יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

אין מים חמים בברז

אלירן
גבעתיים
Read More
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
Read More
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
Read More
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
Read More
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
Previous
Next
לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

אין מים חמים בברז? יש הרבה תקלות אשר יהיו קשורות באופן ישיר או עקיף על התקלה הזאת. בדרך כלל יש הבדל בין תקלות בהן אין מים חמים בברז אחד לבין מקרה שאין מים חמים בכל הבית כולו. שני האשמים העיקריים הם גופי החימום והצנרת. עם זאת, כדי לוודא את התקלה נוכל לעשות כמה צעדים באופן אישי או לקרוא לבעל מקצוע.

אין מים חמים בברז אחד – איך לתקן בעצמכם?

במקרה בו אין מים חמים בברז בודד עליכם להוציא את הפילטר אוויר ולבדוק האם יש שאריות אבנית עליו. אנו ממליצים לנקות אותו מאבנית באמצעות חומץ מהול במים או חומר ייעודי אחר להסרת אבנית, לעיתים האבנית היא זאת שתגרום לבעיה. מלבד לכך, יש מקרים בהם אתם יכולים לזהות את התקלה בעצמכם אבל לא באמת לפתור אותה. לדוגמא, כאשר מדובר על פיצוץ בצינור דוד שמש אתם לא תמיד תבחינו בזה, או בצינור אשר מגיע אל הברז עצמו. במקרים כאלה יהיה עליכם לסגור את כל הברזים בבית ולבדוק אם שעון המים עדיין עובד, אם כן זה מעיד על נזילה. מצד שני, לפעמים התקלה פשוטה יותר ממה שאנחנו מדמיינים. בדקו האם ברז אספקת המים החמים סגור ולכן המים החמים לא יוצאים לנו.

הבעיה בדוד שמש

יש מקרים רבים בהם הדוד שמש שלכם לא עובד כראוי מכל מיני סיבות. הבעיה יכולה להתאפיין בפיצוץ הדוד, פיצוץ צינור, פלאנג' תקול, גוף חימום וכן הלאה. דוד השמש שלנו הוא מוצר מאוד מסיבי, אבל עם שימוש לא נכון בו הוא יכול להיהרס בקלות. המחיר עבור תיקון של דוד שמש יכול לנוע בין 300 ש"ח ועד 3,500 ש"ח. כאשר מדובר על תקלה פשוטה כמו תרמוסטט או פלאנג' המחירים ינוע בטווח ה-500 ש"ח ומעלה. לעיתים התקלה תהיה פשוט לא משתלמת לתיקון ולכן נעדיף לרכוש דוד שמש חדש.

שיטהמחיר
ביקור אינסטלטור250 - 300 ש"ח
החלפה של פלאנג'500-700 ש"ח
החלפת גוף חימום350-500 ש"ח
החלפת תרמוסטט250-400 ש"ח
החלפת צינור קישור מהדוד לקולטן השמש 300-500 ש"ח
תחזוקה תקופתית של הדוד500-900 ש"ח
תחזוקה תקופתית של קולטני השמש300-400 ש"ח
ניקוי של הדוד (ללא החלפת חלקים)250-500 ש"ח

זיהוי תקלה בצנרת לצורך תיקון של חוסר מים חמים בברז

בעבר כאשר בעל דירה היה שומע שיש לו בעיה בצנרת הוא מיד היה נאכל בחרדות. כדי לאתר תקלות נזילות בעבר היינו צריכים לשבור את כל הקירות כדי להגיע לצנרת עצמה, אבל היום אתם יכולים לנשום לרווחה. היום בשביל להימנע מהרס כללי של מבנה יש לנו את הכלים הייעודיים למציאת נזילה. איתור נזילות באמצעות מצלמה תרמית היא הפיתרון המושלם עבור. רק בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים יחזיקו במצלמה תרמית מקצועית ששוויה הוא מעל 10,000 ש"ח. המצלמה התרמית יודעת לזהות את מקור הנזילה באמצעות זיהוי של שינוי טמפרטורה אשר מופיע על הצג בצבעים חמים וקרים. המחיר עבור איתור נזילה בתוף הבית הוא בהתאם למורכבות העבודה. המחירים נעים בין 300 ש"ח ועד 700 ש"ח לרוב, אך יכולים גם להיות יותר.

בסרטון

איך בוחרים איש מקצוע?

יש היום כל כך הרבה אינסטלטורים מומלצים אשר יוכלו להציע לכם את שירותיהם, אבל לא כולם האם כדאיים לכם. הבעיה העיקרית היא שלא באמת צריך רישיון כדי לבצע עבודות אינסטלציה, אלא אם כן מדובר על מוסד ציבור. עם זאת, הבעיה היא בקרב הציבור הפרטי אשר הוא חשוף ליותר תרמיות. כדי לבחור בעל מקצוע עליכם להניח בצד את המחיר תחילה. שימו לב עם אילו כלים מקצועיים עובד בעל המקצוע, האם הוא חלק מחברה או עובד באופן פרטני, האם יש אחריות על העבודה שלו ולא רק על חלקי ההחלפה, בחנו האם חלקי ההחלפה הם מקוריים וזמינות של בעל המקצוע. כל אלה כלים אשר יעזרו לכם למצוא בעל מקצוע איכותי.

אין מים חמים בברז

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

פתיחת סתימה בכיור
מה זה בדק בית?

להיכנס לדירת קבלן חדשה זה באמת אירוע מאוד מרגש שנצרב בזיכרון לשנים רבות. אך כאנשי מקצוע שעוברים על אלפי דירות במשך שנה, צר לנו לבשר

לקריאה >>
אין מים חמים בברז
אין מים חמים בברז

אין מים חמים בברז? יש הרבה תקלות אשר יהיו קשורות באופן ישיר או עקיף על התקלה הזאת. בדרך כלל יש הבדל בין תקלות בהן אין

לקריאה >>
דוד התפוצץ
דוד התפוצץ

אין לכם מים חמים יותר? שמעתם פיצוץ חזק? ייתכן שדוד השמש אצלכם התפוצץ. דוד התפוצץ, במיוחד בחורף הוא דבר מאוד בעייתי. החלפת דוד שמש יכולה

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 40 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה