אינסטלטור מומחה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מערכת האינסטלציה משרתת אותנו היטב בל מהל החיים עד ש… עד שישנה תקלה בדמות סתימה באמבטיה , פיצוץ או כל בעיה אחרת המונעת מהמים להמשיך ולזרום היטב.

כאשר ישנה תקלה בצנרת, אנחנו לא יכולים להמשיך בשגרת היום יום שלנו. אם זה נזילה שמטפטפת ומרטיבה לנו את התקרה ואת הבית ואם זו סתימה שמונעת מהמים לרדת בבור הניקוז. כך או כך מדובר בתקלה שבהחלט תוקעת לנו את החיים ומחייבת אותנו למצוא פתרונות מהירים.

 כאן כדאי תמיד לפנות אל אינסטלטור מומחה.

אינסטלטור מומחה

איך מאתרים נזילות?

סובלים מנזילה בבית? השכנים מתלוננים על דליפה מכיוון התקרה שזה אומר הרצפה שלכם? לא תמיד תוכלו להיעזר בשירות של אינסטלטור רגיל, במיוחד אם מדובר בתקלה שמקורה אינו ידוע. לא פעם קורה וישנה תקלה בצנרת ואין דרך לשים את האצבע על הנקודה הבעייתית.

האינסטלטור שיגיע ינסה לגשש, ירים רצפות, יקדח בקירות עד שהוא יאתר (או שלא) את המקום הדולף. ישנם מקרים רבים שגם לאחר כל הניסיונות הללו עדיין יימשך הטפטוף מבלי שיימצא כל רמז למקור והמקום הבעייתיים.

כאן מגיע מוקמו של אינסטלטור מומחה.

המומחה שיאתר נזילות

כאשר אתם פונים אל איש מקצוע מומחה לתחום הזה של איתור נזילות, אתם למעשה יכולים להיות בטוחים כי אכן הפתרון יימצא בסופו של דבר. כי אינסטלטור מומחה לא ישאיר אתכם מתמודדים עם הבעיה שלכם מבלי לפתור אותה מהשורש.

אינסטלטור מומחה גם מצויד בכלים מתקדמים שלא נמצאים בידיו של כל אינסטלטור מה שמאפשר לו לעקבו בצורה הרבה יותר מקצועית וטובה אחר מהלך הצנרת עד שהוא יגלה את הנקודה שם ישנה הבעיה ושם נדרש הטיפול.

אינסטלטור מומחה לנזילות עם כל הציוד

אינסטלטור שיש לו את המומחיות לאיתור נזילות הוא אינסטלטור שלרוב יש לו מצלמה תרמית ושאר אמצעים בעזרתם הוא יוכל לראות מה קורה בחלקיה העמוקים והבלתי גלויים של הצנרת שלכם. מדובר באמצעים מתחכמים ומתקדמים שגם יחסכו לכם את המהומות הכרוכות בהרמת מרצפות בבית, קידוח בקירות וכל מה שאתם מכירים מהעבר. כי היום מדובר בעבודה הרבה יותר נקייה וגם הרבה יותר מהירה וממוקדת.

אך כל זה רק בתנאי שאכן פניתם אל אינסטלטור מקצועי

מיהו אינסטלטור מומחה?

יגאל חביב - אינסטלטור מומחה

האמת היא שדי קשה לקטלג ולקבוע מיהו אינסטלטור מומחה ומיהו איש מקצוע ברמה נמוכה יותר. זאת משום שכדי להיות אינסטלטור אין צורך בתעודה ואין כל הסמכה המחייבת את האינסטלטור.

כך שלמעשה מדובר בשוק פרוץ מאוד שיש בו גם הרבה שרלטנות.

כדי לבחור את איש המקצוע הנכון יש לשים לב לשלושה דברים:

  1. ניסיון כי אין חכם כבעל הניסיון
  2. ציוד מקצועי מתקדם לאיתור נזילות
  3. מוניטין – ככל שיהיה זה איש מקצוע מוכר יותר בשוק, ברור יהיה ששמו הטוב נרכש ביושר והוא זה שייטיב לתת לכם את המענה המושלם.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים