נוסף קדימה, אל התקנת גגות סולאריים (כאן). גגות אלה מפיקים למעשה לא מים חמים אלא חשמל. בחשמל הזה ניתן להשתמש לצרכים שונים, חימום הבית, קירור, חימום מים. ניתן אף למכור את החשמל לחברת החשמל, וליהנות מהכנסה כספית חודשית קבועה. 

  1. חימום חשמלי – זה יכול להיות יעיל יותר 

חימום מים חשמלי הוא תהליך שבו חימום מים נעשה על ידי גוף חימום הנמצא לרוב בתוך הדוד. מה שקורה זה חימום תחילה של המים במיכל עצמו (הדוד), ולאחר מכן העברתם דרך צינור לחימום לרחצה וכדומה. התהליך יכול לשמש הן במבנים רבי קומות, הן במבנים מסחריים, הן במבני מגורים, ובבתים פרטיים. היתרון של השיטה הזאת – אפשר לחמם את המים גם כאשר מזג האוויר חורפי ומעונן. תמיד יש מים חמים זמינים. ניתן לייעל את פעולת הדוד החשמלי בעזרת אמצעים מתקדמים. למשל התקנת מאיץ חום, או שימוש באפליקציה חכמה שמחוברת לדוד. כך אפשר לכבות או להדליק את הדוד גם מרחוק (כלומר אין מצב שבו שוכחים את הדוד דולק למשך שעות ומבזבזים חשמל לחינם. 

ראו גם: החלפת דוד מחיר

  1. מחמם מים בגז – פתרון וותיק שהשתכלל מאוד 

מחממי מים בגז מהווים דרך חשובה נוספת לחימום מים בבית. צורת החימום הזאת נחשבת יעילה למדי, למעשה הרבה יותר יעילה מאשר בחימום על ידי חשמל. עובדה מעניינת היא שמחממי המים הראשונים שפעלו בגז כבר היו מצויים לפני למעלה מ-100 שנה, אולם הם כמובן השתכללו במידה ניכרת. ב-2022 הם בטוחים ואמינים יותר מאי פעם, כאשר דגמים רבים מגיעים עם תכונות כגון הצתה אוטומטית, שסתומי כיבוי גז, חיישני בטיחות ויכולת להתקנה אפילו בחלל קטן ומצומצם.

בשורה התחתונה, במידת האפשר מומלץ לבחור באפשרות הסולארית. חימום מים סולארי הוא אופציה מצוינת עבור אנשים שרוצים להפחית את טביעת האצבע הפחמנית שלהם, וכמובן גם לחסוך כסף.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים