עשיתם בדיקת אינסטלציה? למה כדאי לכם לנקות אחרי זה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

בדיקת האינסטלציה היא תהליך המשמש לניתוח והערכת מצב מערכת האינסטלציה בבית שלכם. זה יכול להיעשות רק על ידי אינסטלטור מומחה. בדיקה זו תעזור לזהות כל בעיה במערכת האינסטלציה, כגון נזילות, סתימות וצנרת שבורה. האינסטלטור יבדוק את הצינורות לאיתור נזילות ושאר סימני בלאי. הוא גם יוודא שהמים מתנקזים כמו שצריך לאחר מכן הוא ינקה כל פסולת מהניקוז ויסיר כל סתימה. הבדיקה תכלול לרוב בדיקה ויזואלית של הצינורות והאביזרים וכן בדיקה מעשית על מנת לוודא שכל החיבורים אטומים. האינסטלטור גם יחפש נזילות, קורוזיה וסימני נזק נוספים.

ניקוי לאחר בדיקת אינסטלציה

ניקיון הוא אחד החלקים החשובים ביותר בכל בדיקת אינסטלציה לבית. בלעדיו, הבדיקה לא תסתיים בהצלחה. כדאי לנקות את האזור לאחר בדיקת אינסטלציה, עדיף להשתמש בחברה לשירותי ניקוי לאחר אינסטלציה כמו ״מאסטר קלין שירותי ניקוי ספות״ שמתמחים גם בניקוי לאחר אינסטלציה. לאחר בדיקת אינסטלציה, מומלץ לנקות את הצינורות. זה יכול להסיר כל פסולת שעלולה להצטבר עם הזמן, כמו גם לעזור למנוע בעיות עתידיות עם סתימות ודליפות

מה זה בדיקת אינסטלציה

בדיקת אינסטלציה היא תחזוקה שוטפת שיש לבצע מדי תקופה על מנת לוודא שהצנרת תקינה. אם יש לכם בניין ישן, סביר להניח שצנרת האינסטלציה אינה במצב טוב במיוחד. הבדיקה תעזור לכם לדעת אם יש נזילה או בעיה אחרת בצנרת.

התהליך מתחיל בבדיקת החלק החיצוני של הבית לאיתור סימנים של נזילות או נזקי מים. לאחר מכן צריך להיכנס פנימה ולבדוק את כל המתקנים לאיתור דליפות, ריחות או שינוי צבע. לאחר השלמת פעולה זו, סוגרים את כל מקורות המים ומנקזים את כל המתקנים המחוברים לקו הביוב (כיורים, שירותים). לאחר מכן מגיע שלב הנקיון בסוף הבדיקה

יכול לעניין אותך גם: מחירון אינסטלציה

שלבי ניקיון לאחר עבודות אינסטלציה

כאשר אתה צריך לנקות לאחר עבודות אינסטלציה, עליך לבצע את השלבים הבאים:

– נקו את האזור סביב הצינור עם מטלית ומי סבון. אם יש כתמים, השתמשו בחומר ניקוי חזק יותר או בתמיסת אקונומיקה. יש לשטוף היטב את האזור ולאפשר לו להתייבש לפני השימוש שוב.

– השלך כל חומר שעלול לבוא במגע עם שפכים או חומרים מסוכנים אחרים

לקרוא לחברת ניקוי מקצועית שתעשה את זה עבורך

חברת ניקיון לניקוי אחרי בדיקת אינסטלציה

מאסטר קלין שירותי ניקיון מספקת שירותי ניקיון לאחר עבודות אינסטלציה לכל סוגי הלקוחות. הם מנקים את בתיהם של לקוחותיהם לאחר השלמת בדיקות אינסטלציה.

צוות מנקי מאסטר קלין מקצועי ינקה את ביתכם לאחר עבודות אינסטלציה. הם מתמחים בניקיון בתים לאחר עבודות בנייה, שיפוץ או אינסטלציה. מאסטר קלין פועלת כבר המון שנים בשוק ויש להם מוניטין רב. החברה כמובן מורשים ומבוטחים כך שתוכלו להיות בטוחים שתעשה עבורכם עבודה מצוינת.

לחברת מאסטר קלין לחצו כאן.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים