החלפת חנוכיית מים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

לעיתים בעת שיפוצים עולה המלצה להתקין חנוכיית מים חדשה. מה זה בעצם חנוכיית מים? מתי צריך להחליף אותה? איך מתקינים אותה וכמובן כמה זה עולה? כל התשובות לכל השאלות כאן בהמשך.

מה זה חנוכיית מים?

כל נקודות המים שיש בדירה מחוברות כולן אל מרכזייה אחת. היא מכונה חנוכיית מים.

במרכזייה יש אפשרות לשלוט על כל אחד מהברזים שבבית כך שבכל מקרה של תקלה במערכת המים, יש אפשרות לסגור רק את הברז הבעייתי כך שאין צורך לנתק את כל הבית מאספקת המים. 

יתרון מהותי נוסף שאנחנו מרוויחים הודות למרכזיית המים זה שכל ברז יש לו את הצינור שלו ועל כן לא יורדת איכות הזרם של המים כאשר פותחים שני ברזים במקביל. אם בעבר ידענו כי בשימוש במים במטבח באמבטיה משפיע מיד על הזרם ועל הלחץ בשני המוקדים, הרי שבחנוכיית המים, שם כל הצינורות מותקנות במקביל הדבר הזה לא יקרה. לרוב מקובל להתקין את החנוכייה במסתור הכביסה כי ברוב המקרים נקודות המים של הבית נמצאות בקרבת המסתור. אם זה המטבח ואם זה חדרי השירות והאמבטיה וכמובן מכונת הכביסה.

צפו בסרטון של יגאל לאחר החלפת חנוכיית מים

> החלפת צינור מים ראשי בבניין – כולל מחירים

אינסטלטור מומחה ומקצועי

מתי צריך להחליף מרכזיית מים?

נזילה או תקלה בחנוכיית המים היא תופעה קיימת. לא פעם אנחנו מגלים כי קיימת נזילה כזו שמחייבת תיקון. אז לעיתים אפשר יהיה לתקן את התקלה. אך אם מדובר בחנוכייה ישנה שכבר עשתה את שלה והיא סובלת מתקלות שונות, ייתכן ושווה יהיה לשקול את החלפתה של החנוכייה כולה.

הדבר נדרש גם בעת שיפוצים כאשר אנחנו רוצים להעביר את כל החנוכייה למקום אחר.

התקנה של חנוכייה חדשה היא לרוב פרויקט לא זול אך במצבים בהם אתם רוצים את החנוכייה במקום אחר או שאתם רוצים לחדש את כל התשתיות של המים בבית, החלפת החנוכייה היא הכרחית. ברוב המקרים איכות הזרימה והלחץ עולים כך שבהחלט מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה בגדול.

התקנת חנוכיית מים: איך זה מתבצע בפועל?

התקנת חנוכיית מים היא משימה מורכבת והיא חייבת להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מומחים לתחום. אופן ההתקנה נקבע על פי תנאי השטח, מספר יציאות המים והתחשבות בצרכי הדיירים והדרישות הספציפיות שלהם. חשוב להפקיד את המלאכה בידי אינסטלטור שיש לו ניסיון עשיר בהתקנות מהסוג הזה.

האינסטלטור המתקין את המערכת יקבע על פי שיקול דעתו איך וכיצד תותקן החנוכייה לרווחת בני הבית.

>> החלפת מפסק לדוד

איפה מתקינים את חנוכיית המים?

מרכזיית המים צריכה להיות מותקנת במקום נגיש על מנת שאפשר יהיה לטפל בתקלחות בצורה זמינה וקלה. כך לא היה צורך להרים ריצוף או לחפור בקירות כדי למצוא את הבעיה  ולבצע החלפת צנרת. הכול יישלט באמצעות החנוכייה וכך כל תיקון שיידרש יכול להתבצע בקלות וביעילות.

באנר החלפת חנוכיית מים

מחירון החלפת חנוכיית מים 

התקנת מרכזיית מים שיש בה כשמונה נקודות מים, יעלה לכם בין 1,500 ₪ ל 1800 ₪. כל נקודות מים נוספת מעלה עוד את המחיר.

אם אתם מחליפים את חנוכיית המים שלכם בשל תקלות שונות, המחיר לתיקון יהיה יקר בעוד כ – 300 ₪.

המומחים שיעשו עבורכם את העבודה

בכל מה שקשור להתקנה של חנוכיית מים, חשוב להבין כי מדובר בעבודה המחייבת מקצועיות, ידע וניסיון עשיר בתחום. התקנה שלא תיעשה בצורה הנכונה תגרור תקלות חוזרות ונשנות ואיכות הזרם ולחץ המים לא יהיו תקינים. על כן, לפני הכול ואחרי הכול, אל תוותרו על השירות של אנשי המקצוע בתחום הספציפי הזה.

ניתן לעיין בנוסף: דוד לא מחמם | החלפת צנרת ביוב

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

בדיקת רטיבות מתחת לריצוף - תמונה ראשית
בדיקת רטיבות מתחת לריצוף

מהן הסיבות להיווצרות רטיבות מתחת לריצוף? רטיבות מתחת לריצוף יכולה לנבוע מגורמים שונים, חלקם פנימיים וחלקם חיצוניים. אחת הסיבות העיקריות היא נזילות מצנרת האינסטלציה. הנזילות

לקריאה >>
לשבור את הקיר
מה עושים עם סתימה קשוחה?

סתימה קשוחה בביוב יכולה להרגיש כמו קיר אטום. אתם מרגישים חסרי אונים, מוצפים בבעיה, וחוששים שתצטרכו לשבור את הקיר כדי לפתור אותה. אבל אל דאגה!

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים