החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

עבור החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר שונה בהתאם למורכבות העבודה. הנתונים הנוספים אשר משפיעים על המחיר יהיו גם גיל המבנה, אורך הצנרת ותוספות סיכון אם יש. בדרך כלל יהיה מדובר על מבנים ישנים, אם ניתן נרצה לטפל בתקלה באופן נקודתי לפני שמחליפים את הצינור הראשי במלואו.

החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר ממוצע

קודם כל נציין שהחלפת צנרת חייבת להתבצע אם הבניין שלכם קיים יותר מ-17 שנה. בעבר השתמשו בצינורות שונים מאשר היום, הצינורות הישנים חשופים לקורוזיה ונזילות, הפגיעה היא גם כלכלית וגם לעיתים בריאותית. החלפת צינור מים ראשי בבניין משותף יהיה זול יותר מאשר החלפה בבית, הסיבה לכך היא שאתם לא משלמים לבד. החלפת צנרת זה דבר ציני, והסכום אותו תשלמו יכול להגיע לכמה אלפים וגם עשרות אלפים. עבור החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר נע בין 12,000 עד 15,000 ש"ח לרוב. כל נקודה בודדת תהיה במחיר של עוד כ-1,400 ש"ח.

בסרטון: גילוי פיצוץ בצנרת עם חברת IGL אינסטלציה

מה יכול לגרום לכך שאנחנו צריכים להחליף צינור מים ראשי?

יש את הסיבה הטבעית, גיל הבניין. מלבד לכך יש עוד סיבות שונות שבגללן נרצה להחליף צינור מים ראשי. הסיבות יכולות להיות עקב נזילה אשר האשמה תהיה מצידו של בעל המקצוע אשר לא ביצעה את ההתקנה בצורה ראויה. הלקויות החמירו ואנחנו לא שמנו לב ובכל פעם דחינו את התקלה מאשר לפתור אותה מהשורש. הסיבה הבאה לא תלויה בכם, לפעמים היא גם ניתנת לתיקון. לעיתים יש רעידות אדמה שאנחנו לא שמים לב אליהם אפילו, אבל רעידות אדמה אלו פוגעות בצנרת, כמו כן גם חדירה של שורשים יכולה לפגוע בצנרת ולאפשר כניסה של חול עד לקריסה מוחלטת. רוב התקלות האלו יכולות להימנע אם יש לכם צנרת אשר עשויה מפלסטיק, צנרות אלו עמידות יותר מאשר הצנרות המתכתיות שיש היום.
>> גלאי איתור נזילות מים

החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר

מהם הדגשים של בעל המקצוע בבניין משותף?

זה אולי נשמע מובן מאליו, אבל לפי מה שאנחנו רואים בשטח זה לרוב לא קורה. תיקון צינור מים ראשי בבניין משותף דורש מיומנות רבה מצד אינסטלטור. הדגש הגדול הוא להעניק לכל דירה את השירות המקסימלי והמקצועי ביותר. צנרת בניין היא רחבה יותר, התפקיד שלה הוא לאפשר זרימה לכל הדירות בבניין לא גריעה. לכן, כאשר אנחנו מחליפים צנרת יש לשמור על חיבורים תקינים בכל אחת מהדירות, לדאוג להשתמש באותם חלפים ולדאוג לחיבורים ישירים.

החלפת צינור מים ראשי בבניין מחיר בהתאם למקצועיות

>> איתור נזילות מים מחירון

המחיר אותו אתם משלמים הוא גם זה שישקף לכם את איכות העבודה של בעל המקצוע. למה אנחנו אומרים את זה? כי אנחנו בטבעיות מחפשים את המחיר הזול ביותר. אין דבר פסול בלחפש מחירים זולים, אבל חשוב לדעת ממי אנחנו לוקחים מחיר זול. המחיר הממוצע בשוק עבור החלפת צינור מים ראשי בבניין יהיה כ-14,000 ש"ח. לכן, אם אתם רואים מחירים אשר נמוכים יותר מאשר 12,000 ש"ח משהו לא לגיטימי. החלפת צנרת אינה נאכפת על ידי הרשויות, האחריות היא עליכם.

חשוב לבחור בעל מקצוע אשר יש לנו את ההסמכה המתאימה לביצוע התפקיד. מלבד לכך, אתם רוצים לוודא שמדובר על חברה מוכרת ומורשה, לוודא שבעל המקצוע מעניק לכם אחריות מלאה לא רק על הציוד והחלפים אלא גם על העבודה. קראו חוות דעת אודות השירות של אותו גורם מקצועי, וחשוב גם לדעת שאין אותיות קטנות והמחיר שסיכמתם הוא המחיר הכולל. כולל מע"מ, כולל הארכת הצנרת וכן הלאה.

>> איתור נזילות במצלמה טרמית

בסרטון: החלפת צנרת מים עם IGL אינסטלציה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

בדיקת רטיבות מתחת לריצוף - תמונה ראשית
בדיקת רטיבות מתחת לריצוף

מהן הסיבות להיווצרות רטיבות מתחת לריצוף? רטיבות מתחת לריצוף יכולה לנבוע מגורמים שונים, חלקם פנימיים וחלקם חיצוניים. אחת הסיבות העיקריות היא נזילות מצנרת האינסטלציה. הנזילות

לקריאה >>
לשבור את הקיר
מה עושים עם סתימה קשוחה?

סתימה קשוחה בביוב יכולה להרגיש כמו קיר אטום. אתם מרגישים חסרי אונים, מוצפים בבעיה, וחוששים שתצטרכו לשבור את הקיר כדי לפתור אותה. אבל אל דאגה!

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים