החלפת אינסטלציה בבית

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מערכת האינסטלציה משרתת אותנו מתחת לפני הקרקע ומאחורי הקירות ולא תמיד אנחנו בכלל זוכרים קיומה. היא עושה עבורנו את התפקיד בצורה נאמנה ורק אחרי שיש תקלה אנחנו לומדים להעריך אותה מחדש.

עד לפני שנים לא רבות נהוג היה להתקין את תשתיות האינסטלציה על בסיס צנרת ממתכת. זה היה נחשב כצנרת הכי חזקה והכי איכותית. ברבות הזמן התברר כי מערכות אלו צוברות לכלוך, חלודה וקורוזיה מה שמשפיע על איכות המים ועל הטעמים של המים. מעבר לכך, תשתיות אלו חשופים לפגיעות מסוגים שונים ולא פעם אנחנו נתקלים בפיצוצים, סדקים או סתימות בצנרת הנוצרים בשל החומר שמרכיב את הצנרת. 

כיום מקובל להתקין מערכות אינסטלציה או להחליף צנרת בבית על בסיס צנרת מפלסטיק קשיח ועבה מה שבהחלט מוביל לאיכות ולמערכות של מערכות איכות חזקות וטובות.

משדרגים את מערכת האינסטלציה הביתית

במבנים רבים בהם אכן התשתית היא עתיקה ועשויה מתכת, שם ישנן תקלות חוזרות ונשנות מה שמוביל בסופו של דבר להחלפה של המערכת כולה לכזו שתהיה עשויה פלסטיק.

ברור שהחלפת הצנרת לפלסטיק היא דבר מבורך שתורמת רבות לאיכות ולתשתיות באופן כללי ולקבלת מים נקיים בברזים.

השאלה היא איך עושים את זה ואל מי פונים לשם כך. 

אפשר לבד?

יש אנשים שמנסים הכול בעצמם ורוצים לעשות כל עבודה נדרשת בכוחות עצמם. הם מתיימרים לבצע גם עבודות מורכבות מאוד כמו החלפת צנרת כי הם כבר איכשהו התנסו בביצוע עבודות שונות ואף קצרו הצלחה. עם זאת חשוב להבין כי החלפה של צנרת והתקנת תשתיות זה לא עניין של מה בכך. לא קל להגיע לתוצאות טובות ואיכותיות אם אין באמת ניסיון וידע מקיף בכל מה שקשור לכך.

אז אם אתם רואים את עצמכם מקצוענים אך עדיין לא ממש בשלים להיכנס לתחום בגלל הסיבה הפשוטה שאתם פשוט לא למדתם את המקצוע בצורה מסודרת, שווה לכם בהחלט לחשוב על לימודי אינסטלציה. לימודים שיפתחו עבורכם שערים חדשים, עולמות שלא הכרתם ותחומים אשר בהם תהיו פתאום מומחים ממש. מכאן מצפה לכם פרנסה בשפע והרבה מאוד אפשרויות לתעסוקה.

עבודות אינסטלציה – מה זה כולל?

עבור רבים מאתנו המושג הזה של אינסטלטור מתחבר בעיקר לפתיחת סתימות ועבודה עם בור ביוב. מי שכן נכנס מעט יותר לעומד מבין כי אינסטלטור זה לא רק שרברב שמבצע עבודות בזויות ולא מתגמלות. לאינסטלטור יש עוד הרבה מאוד תפקידים. הוא זה שמתקין את החנוכיות לבית, הוא זה שמחבר את הבית לתשתיות, הוא זה שמתקין את דוד השמש, הוא זה שמטפל בהתקנה של הכלים הסניטריים ובקיצור האו האיש הממונה על כל מה שקשור למערכות המים הנכנסים והיוצאים מהמבנה ואליו.

אם מדובר בעבודה של החלפת הצנרת בבית, חשוב לפנות אל איש מקצוע מומחה ומנוסה לתחום שיבטיח תוצאות הכי טובות ויעילות.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים