קידוחים בבטון לצורך עבודות אינסטלציה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

בכל בית נורמטיבי בעולם המערבי יש את מערכות האינסטלציה. אנחנו ממש לא יכולים לדמיין לעצמנו היום את החיים שלנו ללא מערכות האינסטלציה המתקדמות. כאשר מדובר בביצוע עבודות אינסטלציה עולה פעמים רבות הצורך בביצוע קידוחים שונים בבטון לצורך מטרות שונות. ראשית כל הנושא של העברת תשתיות במבנים מחייבים קידוח של חורים עגולים לצורך העברת הצנרת הנדרשת. 

>> התקנת שעון לדוד

לרוב נעשים הדברים כבר בתהליכי הבנייה וכאשר אנחנו באים להתגורר במבנה כבר יש את כל הצנרת והכול מותקן בצורה מושלמת. עם זאת יש תמיד את התוספות ואת הצרכים שעולים בהמשך ואלו גם כן מחייבים קידוחים בבטון לצורך ההתקנות השונות. 

כך למשל כאשר מדובר בצורך של קידוח מרזב לניקוז כשרוצים להוסיף נקודה נוספת במבנה הקיים. כך גם עם קידוח חורים לצורך התקנה של וונטה, לצורך התקנה של קמין, לצורך העברת הצנרת של המזגן וכן הלאה. כלך אלו מחייבים יצירת חור עגול ומדויק בקיר הבטון בלי שהקיר ייפגע ובלי שיהיה צורך אחר כך בביצוע שיפוצים ותיקונים לקיר.

עבודות אינסטלציה – רק עם אינסטלטור מקצוען

חשוב לדעת כי כל התחום הזה של אינסטלציה הוא תחום מעט פרוץ. אין תקנים שמחייבים את האינסטלטור שרוצה להתחיל לעבוד בתחום. כלומר, כל אחד עשוי להיות אינסטלטור בפוטנציאל כאשר הוא לא צריך לשם כך רישיון או הסמכה כלשהם. בגלל שזה כך, חשוב מאוד לבחור את האינסטלטור בצורה מאוד זהירה. לא תמיד אנחנו יכולים לדעת מי באמת עומד מאחורי הפרסומים השונים ומיהו איש המקצוע שמציע לנו את שירותיו. אז כדי שלא ניפול, חשוב תמיד לברר היטב על האינסטלטורים השונים ולנסות להבין מהי הרמה המקצועית של כל אחד, כמה ניסיון יש לו בתחום, האם הוא מנוסה בביצוע העבודות הספציפיות אותם אתם צריכים ומחפשים ובקיצור, לעשות שיעורי בית מקיפים ולבדוק היטב מה מציע כל אינסטלטור והאם הוא אכן יכול לספק את המענה הנכון בהתאם לצרכים שלנו.

>> החלפת צנרת בבית: מדריך מא' עד ת'

אינסטלטור עם כל השירות

אז הבנו שלעיתים יש גם צורך במהלך ביצוע עבודות האינסטלציה בשירות של קידוח בבטון. השירות הוא לא תמיד בא יחד עם האינסטלטור ובמקרים רבים יהיה עליכם לדאוג בכוחות עצמכם לאיש מקצוע שיבוא ויבצע את הקידוח הנדרש. בגלל שזה עשוי להיות סבוך, מורכב ואפילו מבולגן כי עבודה שתלויה במספר נותני שירות תמיד יוצרת בלגן, כדאי תמיד לנסות ולבדוק האם ישנה אפשרות לקבל את כל החבילה דרך איש מקצוע אחד שיעניק את כל השירות כולו. אם האינסטלטור עצמו מסוגל לבצע גם את הקידוחים אז זה יהיה הכי טוב. אך גם אם לא, ברגע שהוא עובד יחד עם איש מקצוע נוסף העוסק בקידוח, הרי שהוא זה שיסנכרן את העבודה מולו וכך הוא יוכל לדאוג לביצוע מושלם של העבודה.

>> תיקון צינור ביוב ללא הרס

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים