תיקוני אינסטלציה וחיבורים לצנרת שכדאי לעשות עם מומחה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

בעוד שיש לא מעט תיקונים וחיבורים פשוטים שאנו יכולים לעשות בעצמנו, בשביל הדברים החשובים חייב לקרוא לבעל מקצוע. אז בחרנו את ארבעת תיקוני האינסטלציה וחיבורי הצנרת שממש (אבל ממש) כדאי להזמין אינסטלטור בעבורם.

חיבור של מכונת כביסה

חיבור של מכונת כביסה מהווה עבודה קלאסית לאינסטלטור מומחה אשר דורשת ידע מקצועי וניסיון רב. מכונות הכביסה המתקדמות דורשות מערכת ניקוז אשר תאפשר להם להסיר את הנוזלים המיותרים באופן מהיר ובטמפרטורה גבוהה למדי ולכן רק מומחה ידע באיזה צנרת נכון להשתמש. למעשה, חיבור לא נכון של היציאות של מכונת הכביסה מהווים מתכון בטוח לבלאי מוקדם ואף לפגיע באיכות המכונה.

התקנה של ברי מים ומתקני טיהור

חיבור של ברי מים מהווים פעולה אשר דורשת מיומנות רבה לצד היכרות עם המערכות השונות. כמו במכונת הכביסה, גם כאן לא יזיק ידע בסיסי בחשמל אולם יתרה מכך, כאן חשוב להבין בדיוק את מערכות הולכת המים ליצירת סינון אופטימלי. כך שאם אתם מתכוונים לבצע התקנת בר מים תמי 4 באופן איכותי ולקבל עבודה שתחזיק שנים, שווה לכם לקרוא לאינסטלטור מומחה או במקרה הזה דווקא להנדימן מקצועי.

תיקון בניאגרה של השירותים

בעיות בניאגרה של השירותים עלולות להצביע על תקלות חמורות יותר ולכן חשוב להביא בעל מקצוע מיומן אשר יבדוק אותן. החל מנזילות קלות ועד לבעיות בצנרת, הניאגרה היא הלב הפועם של השירותים ולכן מספקת אינדיקציה לשורה של בעיות מורכבות יותר. במידה ויש לכם בעיה בניאגרה הביתית, זה קריטי שתתייעצו עם בעל מקצוע מיומן ומוסמך אשר יבדוק את הבעיה לעומק וייבצע תיקון נזילה בניאגרה. אחרת, אתם עלולים להסתבך עם קירות שצריך לשבור וקידוחים מורכבים שצריך לבצע.

חיבור של ברז ראשי לדירה שלכם

חיבור של ברז ראש היא לא עבודה לאנשים אשר לא למדו את מקצוע האינסטלציה באופן מסודר ואשר אינם מבינים בתשתיות של בניין. מדובר בברז הכי חשוב בבית והוא משפיע באופן ישיר על הספקת המים והוצאת המים מכל החיבורים שקיימים אצלכם בדירה. כמו כן, בלא מעט מקרים אנשים אף עלולים בשוגג לפגוע בתשתיות של השכנים שלהם (עקב חוסר ידע) ולבזבז על כך כסף רב. לכן, כאשר יש בעיה בחיבור של הברז הראשי, חובה לקרוא לבעל מקצוע מוסמך אשר יחווה את דעתו המקצועית בעניין.

אולי יעניין אותך: איתור נזילה בצנרת | התקנת דוד שמש

ומה בכל זאת ניתן לעשות לבד?

התקנה של חסמים בברזים הינה פעולה אשר אינה דורשת בעל מקצוע וניתנת לעשות בקלות על ידי כל אחד כמעט. גם סתימה אסתטית של החיבור של אגנית חדר הרחצה עשויה להיות עבודה אשר תטופל על ידיכם. בעזרת מעט סיליקון או רובא אשר נמכרים ברשתות עשה זאת בעצמך, ניתן לבצע שיפורים ויזואליים אלו בחדר הרחצה באופן עצמוני. בעבור הדברים המסובכים יותר, כדאי לפנות למקצוענים.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים