האם התקנת פאנלים סולאריים פוגעת בצנרת?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

יותר ויותר אנשים מתקינים היום פאנלים סולאריים על גגות הבתים שלהם. יש לכך מגוון סיבות, החל מהרצון להשתמש במקורות אנרגיה בני קיימא ועד לרצון להקטין את חשבונות החשמל. ככול שהמערכות הסולאריות הופכות ליותר ויותר נפוצות, כך יש צורך לוודא שמתקנים אלה מותקנים בצורה נכונה. 

האם פאנלים סולאריים יכולים לפגוע בצנרת של הבית?

פאנלים סולאריים לא אמורים לפגוע בצנרת של הבית שלכם, אלא רק במקרים נדירים שבהם אלה לא הותקנו בצורה נכונה. 

בדרך כלל, מדובר בבעיה פשוטה כמו חיווט שגוי, לכלוכים או ירידה ביעילות הפאנל. אבל, במקרה של דליפה הנגרמת בגלל הפאנלים הסולריים עצמם, הבעיה יכולה להיות קצת יותר מורכבת.

מכיוון שפאנלים סולאריים מותקנים היטב כדי שאף פעם לא יגרמו לדליפות בגג, אם מתרחשת דליפה, האשמה היא לרוב ההתקנה השגויה או האיכות הגרועה. בשני המקרים, בדרך כלל ניתן לתקן את הדליפה דרך אינסטלטור מקצועי, אבל התיקון עשוי להיות נרחב יותר מאשר תיקון של בעיה בחיווט.

בשל כך, חיוני לחפש אינסטלטור מקצועי מנוסה לתיקון הדליפה המציע גם אחריות לעבודה שלו. אחריות יכולה להגן עליכם מפני כל בעיה פוטנציאלית עתידית ומבטיחה שתוכלו לחזור ולתקן את הבעיה במהירות, אם זו תתעורר שוב.

מהן הסיבות לדליפות מים במערכת הסולארית?

אם הגג שלכם לא מצליח להתמודד עם כמויות הגשם בחורף, יתכן שנזילה במערכת הסולארית המותקנת על הגג תגרום לנזק חמור לבית. אבל, אם הדליפה תתרחש באחד הרכיבים הפנימיים של המערכת, יתכן שהצרות יהיו מורכבות יותר.

הנה כמה גורמים נפוצים לדליפת מים חמים מהמערכת הסולארית על הגג:

  • חלקים וחומרים ישנים או חלודים
  • חורים בצינורות או במיכל מסיבות שונות
  • שסתומים וברגים רופפים
  • קפיאה או לחץ מוגזם על המערכת

האם פאנלים סולאריים יכולים להרוס את הגג?

פאנלים סולאריים לא יפגעו בגג שלכם כל עוד הם הותקנו נכון. ההחלטה להתקין פאנלים סולאריים כרוכה בהוצאה משמעותית, לכן חשוב להקפיד על התקנה נכונה. חוץ מזה, אם הגג שלכם במצב תקין, אתם לא אמורים לדאוג שמא הפאנלים הסולאריים יגרמו לו לנזק קבוע.

עם זאת, התקנת פאנלים דורשת הכשרה מתאימה וחשוב להתייעץ עם אנשי מקצוע מוסמכים ומורשים לכך. 

אולי יעניין אותך: שורשים בביוב | פתיחת סתימה במרזב

השימוש בצינורות פלדה בתעשיית האנרגיה הסולארית

צינורות פלדה חיוניים לייצור המערכות המפיקות אנרגיה סולארית. צינורות אלה משמשים להובלת רכיבים שונים של הפאנלים ומשמשים גם לייצור מבני התמיכה של הפאנלים. צינורות הפלדה הם חלק חשוב מהמערכת הסולארית ותפקידם להעביר מים או אוויר מחוממים מאזור לאזור.

למעשה, על מנת לחבר את הפאנלים הסולאריים לרשת החשמל, לחווט את התאים הסולאריים, להניע את מערכות האינסטלציה המקוררות בנוזלים ולהוביל מים תרמיים – יש להשתמש בצנרת פלדה. לפיכך, כל שלב בתהליך בניית המערכת להפקת אנרגיה סולארית מסתמך בדרך כלל על הרבגוניות שמציעה הפלדה, שמסייעת לביצוע יעיל של העבודה.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים