5 נקודות חשובות להתייחסות בעת ביצוע עבודות גמר ואינסטלציה במשרדים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

ביצוע עבודות גמר ואינסטלציה במשרדים הינה מומחיות אשר דורשת הבנה ושילוב בין צדדים פונקציונליים, טכניים ודקורטיביים כאחד. בכדי שתוכלו לדעת למה לשים לב, אספנו בעבורכם את 5 הנקודות החשובות ביותר – שכדאי שתשימו אליהם לב. מוכנים? יצאנו לדרך!

בדיקה שאין תשתיות גלויות

הנקודה הבסיסית ביותר בעת ביצוע עבודות גמר טמונה בבחינת השטח ובדיקה של התשתיות. זה קריטי לוודא שאין כל תשתיות או צינורות אשר הינם גלויים לעין ויש לוודא שאין כל נזילות או סדקים שדורשים תשומת לב. זהו לכאורה עניין מובן מאליו, אבל לא תאמינו כמה טעויות ניתן למנוע בעזרת אקסטרה תשומת לב בשלב מוקדם זה ועד כמה זה משפיע על הזמן ועל העלויות.

ביצוע בידוד ואיטום נכונים

בכדי ליהנות מעבודות גמר ואינסטלציה אשר יחזיקו מעמד למשך שנים ויראו נהדר, חשוב לבצע בידוד נכון בין האזורים השונים במשרד. חשוב גם לבצע בידוד נכון בין התשתיות ולהקפיד על בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר בעת ביצוע עבודות גמר משרדים. הדבר חשוב כמובן גם לעניין הבטיחות ומאפשר לכם להגיש עבודה ברמה גבוה.

בחירת חומרי הגלם הטובים ביותר

בין אם מדובר בצבע, בדבק או בצינורות הביוב השונים – חשוב לוודא שאתם בוחרים בחומרי הגלם הטובים ביותר. חשוב שהצבע לא יהיה מהול יתר על המידה ושהצינורות יהיו עמידים עד כמה שאפשר מפני עשבים שוטים. כמו כן, שימו לב שאין לכלוך על החלונות כתוצאה מהשיפוץ והקפידו לנקות כל אזור שבו עבדתם באופן יסודי.

התקנה איכותית האריחים

ריצוף המשרד הוא אלמנט חשוב ביותר והטיפול בו של קבלן הגמר יכול להשפיע הלוק ועל איכות החיים של הבאים למשרד. מומלץ לבצע את ההתקנה של האריחים באופן מסודר, על פי הנהלים של כל יצרן ולספק מרווח של זמן בכדי שהריצוף יתייבש כהלכה. כל זאת בכדי למנוע סיכוי של רטיבות או של עובד על הרצפה החדשה.

ביצוע בקרת איכות לפני מסירה

החלק האחרון והחשוב ביותר הוא ביצוע בקרת איכות של העבודה. נסו להיכנס לנעליו של בעל המשרד או השוכר הפוטנציאלי ולעבור על כל נקודה ועל כל סנטימטר, בכדי לוודא שהמשרד גם נראה נהדר וגם יהיה קל לתחזוקה. דרך נוספת לעשות זאת היא על ידי בקשה מבעל מקצוע אחר שהינו קולגה שלכם להעיף מבט ולראות שהכל התבצע על הצד הטוב ביותר.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים