הלבשת אמבטיה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אחד החידושים שיש לנו היום בתחום הזה של שיפוץ אמבטיה זוהי האפשרות של הלבשת אמבטיה. מדובר בהכנסת אמבטיה אקרילית חדשה אל תוך האמבטיה הישנה או הפגומה. כך נהנים מאמבטיה חדשה לגמרי בלי שיהיה צורך לשבור את האמבטיה הישנה. הדבר מוזיל ממש את העלויות בשיפוץ.

נשאלת השאלה האם הפעולה הזו תהיה יעילה תמיד? אז כאן חשוב להבדיל. בגדול הפעולה של הלבשת אמבטיה נעשית על גבי אמבטיות ישנות העשויות פח. הבעיה באמבטיות הללו היא שהן נוטות להינזק בעקבות חלודה.

לאמבטיות מהסוג הזה יש ציפוי אמייל דק ממש של מילימטר אחד וציפוי כזה בעובי שאינו מספק מוביל מהר מאוד לסדקים באמבטיה ונזילות שייגרמו בעקבות כך.

אם האמבטיה כבר נרקבה באופן כזה שהיא מלאה חלודה, לא כדאי יהיה לצפות את האמבטיה בהלבשה חדשה כי עם הזמן החלודה תשוב במוקדם או במאוחר ותגרום נזקים נוספים.

להצעת מחיר משתלמת להלבשת אמבטיה חייגו ליגאל 077-8051102

יגאל חביב IGL אינסטלציה

הלבשת אמבטיה – להיט חדש בעולם השיפוצים והעיצוב

אם יש להיטים חדשים שמקצרים את זמן העבודה ומאף חוסכים לנו כסף במהלך ביצוע שיפוצים, הרי שהאפשרות של הלבשת אמבטיה היא אחת מהם.

מדובר בפתרון קסם של ממש החוסך את כל העבודה הכרוכה בהוצאה של אמבטיה ישנה, שיפוץ של חדר האמבטיה וכל האזור ורק אחר כך ההתקנה של האמבטיה החדשה.

מדובר בהחלט במשימה מורכבת שמחייבת משאבים רבים, עלויות גבוהות וגם חיים בבית בלי אמבטיה למשך זמן העבודה שעשויה לארוך מספר ימים.

מדובר באפשרות מרעננת במיוחד כאשר כך אנחנו למעשה מקצרים את הדרך וגם את המחיר ומקבלים בתמורה מוצר מושלם ממש.

אינסטלטור מתקן אמבטיה

ההבדלים בין חידוש להלבשת אמבטיה

להצעת מחיר משתלמת להלבשת אמבטיה חייגו ליגאל 077-8051102

כשאנחנו באים להתעניין על שיפוץ אמבטיה אנחנו מגלים מושגים שונים, דומים וקרובים זה לזה אך שונים לגמרי במהותם. כך זה עם ההבדל שבין הלבשת אמבטיה לבין חידוש אמבטיה. אז מה ההבדל בין השניים?

ציפוי אמבטיה זה למעשה צביעה מחדש של האמבטיה כאשר מדובר בציפוי המתבצע במשך מספר שעות. זה כולל שימוש בחומרים אקריליים שונים על גבי משטח האמבטיה כאשר ברוב המקרים התוצאות הן אמבטיה חדשה ממש.

הלבשת אמבטיה היא כפי שכבר תארנו קודם, הלבשה של אמבטיה חדשה לגמרי שמתיישבת בתוך האמבטיה הישנה. הלקוח יקבל אמבטיה חדשה ממש עם כל היתרונות שיש למוצר חדש.

לאיזה אמבטיות הלבשת אמבטיה אקרילית מתאימה?

הלבשה אקרילית היא לכאורה הבחירה המועדפת על לקוחות רבים שרוצים ליהנות ממוצר חדש לגמרי בלי להשקיע הרבה כסף.

כפי שכבר ציינו, פתרון כזה יכול להתאים במקרים רבים אך עם זאת יש מצבים אשר בהם זה לא יהיה הפתרון המוצע וההמלצה כן תהיה לעקור לגמרי את האמבטיה הישנה ממקומה ולהחליפה בחדשה.

במקרים אשר בהם האמבטיה עשויה פח והחלודה שהתפשטה גרמה לנזקים מורים באמבטיה כולל אולי סדקים ונזילות בעקבות כך, הרי שהציפוי לא יוכל להיות יעיל. כי החלודה תמשיך להתפשט ועם הזמן היא גם שוב תצוץ החוצה.

בכל מקרה, הדבר הכי נכון הוא לפנות אל אנשי המקצוע מהתחום הזה המציעים את השירות של חידוש אמבטיה על מנת שאפשר יהיה להתאים את הפעולה הנכונה בהתאם לסוג האמבטיה והמצב שלה.

יתרונות הלבשת אמבטיה

לאפשרות הזו של הלבשת אמבטיה יש כמה וכמה יתרונות וכבר כתבנו עליהם עד כה ופרטנו עד כמה זה אכן שווה ורווחי. נסכם כאן את היתרונות של הלבשת אמבטיה על פני כל אופציה אחרת.

  • עבודה מהירה – הלבשת האמבטיה זה סיפור ממש פשוט וקצר. לרוב זה לא יארך יותר מארבע שעות עבודה בלבד. שלא כמו בהחלפת אמבטיה המחייבת עבודה עם כלי עבודה כבדים לצורך קידוח וניסור של האמבטיה הישנה. לעיתים גם שבירת החרסינות ועוד פעולות בנייה יקרות. כך גם הבית לא נשאר אפילו ליום אחד בלי אמבטיה כמו שבהחלט עשוי לקרות כאשר צריך להחליף את כל האמבטיה.
  • עבודה קלה – העבודה קלה פי כמה וכמה ביחס לאפשרות המקבילה של החלפת האמבטיה ועל כן המחיר על העבודה גם כן יהיה נמוך יותר במידה משמעותית.
  • תוצאה חדשה ממש – למרות שאין כאן החלפה של ממש של האמבטיה הישנה באמבטיה חדשה, עדיין ישנה תוצאה טובה ממש והיא נראית כמו חדשה, כאילו החלפתם את האמבטיה.
  • עמידות גבוהה – האמבטיות המולבשות הן אמבטיות שעשויות מחומר איכותי שאינו מחליד והן מבטיחות עמידות גבוהה ואיכות לאורך זמן.
  • בטיחות גבוהה – אמבטיית אקריליק היא מוצר בטוח שמונע החלקה. ברור לכולם עד כמה מסוכנת ההחלקה באמבטיה במיוחד אם מדובר באנשים חולים או מבוגרים.כאשר מבצעים את הלבשת האמבטיה אפשר גם להתקין ווי אחיזה לצד האמבטיה מה שישדרג את הבטיחות במקום.

להצעת מחיר משתלמת להלבשת אמבטיה חייגו ליגאל 077-8051102

חסרונות הלבשת אמבטיה

למרות שיש כל כך הרבה יתרונות לאפשרות הזו של חידוש האמבטיה, עדיין לא תמיד זה יהיה נכון ומתאים ולא תמיד התוצאות תהיינה טובות.

כך לדוגמא במקרה של אמבטיה עם חלודה וכזו שכבר נסדקה והיא מובילה לנזילות, הרי שההלבשה של האמבטיה החדשה לא תהיה יעילה. החלודה תמשיך להתפשט והיא תופיע גם על ההלבשה החדשה.

מלבד זאת, חשוב לזכור כי אמבטיה עם הלבשה היא לא באמת אמבטיה חדשה למרות שהיא נראית כזו, עדיין ייתכן שזה לא יהיה מושלם. למרות שאם תעשו את זה בעזרת אנשי מקצוע מומחים, התוצאה תהיה מושלמת.

יש לזכור גם כי הלבשה על גבי האמבטיה בהכרח תקטין את שטח האמבטיה. אולי זה יתברר כיתרון הודות לחיסכון במים

הלבשת אמבטיה מחיר

המחיר להלבשת אמבטיה עומד על טווח של החל מ – 1500 ₪ וזה עשוי להגיע עד לעלות של 3000 ₪ או מעט יותר. חשוב לזכור כי מדובר כאן בפעולה המובילה לתוצאה מעולה בהשוואה להחלפת אמבטיה התוצאה היא כמעט זהה אח אפילו ממש זהה והמחיר הוא כשליש מהמחיר הרגיל.

סוג העבודהמחיר
ציפוי לאמבטיות וג'קוזי העשויים מפח, פיברגלס, ברזל יצוק, אמבטיות אקריליות ואמבטיות קראמיות.
850 ₪
המחיר עבור הלבשת אמבטיה אקרילית תרמו-פלסטית מסוג פלקסיגלס מחוזק, עם תקן איכות גבוה ביותר.
1500 ₪
מחיר כולל הלבשת אמבטיה יוקרתית מחומרים אקריליים מחוזקים (פלקסיגלס) ועמידות גבוהה לאורך זמן בפני כל סוגי חומרי הניקוי וגם חלודה
1500 ₪
המחיר להלבשת אמבטיה אקרילית עם בידוד נגד חום וקור.
1300 ₪
600 ₪

הלבשת אמבטיה – לסיכום

הלבשת אמבטיה מתאימה כמעט לכל סוגי האמבטיות. לרוב הביקוש הוא לאמבטיות העשויות חרס מהסוג הישן שהיה מקובל עד לפני עשרים שנה בערך. עם זאת, כמעט בכל סוג של אמבטיה תוכלו לעשות שימוש בהלבשת אמבטיה וליהנות ממלוא התועלת שבה.

יש אנשים שלוקחים על עצמם את המשימה ומתיימרים לבצע בכוחות עצמם את המשימה של הלבשת האמבטיה אך התוצאה של העבודה היא לא תמיד תהיה מושלמת. מומלץ תמיד ללכת על עבודה מקצועית של מומחה שיש לו את הניסיון ואת הידע המקצועי איך וכיצד לבצע את העבודה בצורה הנכונה והמושלמת.

הצוות המקצועי שלנו מבטיח עבודה מהירה ומקצועית בלי שבירה של אריחים או קרמיקה ותוך שעות ספורות תוכלו להתרחץ באמבטיה החדשה והבוהקת.

להזמנת השירות מIGL אינסטלציה ועוד מגוון שירותי אינסטלציה מתקדמים השאירו פרטים או התקשרו עכשיו

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים