יש לכם מקרה חירום? התקשרו עכשיו 077-8051102

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה
אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי סתימה רצינית בכיור במטבח. אנחנו שופכים לשם הרבה שמן והיה צורך בעבודה ארוכה של אינסטלטור. הגעתי ליגאל דרך המלצה והוא עשה עבודה מצוינת, עבד שעות, פתח את הסתימה וגם החליף ברז על הדרך. אני תמיד חושש להזמין אינסטלטורים כי הם משאירים אחריהם הרבה בלאגן אבל יגאל עבד בצורה נקייה ומסודרת ולא הייתי צריך לחזור ולנקות אחרי העבודה שלו. לקח מחיר הוגן. שירות תענוג!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה על יגאל מהשכן שנמצא דלת מולי, מהרגע ששוחחתי אתו טלפונית הוא הגיע אלי תוך פחות משעה וביצע עבודה מדהימה! הייתה לי נזילה חמורה בשעון מים של הצנרת שמספקת בשבילי מים לדירה ויגאל איתר את הנזילה, זיהה את התקלה והחליף בדיוק את מה שהוא היה אמור להחליף. יגאל בעל מקצוע אמין ובעל תודעת שירות גבוהה, אני בן אדם פדנט והוא ענה על כל שאלותיי בסבלנות רבה ולאחר ששוחחתי עם חבר שלי שמכיר את התחום, הבנתי שגם המחיר שהוא דרש ממני היה הגון ביותר, כל מה שיכולתי לחפש בבעל מקצוע מצאתי ביגאל ואני ממליץ עליו בחום!"
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי נזילה שהגיעה לשכנים והזמנתי שני אינסטלטורים שלא הצליחו לאתר אותה. אחרי הרבה חיפושים הגעתי ליגאל והוא שינה את כל התמונה. הוא הגיע מהר, עלה וירד מהבית שלי לשכנים, פתח חור אחד ברצפה ומיד זיהינו את מקור הנזילה. הוא תיקן את הבעיה ומאז הכל בסדר גמור, אין יותר בעיות. לאחר התיקון ביררתי לגבי המחיר שהוא גבה והבנתי שהוא הציע מחיר מצוין, למרות שבאותו הזמן לא כל כך עניין אותי המחיר בגלל שראיתי שמדובר ברמה כזאת גבוהה של מקצועיות שזה כבר לא משנה. ממליץ בחום!"
שי
חולון
קרא עוד
"הברז במטבח שלי התקלקל ויצרתי קשר עם יגאל בעקבות אחד הפרסומים שלו באינטרנט, הוא הגיע אלי והתקין עבורי ברז חדש. יגאל איש נחמד ומקצוען בתחומו, הוא הגיע אלי תוך חצי שעה מהרגע שקבענו, סיים את העבודה תוך זמן קצר וביצע את ההתקנה בצורה איכותית וטובה, יתר על כן אני מבין קצת במחירים בתחום הזה ויגאל גבה ממני סכום הגיוני מאוד והכל הורכב בצורה יפה ונקייה."
הקודם
הבא

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו
077-8051102

אחד השיפוצים הכי פופולאריים בבתי הישראלי זה שיפוץ של חדר האמבטיה. למרות שלרוב מדובר בחדר הכי קטן בבית, עדיין יש בו הכי הרבה פריטים.

בחלל האמבטיה יש אינסטלציה ויש כלים סניטריים. יש ריצוף ויש ארונות. עם זאת מדובר במקום שהוא קטן כאמור מה שמחייב אותנו בתכנון מדויק ומדוקדק מה שיוביל בסופו של דבר לחדר פרקטי ונוח לשימוש יחד עם עיצוב מוקפד, נקי ונעים לעין.

אז אם אתם עומדים לקראת שיפוץ של חדר האמבטיה, כדאי שתקראו את הדברים הבאים.

מה כולל שיפוץ חדר אמבטיה?

עלות שיפוץ אמבטיה קומפלט כולל בראש ובראשונה את התכנון המקדים כשאתם צריכים להיות ברורים עם עצמכם מה אתם בעצם רוצים לעשות בחדר האמבטיה.

ברגע שיש לכם את התוכנית המדויקת אתם יכולים לתאם ציפיות מול קבלן השיפוצים, להגיע להצעת מחיר שמתאימה לכם וכך גם להשתדל להישאר במסגרת שקבעתם לעצמכם בלי חריגות מהתקציב.

חשוב לזכור ששיפוץ עשוי לכלול שינוי של המיקומים של הרהיטים והאמבטיה לכן יש לשים לב שהתוכנית כוללת תכנון נכון של הצנרת בחדר האמבטיה, על מנת להימנע מבעיות.

החלפת אמבטיה

תכנון מקדים לשיפוץ אמבטיה

אז לפני שאתם יוצאים לדרך, לפניכם כל השלבים המרכיבים את שיפוץ חדר אמבטיה, כאשר המטרה שלנו היא להקל עליכם את בנית התוכנית שתתאים בסופו של דבר לצרכים שלכם.

 • שלב א – ביצוע עבודות אינסטלציה והרכבת הצנרת.
 • שלב ב – התקנה של אמבטיה או של מקלחון שזו גם כן דילמה לא פשוטה והחלטה שצריכה להתקבל.
 • שלב ג – הכנת הקרקע לקראת ריצוף. זה כולל איטום של הקרקע ויישום של הריצוף.
 • שלב ד – חיפוי הקירות באריחי קרמיקה – זה כולל החלטה על גובה החיפוי (חלקי או מלא עד התקרה)
 • שלב ה – התקנה של האסלה, הכיור, המקלחון או האמבטיה.
 • שלב ו – צביעת הקירות.

שיפוץ חדר אמבטיה

עבודות האינסטלציה בחדר האמבטיה

השלב הזה של עבודות האינסטלציה הוא השלב הכי משמעותי בכל התהליך הזה של שיפוץ חדר האמבטיה היות והכנה נכונה של התשתית תבטיח עמידות למשך עשרים שנה ויותר לעומת התקנה שאינה מקצועית שהיא לא תוכיח את עצמה והעמידות לא תהיה מיטבית.

גם אם אתם לא חשבתם מלכתחילה לגעת בתשתיות אלא רק לשפץ את חדר האמבטיה, כדאי שתיקחו בחשבון כי בכל מצב של שיפוצים באמבטיה בו מרימים את הריצוף, כדאי לשלב גם את החלפת הצנרת על הדרך, וליהנות מצנרת בלי אבנית וחלודה.

כשאנחנו מדברים על שיפוץ אנחנו מדברים על התקנה הן של מים חמים הן של מים קרים והן של תשתית ביוב. כשהעבודה נעשית כמו שצריך זה יבטיח מניעת דליפות או פיצוצים בעתיד.

בבחירה של הצנרת יש שתי אפשרויות עיקריות. צנרת S.P. שזוהי צנרת הכוללת שלוש שכבות של בידוד והיא עשויה מפלסטיק שיש בה מעטפת פנימית מאלומיניום. מה שמתאים למעבר של מים חמים. צנרת חייבת לשאת עליה תו תקן וזאת כדי להבטיח עמידות של הצנרת ללחץ ולמים חמים מפני התפוצצות.

חשוב לציין כי בסיום העבודה יש לבצע בדיקה כדי להבטיח הולכה של המים בלי נזילות או פיצוצים.

ראו גם: החלפת צנרת ביוב.

כמה זמן לוקח לבצע שיפוץ אמבטיה?

שיפוץ חדר אמבטיה קטן לא אמור לארוך פחות זמן משיפוץ של חדר אמבטיה גדול בגלל שמבחינת העבודה מדובר באותו הרכב של עבודה. עבודות האינסטלציה היא אותה עבודה וכך גם ההתקנה שך הכלים הסניטריים.

ההבדל היחיד נעוץ בכמות הרצפות ובגודל השטח של חיפוי הקירות בקרמיקה. בגדול מדובר בעבודה של ימים ספורים בלבד כאשר ברוב המקרים זה לא ייקח יותר משלושה ימים עד שבוע.

כדי ליהנות מעבודה יעלה חשוב שהעבודה תיעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים ומנוסים. רק כך אפשר יהיה להבטיח כי אכן התוצאות תהיינה מושלמות.

עשוי לעניין אתכם: מחירי אינסטלציה לבית פרטי.

עלות שיפוץ אמבטיה קומפלט

כשאנחנו מדברים על העלות של שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט, המחיר ינוע בין 16,000 ₪ ועד 30,000 ₪.

המחיר כולל את כל העבודות הנדרשות במהלך שיפוץ של חדר אמבטיה. זה כולל את צנרת הביוב, את המלט, החול וכן את עלות העבודה בשטח. חשוב לציין כי המחיר אינו כולל את כל האביזרים כמו אריחי הקרמיקה ושאר אביזרי האמבטיה.

מה משפיע על מחיר השיפוץ ?

העלויות לשיפוץ חדר אמבטיה מושפע ממספר גורמים.

 • הגודל של חדר האמבטיה – ככל שחדר האמבטיה יהיה גדול יותר המחיר יעלה בהתאם. למטרות שכפי שכבר ציינו, הבסיס הוא פחות או יותר אותו הדבר בכל גודל של חדר אמבטיה, עם זאת ככל שהחדר יהיה גדול יותר תהיה בו יותר עבודה.
 • מספר נקודות האינסטלציה – ככל שיש יותר נקודות אינסטלציה הדורשות שיפוץ העבודה תהיה יקרה יותר.
 • גודל האריחים לחיפוי – ככל שהאריחים גדולים יותר העבודה תהיה מהירה יותר ועל כן המחיר יהיה נמוך יותר. אם מדובר בתוספת של אבני פסיפס או שילוב של זכוכית שדורשים הדבקה עדינה ועבודה מורכבת עם טיח, הרי שהמחיר אף הוא יעלה בהתאם.
 • הגישה למקום העבודה – כאן תהיה התייחסות לגובה הדירה וקיומה של מעלית או לא. ככל שהגישה תהיה מורכבת יותר המחיר יעלה אף הוא.
 • הסוג של הצנרת הנבחרת – כפי שכבר הרחבנו, ישנם סוגים שונים של צנרת והיעילות שלהם באה לידי ביטוי גם כן במחיר שלהם.
 • מספר נקודות החשמל – ככל שתוסיפו נקודות חשמל בחדר המחיר יעלה בהתאם. כך שאם אתם רוצים לשקע מוגן למכונת גילוח או למחמם מגבות זה ייקר לכם את עלויות השיפוץ.
 • התקנה של אסלה תלויה וניאגרה סמויה – בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים בוחרים דווקא את האסלה התלויה בגלל היתרונות שלה. מדובר בעבודה מורכבת יותר שמייקרת את המחיר של השיפוץ כולו.

עשוי לעניין אתכם: מחירים של עבודות אינסטלציה.

טיפים ורעיונות לשיפוץ חדר אמבטיה קטן

כאשר מדובר בשיפוץ של חדר אמבטיה קטן אפשר בהחלט להוזיל עלויות בכמה צעדים פשוטים.

 • שיפוץ בחורף – בקיץ יש ביקוש גבוה לשיפוץ ועל כן יש גם עלייה במחירים. אם לא דחוף לכם לשפץ דווקא בקיץ כדאי לכם לשקול את ביצוע העובדה בחורף וליהנות ממחרים נוחים יותר.
 • שיפוץ חדר האמבטיה כחלק משיפוץ הבית כולו – אם אתם חושבים על שיפוץ כללי של כל הבית כדאי שתכניסו את שיפוץ חדר האמבטיה לאותה עסקה. כך העבודה תהיה זולה יותר.
 • חידוש האמבטיה ולא בהכרח שיפוץ – אם יש כמה נקודות שמפריעות שלכם בחדר האמבטיה אתם לא חייבים לעקור את הכול מהשורש ולחדש את כל החדר מהמסד ועד הטפחות. אם למשל מה שמפריע לכם זו האמבטיה, תוכלו להחליף רק אותה באמצעו ציפוי אמבטיה או הלבשת אמבטיה ובכך להוזיל משמעותית את העלויות.

ראו גם: החלפת גומיה בניאגרה סמויה

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה – שלב אחרי שלב

לפני שאתם נכנסים לכל התוכנית של שיפוץ חדר אמבטיה אתם צריכים להיערך מראש עם כל מה שכרוך בסיפור הזה של שיפוץ חדר האמבטיה.

 • דברו עם קבלן – לפני הכול חשוב שתפנו אל קבלן כדי שהוא יעריך את היקף העבודה הצפוי ואף יתמחר אותה עבורכם.
 • עבודות אינסטלציה – עליכם לבחור את הצנרת הרצויה ואת רמת העבודה שאתם מצפים לה כדי להבטיח תוצאות יעילות בהתאם לציפיות שלכם.
 • עיצוב – חשוב שתעצבו את החדר על פי טעמכם עם כל הרהיטים והסניטריה בצבים ובעיצוב המתאימים לטעמכם. זה מה שיוביל לתוצאות מושלמות.

 

פנו אל המומחים ותיהנו מתוצאות מושלמות. אנחנו בIGL אינסטלציה מספקים מגוון שירותי אינסטלציה מקיפים ונשמח לסייע לכם! השאירו פרטים באחד מטפסי יצירת הקשר באתר או התקשרו 🙂

בנוסף, עשוי לעניין אתכם: מים לא יורדים באסלה? זה מה שתעשו, פתיחת סתימה במקלחת.

 

אז מה למדנו בכתבה:

לפרטים נוספים ויצירת קשר חייגו ל-077-8051102
IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

לחץ מים נמוך
לחץ מים נמוך

סובלים מלחץ מים נמוך? עד שאתם מצליחים למלא דלי מים לשטיפה הנשמה יוצאת? המקלחת הפכה לסיוט? הפצרון לבעיה שלכם היא כמובן הגברת הלחץ של המים.

לקריאה >>
בדיקת לחץ לצנרת מים
בדיקת לחץ לצנרת מים

בכל פרויקט של התקנת אינסטלציה חשוב לבצע בדיקת לחץ מים. גם לאחר כל פעולה או פרויקט של התקנת אינסטלציה, יש לוודא כי אכן נעשתה הבדיקה

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 57 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
או פנו אלינו באמצעות הטופס המצורף ונשמח לסייע במהירות!
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה