כל מה שרציתם לדעת על צילום צנרת מים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

כשיש סתימות בביוב שחוזרות שוב ושוב או שצמחים חודרים למערכת הביוב ככל הנראה תצטרכו להזמין איש מקצוע שמצלם צנרת מים. כמובן, אין מדובר פה במצלמה רגילה כפי שאנחנו מכירים, כי אם במצלמה מיוחדת שיודעת להגיע למקומות שלא ידעתם שקיימים, אך על כך תקבלו הרחבה בהמשך. לפני כן, חשוב לציין כי בעזרת צילום צנרת מים, התקלה שקיימת בביוב שלכם תיפתר מהר יותר ממה שחשבתם.

אם תהיתם היכן ניתן להשיג את השירות הזה, תדעו שיש חברה שמספקת אותו בצורה המקצועית ביותר. לחברה הזו קוראים IGL והמומחים שלה מאתרים נזילות ומתקנים אותן באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר. לחברת IGL – שירותי אינסטלציה ניסיון של שנים בעולם האינסטלציה, השיפוצים ותיקון הנזילות וכמובן שקיימות מצלמות מיוחדת לצנרת מים שבהן משמשים המומחים ביותר בתחום.

מה זה צילום צנרת?

כמובן שלפני שתרצו להזמין איש מקצוע שיבצע עבורכם צילום צנרת, חשוב להבין מה הכוונה של השרות הזה. צילום זה כשמו כן הוא, מחדירים מצלמה לצינור על גבי סיב אופטי או על גבי רובוט וזאת על מנת להבין את המצב הקיים שבצינור. הצילום הזה, למעשה, מעניק את המידע בצורה ויזואלית והוא משקף את תנאיו הפיזיים של הצינור ומה שמתרחש בפנים.

החלפת צנרת מים

ישנם מקרים רבים בהם עושים שימוש בצילום צנרת. כאשר בונים בית חדש, קבלני התשתיות מחויבים לאחר הנחת הצנרת לבצע צילומים. בנוסף, תאגידי מים ורשויות מחויבים ע"פ הנחיות רשות המים לעשות סקר אחת לכמה שנים לכל צנרת שקיימת מתחת לאדמה שתחת אותה רשות.
במקרים אחרים, אנשים פרטיים שסובלים מסתימות חוזרות ונשנות במערכות הניקוז בבית או בקווי הביוב זקוקים לצילום שיאתר עבורם את הבעיה.

העלות של צילום צנרת מים

בניגוד למוצרים שקונים בסופר אשר ברובם המחירים פחות או יותר זהים, בכל הקשור לקבלת שירות מאיש מקצוע, באופן טבעי, העלויות יהיו שונות. זה נובע מכך שלא תמיד ידועה הבעיה מראש ובנוסף יש סוגי אנשי מקצוע רבים אשר לכל אחד יש כמות ניסיון שונה. כל חברה אשר מבצעת צילום צנרת ביוב מספקת חבילות שירות שונות וזאת מכיוון שיש הבדלים ברמת השירות, האחריות וציוד הצילום בו נעשה השימוש.

חברת אשר עוסקת שנים רבות באיתור נזילות בצנרת מחזיקה בטכנולוגיות המתקדמות ביותר והמומחים של החברה מסבירים שקיימת חשיבות למצלמה שמשתמשים בה לצורך זיהו התקלה. בנוסף, המומחים מציינים כי צילום לא מספיק איכותי של הביוב לא ימצא את התקלה ומכך רק תפסידו. לכן, חשוב לתת את המושכות לחברה מנוסה ואמינה שתעניק לכם את האבחנה הראויה.

אם קיימת לכם תקלה טורדנית במערכת הביוב, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המומחים שלנו והם ידאגו לספק לכם את השרות המהיר והטוב ביותר שתוכלו לקבל בכל הנושא של איתור נזילות במצלמה טרמית.

בסרטון: יגאל מחברת IGL מאתר פיצוצים בצנרת

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים