ביובית נמוכה לשאיבה בחניונים ומקומות עם תקרה בגובה נמוך

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מבין מגוון הביוביות שקיים כיום ניתן למצוא גם ביובית נמוכה. מדובר באחד מכלי העבודה החשובים והיעילים ביותר, מאחר והיא מסוגלת להתגבר על בעיות נגישות שביוביות אחרות אינן מצליחות. באילו מקרים ביובית מהסוג הזה יכולה לעזור לכם ומה מאפשר לה את זה? הנה התשובות.

ביובית נמוכה – מה כל כך מיוחד בה?

ביובית היא מעין כלי רכב שנושא על גבו את כל הציוד הנדרש למגוון רחב של עבודות ביוב, בין היתר טיפול בסתימות, שאיבת הצפות, ניקוי ושטיפה קווי ביוב ועוד. הציוד הזה כולל משאבת ביוב, צינורות ארוכים בקטרים משתנים, מיכל איסוף נוזלים, דיזות מיוחדות וכלי עבודה נוספים. כשמדברים על ביוביות נמוכות מתכוונים לכאלה בגודל קטן יותר מהרגיל, מה שמתבטא גם בגובה נמוך יותר.

מתי צריך ביובית בגובה נמוך?

בדיוק כמו ביובית בגודל רגיל, גם כזאת נמוכה יכולה לעשות את כל משימות הביוב שציינו. ההבדל הוא שהיא מאפשרת את הביצוע גם במקומות בעייתיים מבחינת נגישות. ניתן לציין כמה מקרים בהם ביובית בגובה נמוך יכולה לעזור:

  • שאיבה במקומות עם תקרה נמוכה כמו חניון או מקלט – ביוביות רגילות אינן יכולות להגיע תמיד עד לנקודה המתאימה בשל העובדה שישנה מגבלת גובה שמונעת זאת מהן. מגבלות גובה קיימות בדרך כלל בחניונים ולכן הכלי הזה מכונה בין היתר גם ביובית לחניונים, למרות שהיא מתאימה גם לביצוע שאיבה במקלטים ומקומות נוספים.
  • שאיבה במקומות צפופים – גם אם אין מגבלת גובה, ביוביות גדולות יכולות להתקשות להגיע לנקודה המיועדת או לתמרן בדרך אליה ובחזרה כאשר מדובר במקומות צרים וצפופים. זו הסיבה שברוב המוחלט של הפעמים שאיבה בחניון עם ביובית קטנה היא ברירת המחדל, כמו גם במקרים בהם שוחת הביוב נמצאת ברחוב מאוד צר שלא ניתן להיכנס אליו עם ביובית גדולה יותר.
  • מבנים עורפיים ובעייתיים – כאשר ישנם מבנים עורפיים, כל רכב שחונה בצד הדרך עשוי לחסום את הדרך לכלי רכב גדולים כמו משאיות ביובית. לכן ההמלצה במקרים כאלה היא להזמין מראש ביובית נמוכה וקטנה יותר. פרטים נוספים כאן.

מה עוד חשוב לדעת על ביוביות נמוכות?

הנה מענה למספר שאלות נפוצות הקשורות לביוביות בגודל נמוך:

  1. האם ביוביות נמוכות יכולות להתאים בכל מקרי מגבלת הגובה והמקומות הצרים? – במרבית המקרים כן, אך חשוב לדעת כי קיימת אלטרנטיבה גם למקרים בהם הנגישות בעייתית במיוחד בצורה של ביובית ניידת על גבי עגלה או שניתן לסחוב בידיים. האפשרות הזאת יכולה להתאים לשאיבה הצפות בתוך מבנים, כמו במרתפים או פירי מעליות.
  2. כמה עולה ביובית נמוכה? – בדרך כלל המחיר של ביובית כזאת יהיה הרבה יותר זול מאשר של ביובית גדולה יותר, אלא אם מדובר בתנאים ממש בעייתיים וגם עולה הצורך בביצוע עבודות נוספות של הצוות.

יש לציין שלא כל קבלן ביוב או אינסטלטור אינם מחזיקים בביובית מהסוג הזה ולכן חשוב לוודא את העניין מראש ולתאר בפניו בשיחת הטלפון היכן בדיוק ממוקמת ההצפה או סתימת הביוב שמחייבת טיפול.

קבלן עבודות ביוב מנוסה יוכל לספק לכם גם ביובית קומבו ענקיות ויחזיק בציוד מיוחד שיעזור מאוד לצוות הביובית, כמו מצלמות צינור ורובוטים זעירים שיאפשרו לצלם את קו הביוב מבפנים וגם לבצע בו תיקונים שונים.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים