דגשים בשיפוץ מקלחת

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מה יכול לסייע לך להשלים את פרויקט שיפוץ המקלחת באופן היעיל ותואם התקציב ביותר? ובכן, שיקול דעת, שווין נפש, יצירתיות ונחת רוח. בכתבה הזאת, נדבר אפוא על מספר אספקטים הנוגעים לתהליך, שניתן להפגין במסגרתם בדיוק את זה, על מנת להתבונן בהליך השיפוץ בדרך חדשה, או לפחות, חדשה קצת יותר למי שלא הכיר אותה. וגם למי שכן הכיר אותה – זו עדיין הזמנה לחוות קצת יותר שוויון נפש מול התהליך, באם זה רצונו.

מה באמת רוצים לשפץ במקלחת?

כשאנשים רוצים לשפץ את המקלחת, הם כנראה חושבים על הדברים הבולטים לעיניהם. כמו:

  1. ריצוף חדר המקלחת
  2. נראות עיצובית ואספקטים פונקציונליים של המקלחת עצמה 
  3. נראות עיצוביות כמו גם, אספקטים פונקציונליים – של הברז 
  4. הנראות והפונקציונליות הן של הכיור, הן של ארון האמבטיה, הן של גופי התאורה, הן של דוגמאות הקרמיקה וכו'. 

ואילו, ישנם בעלי מקצוע שיגידו – שזו ממש לא חזות הכל. וישנם אלמנטים נוספים שניתן לשקול לחיוב. ולשקול אותם בתהליך השיפוץ. מה הם הדברים הללו וכיצד הם יכולים להשלים את התמונה השיפוצית בנוגע לחזון המקלחת החדשה? שאלה טובה, נשתדל לגעת בזה בפסקאות הבאות.

מה לגבי האסלה?

נקודה חשובה ראשונה: אסלה. מעבר למקלחון, אם יש אסלה בחדר – יכול להיות שגם הגיע הזמן לשדרג אותה. לא רק עיצובית, אלא גם תפקודית. יופי לא בא על חשבון יכולת הדחה. אם האסלה יודעת להדיח הכל בבת אחת ובמכה אחת – הרי זה משובח. חשוב שהיא תדע לעשות זאת, ועל כן – לבדוק את יעילותה בפועל.  בניב דומה אפשר לציין גם את מיכל ההדחה – מדובר גם כן באלמנט מעניין. מי שמעוניין במיכל הדחה נסתר, יכול לשקול שתיקון תקלות לגביו יכול לעלות כסף, לקחת זמן ולהיות מעט מורכב יותר מתיקון תקלה דומה במיכל חיצוני. סתם משהו לדעת אותו, ולבחור בכל מקרה מה שרוצים. אפשר, נגיד, מלכתחילה – לבדוק מה סטנדרט האמינות והעמידות של המיכל וקלות תחזוקתו – כל מקרה לגופו.

מה עם השיפועים?

נושא נוסף – הוא שיפועי הרצפה. מדובר הרי בחדר רטוב, ועל כן – יהיה נחמד שינקז מים נאמנה. מטרת השיפועים – להוביל את המים למקור הניקוז, ועדיין להיות מגניבים בתור אלמנטים של רצפה. על כן, יש עניין לאפשר שיפועים מספקים הן ברמת השיפוע והן ברמת המרחק מחור הניקוז במסלולו ינותבו המים על החור. עליהם להיות במקלחון, כמו גם סביב חורי ניקוז אחרים ברצפת המקלחת.

להחליף את הצנרת?

נקודה נוספת למחשבה היא החלפת צנרת. לדוגמה, אפשר לבדוק את הצנרת הנוכחית. האם כדאי להחליף אותה? מקטעים ממנה? האם מדובר במבנה ישן? מדובר בשאלות, שאם התשובה להן היא כן – אולי כדי להחליף לצנרת חדשה. בייחוד אם כבר הולכים על הרמת אריחי רצפה ואף חציבת קירות.

הכתבה הוכנה בשיתוף עם חברנו רנט איי אל.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים