איכות בטיחותית מעל לכל: התפקיד המרכזי של האינסטלטור בהתקנת ובתחזוקת מערכות כיבוי אש

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

האסוציאציה הראשונה לעבודה של אינסטלטורים היא "מים", אבל גם מערכות כיבוי אש הן חלק בלתי נפרד מהשירותים שמספק אינסטלטור מומחה. גם בפנקס הקבלנים של משרד הבינוי והשיכון זהו ענף אחד, שנקרא "מתקני תברואה (אינסטלציה ומערכות כיבוי אש)", וכאן בעמוד תמצאו הסברים מפורטים לגבי התרומה של אינסטלטור מנוסה להגנה מפני שריפות.

תכנון מדויק בהתאם לתקנות ולצרכים

השלב הראשון בשירות של אינסטלטור בדרך לבטיחות מרבית הוא תכנון מדויק של מערכת כיבוי האש. החוק מחייב התקנת מערכת כזו בעסקים רבים ובמבני מגורים חדשים. בנוסף יש תקנות המפרטות את מרכיבי המערכת השונים, ובפרט הספרינקלרים שמספקים את המענה הראשוני והחיוני במקרה של שריפה. תכנון המערכת כולל התייחסות גם לתקנות, וגם למאפיינים הספציפיים של המבנה, גורמי הסיכון השונים ועוד.
מרכיב נוסף בשלב זה הוא בחירת מוצרים איכותיים, כך שאם ייווצר צורך, המערכת תמלא את ייעודה באופן אופטימלי. באופן טבעי הצנרת שמובילה מים לספרינקלרים צריכה להיות מחוברת לתשתית המים של המבנה, כך שיש יתרון משמעותי להפקדת המשימה בידיים של אינסטלטור מנוסה. שלב זה מתבצע תוך שיתוף פעולה ותיאום עם גורמי מקצוע רלוונטיים אחרים.

התקנה מוקפדת

גם בשלב ההתקנה בא לידי ביטוי הידע של אינסטלטור מומחה מערכת לכיבוי אש. פריסת הצינורות חייבת להיעשות כך שהסיכוי לתקלה יהיה אפסי. אם ברגע האמת חליל הלא יגיעו מים לספרינקלרים הם לא יוכלו לעכב את התפשטות האש, וכל מי שנמצא במבנה ייחשף לסכנה של ממש.

דגש נוסף בשלב ההתקנה של מערכות כיבוי אש הוא חיבורים יעילים ואמינים של מערכת כיבוי האש לצנרת של המבנה. ככל שהשטח שאותו נדרשת מערכת כיבוי האש לכסות גדול יותר, כך גדלה החשיבות של מציאת איש מקצוע מיומן ובעל ניסיון רלוונטי.

תחזוקה אחראית

מערכות כיבוי אש זקוקות לתחזוקה שוטפת. ליתר דיוק, לבדיקות תקופתיות מדוקדקות. התדירות משתנה בהתאם להגדרת רמת הסיכון של המבנה, כשבחלק מהמקרים תתבצע ביקורת אחת לשנה ובמקרים אחרים התדירות גבוהה יותר. בכל מקרה, גם את הבדיקה חשוב להפקיד בידיים אחראיות, מפני שתקלה שלא מתגלה בזמן תשבית את המערכת החשובה. בנוסף, כשלא מאותרים ליקויים שונים, התוצאה עלולה להיות נזילה או אפילו פיצוץ בצינורות שמובילים מים לספרינקלרים, וכתוצאה מכך נזקים למבנה שהתיקון שלהם יצריך השקעת משאבים יקרים.

לא להתפשר על בטיחות

בטיחות היא הנושא החשוב ביותר בכל עסק ובכל בניין מגורים, ובעצם בכל מקום. בהתאם אסור בשום פנים ואופן להתפשר על איכות מערכת כיבוי האש, על טיב הרכיבים השונים שלה, על ההתאמה המדויקת שלה למבנה הספציפי וכמובן גם לא על תהליך ההתקנה. תחזוקה נכונה מהווה גם היא מרכיב הכרחי בהבטחת שלומם של כל מי שנמצאים במבנה שבאחריותכם, ולכן למילוי כל המשימות הנ"ל חשוב לבחור רק איש מקצוע מנוסה.
על-מנת להתפשר מהאיכות של מי שממלא תפקיד מרכזי בהתקנת ותחזוקת מערכות כיבוי אש, מומלץ לבקש לראת עבודות רלוונטיות קודמות. דרך נוספת היא להתרשם מהרצינות, האמינות והמחויבות לשקיפות מלאה של כל איש מקצוע תחום תוך כדי שמבררים איתו את האפשרויות השונות לגבי המבנה שלכם.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים