שאיבת הצפות מים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע זאת בצורה מהירה ושהצוות גם יהיה מספיק מקצועי על מנת לעלות על הסיבה שגרמה להצפה ולתקן אותה. איך שואבים הצפה עם האמצעים הללו ובאילו סוגי הצפות כדאי לבחור באפשרות הזאת? הנה סקירה מקוצרת.

הצפות מים בבניינים

בתוך בניינים, מים נוטים להצטבר במקומות נמוכים שאין בהם פתחי ניקוז שיכולים להעביר אותם להמשך פינוי. הצפת מים בבניין יכולה להתרחש כמעט בכל מקום בו, אך בעיקר במקומות הבאים:

  1. חניונים ומחסנים – כיום כמעט בכל מגדל מגורים חדש ניתן למצוא חניון תת קרקעי ומחסנים. מספיק יום גשם סוער במיוחד או פיצוץ בצנרת של הבניין והם יכולים להיות מוצפים.
  2. פירי מעליות – בבנייני מגורים גבוהים קיימת גם מעלית שמתוכננת כך שהפיר שלה אטום לחלוטין ובלי פתח ניקוז. במידה וההצפה מגיע עד לובי הבניין, היא עלולה גם להציף את פיר המעלית ושם אין למים לאן להתנקז.
  3. מרתפים ומקלטים – חללים אלו נמצאים מתחת לקו הצנרת במקום מאוד נמוך, כך שגם הם יכולים להיות מצופים בקלות.

הצפות בחצרות

הצפות בחצר הן לא פחות מטרידות מאשר הצפות בתוך בניינים והן גם נפוצות יותר. הן עשויות להתרחש עקב הצטברות של מי גשמים אך בדרך כלל מדובר בנוזלי ביוב שעולים מתוך השוחות עקב סתימות ביוב מורכבות.

חשוב מאוד לטפל במצב של הצפה בחצר כמה שיותר מהר על מנת שלא תמשוך מזיקים ושגם לא תתרחב למקומות מחוץ לחצר, כמו למדרכה, לכביש וכמובן למבנה המגורים עצמו.

שאיבת הצפות מים – איך ניתן לעשות את זה?

קיימות מספר שיטות שבאמצעותן ניתן לשאוב הצפות מים:

  • שאיבת הצפה עם ביובית – הביובית היא כלי רכב שנושא משאבה, צינור ומיכל אחסון לנוזלים. בהתאם למידת ההצפה והגישה למקום נבחרת הביובית המתאימה, שיכולה להיות גדולה מאוד, בגודל רגיל או נמוכה וקומפקטית שיכולה להתאים גם לחניונים ומקומות נוספים עם מגבלת גובה. ברגע שמפעילים את המשאבה של הביובית, הצינור שואב את כל הנוזלים למיכל האחסון על גבי הרכב ומשם הם מועברים לפינוי מסודר. ראו כאן איך שואבים הצפות.
  • משאבת ביוב ניידת – זוהי בעצם ביובית ניידת שנישאת בידיים או מוצבת על גבי עגלה והיא מתאימה עבור טיפול בהצפה בבית או בעסק, כשהנגישות למקום מאוד בעייתית ולא מאפשרת לביובית להגיע קרוב למקום. ניתן להשתמש בה למשל עבור שאיבת מים בפירי מעלית.
  • שימוש במשאבה טבולה – זוהי עוד אפשרות שנועדה לשאוב הצפות ממקומות עם נגישות בעייתית ואף למניעתן מלכתחילה. משאבה כזאת מומלצת להתקנה במקומות נמוכים (מרתפים ומקלטים, למשל) והיא מתחילה לפעול ולשאוב כאשר המים עוברים רף מסוים שנקבע.

שאיבה של הצפה – דגשים בבחירת נותן השירות

בבואכם לבחור נותן שירות בתחום האינסטלציה לשאיבת הצפה עליכם לוודא שמדובר בקבלן ביוב שמחזיק בסוג הביובית שמתאים למשימה מבחינת גודל וחוזק, ושהוא מסוגל להגיע אליכם במהירות לפני שייגרמו נזקים נוספים. במידה ומדובר בשאיבה של מי ביוב או נוזלים אחרים שהם לא מים מתוקים, עליכם לוודא גם שהוא מחזיק בהיתר מתאים לפנות אותם לאתרים מורשים. בנוסף מומלץ לשאול אם הוא מסוגל גם לבצע תיקונים נדרשים בקו, במידה וההצפה נגרמה בגלל סתימה או צינור שבור.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים