מתי נצטרך לשבור ריצוף אם יש לנו נזילה?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

הדרכים לאיתור נזילה מתחת לריצוף מתבצעות על ידי אינסטלטור, מאתר נזילות, או באמצעות מכשיר הטלפון החכם. מצלמה תרמית הינה אחת מהמכשירים המתקדמים לאיתור הנזילה. שימו לב: מאתר נזילות בודק את התקלה, התיקון יתבצע רק על ידי אינסטלטור. לאחר ממצאי הבדיקה הסופיים, האינסטלטור יבצע את מטלתו בהתאם לבדיקות אשר ביצע קודמו, מאתר הנזילות.

האם אינסטלטור מספק שירותי תיקונים לאחר העבודה?

אינסטלטור הינו בעל מקצוע אשר עוסק במלאכת השרברבות והמים. בין שירותיו העיקריים: התקנת מערכות צנרת והחלפתם, שירותי ביוב, פתיחת סתימות, איתור ותיקון תקלות הקשורות לנזילה, והתקנת ברזים וציוד נלווה. עד כה, עסקנו בתפקידו של האינסטלטור. מיד לאחריה, צצה שאלה שנחשבת כנפוצה מאוד בקרב הצרכנים – האם אינסטלטור מספק שירותי תיקונים לאחר העבודה? השאלה מורכבת. אם זאת, ברוב המקרים, אינסטלטור לא יספק שירותי תיקונים אם לא נדרש.

באילו מקרים האינסטלטור יחזור לבית הלקוח ויבצע את התיקונים:

  1. פגם במוצר החדש שהתקין – כחלק מקריאת שירות בבית הלקוח, האינסטלטור נוטה להתקין ציוד נלווה, ברזים חדשים, ואפילו להחליף את כל הצנרת. במקרים שבהם קיימת תקלה או פגם שמונעת את תפקוד המוצר התיקני, האינסטלטור חייב לחזור לבית הלקוח ולטפל בתקלה וכן להחליף את הציוד במידת הנדרש. במילים אחרות, האינסטלטור או השרברב יהיה חייב לספק אחריות בגין השירות והמוצרים שנקנו.
  2. נזילה חוזרת מאותו המקור – אם קריאת השירות הינה בעקבות נזילה בדירה, ולאחר התיקון, איתור נזילה באמצעות מצלמה טרמית מתרחשת באותה הנקודה, ברוב המקרים, חלה האחריות על האינסטלטור לטפל בבעיה במסגרת השירות והאחריות. במקרים רבים, הנזילה יכולה להגיעה מאותו המקור אבל מסיבה אחרת לגמרי. במקרים אלו, הלקוח ישלם תשלום נוסף.
  3. שביעות רצון הלקוחות – לפעמים, בשביל השקט שלנו, האינסטלטור יבקר שנית בבית הלקוח במטרה להצדיק את שביעות רצונו של הלקוח. גם אם הלקוח טועה או מטעה, גם אם זה לא במסגרת האחריות, מרבית מהאינסטלטורים יבקרו שנית בבית הלקוח.

אלה הם שלושת התרחישים האפשריים שבהם האינסטלטור יבצע תיקונים נוספים בבית הלקוח. כדאי להדגיש: האינסטלטורים מספקים את עבודתם בצורה מדויקת וטובה. ברוב המקרים, לאחר סיום העבודה, האינסטלטורים יבדקו שהבעיה או התופעה נפתרה סופית. כמו כן, התיקונים אשר מבצעים האינסטלטורים יבוצעו עם אחריות מלאה. כך, שאתם יכולים להיות שקטים.

באיזה תקלות נזדקק לשירותיו של קבלן שיפוצים?

קבלן שיפוצים יספק את שירותיו בצמוד לשירותיהם של האינסטלטורים. אם נדרש סיוע מקבלן שיפוצים, האינסטלטור יכוון את הלקוח לקבלן המומלץ בעיניו. ברוב המקרים, נזדקק לקבלן שיפוצים במקרים שבהם נרצה לשבור את הריצוף, לשבור את התקרה או הקיר, או במקרים אחרים. 

לדוגמא: כאשר התפוצץ צינור הנמצא בקיר או בריצוף, נזדקק לשירותיו של קבלן השיפוצים. ולצד זה, ישנם שיפוצניקים ואינסטלטורים מסוימים אשר יספקו גם את השירות. השירות נפוץ יותר בקרב שיפוצניקים וקבלני שיפוצים. זקוקים לשירותיו של קבלן שיפוצים? הכירו את מאסטרים בשיפוצים. לפרטים נוספים, לפרטים על סוגי שיפוצים, או לקביעת פגישה ללא התחייבות, בקרו באתר החברה.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים