איתור נזילות – כל מה שצריך לדעת

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

נזילות מים בבית עשויות להיות בעיה יקרה לתיקון. למעשה, הנזילות עלולות להוביל לנזק מבני חמור, לצמיחת עובש ולנזקי מים לחפצים שלכם, למכשירי חשמל, לריהוט ועוד. אם ככה, הנה כמה דגשים לגבי איתור נזילות של מים בבית או בעסק. 

קודם כל, חשוב להכיר את סימני הנזילה כדי שתוכלו לטפל בה בהקדם האפשרי. ואם כך, ריכזנו עבורכם כמה סימנים נפוצים של נזילות מים: 1) שינוי פתאומי בלחץ המים בבית. 2) זינוק פתאומי בחשבון המים שלכם. 3) ריח מעופש או טעם רע הנובע מהברז שלכם. 4) טפטוף או שלוליות על הרצפה ליד גופי אינסטלציה שונים. אם אתם חווים סימנים אלו, ייתכן שאתם צריכים שירות של איתור נזילות מים בבית.

הגורמים הנפוצים לנזילות מים בבית

הגורמים הנפוצים ביותר לנזילות מים הם בעיות צנרת, כגון ברז דולף או אסלה פגומה, מקלחון סתום ועוד. בעיות בצנרת יכולות להיות גם תוצאה של התקנה לא נכונה של כלים סניטריים, והן עלולות להיגרם מצינורות פגומים בתשתיות הביוב.

נזילות מים עשויות להיות יקרות מאוד לתיקון, ועלולות לגרום לנזק רב לרכוש ואף לנזק מבני. ברז דולף, למשל, אולי לא נראה כמו עניין גדול, אבל אם לא מתקנים אותו, זה עלול להוביל לנזקי מים של אלפי שקלים לבית.

לפעמיים יש צורך להחליף את הצינור מים של כל הבניין, במקרים כאלה אנו ממליצים לקרוא לבעל מקצועי שאתם סומכים עליו בעיניים עצומות.

כמה עולה איתור ותיקון נזילת מים?

נזילות מים יכולות להיות בעיה רצינית עבור בתים, עסקים ובניינים שלמים. העלות של איתור נזילות ותיקון נזילות מים נעה בין מאות שקלים לבין אלפי שקלים, הכול תלוי בסוג הבעיה שיש לכם. לדוגמה, אם מדובר על פיצוץ בצינורות המים אשר מצריך החלפת תשתיות אינסטלציה חלודות, אפשר גם להגיע לעלויות של אלפי שקלים. 

צירפנו לכם מחירון אינסטלציה מלא  ומעודכן לשנת 2022 ככה שתוכלו לדעת מה עלות התיקון בכל בעיה שהיא.

מעבר לכך שהתיקונים של נזילות מים עשויים להיות יקרים, נזילות עלולות להוביל לחשבונות מים גבוהים יותר ויכולות גם להוביל להצפות. אם אתם חושדים שיש לכם נזילה בבית או בעסק שלכם, יש כמה צעדים שאתם צריכים לנקוט בהם כדי למצוא אותה. שלב ראשון, הזמנת אינסטלטור אשר מתמחה באיתור נזילות מים באמצעות מצלמה תרמית. בואו נבין במה מדובר, המשיכו לקרוא.

איתור נזילות במצלמת אינפרה אדום 

מצלמות תרמיות משמשות בתעשיות רבות, כאשר ניתן להשתמש בהן עבור איתור נזילות מים במערכות אינסטלציה, המהווה חלק חשוב בתחזוקת הבית. כדי להבין כיצד המצלמה פועלת, יש לציין כי מצלמה תרמית מזהה את ההבדל בטמפרטורה בין מים לאוויר.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים