אינסטלציה במאה ה-21

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

הידעתם שאינסטלציה מדורגת כאחד החידושים הגדולים שנוצרו לטובת האנושות, כשלפניה נמצאות המצאות כמו אש, גלגל, חקלאות וכן הלאה?

בארץ, העסקת עובדים זרים אינה נפוצה בקרב השרברבים, שרובם מומחים עצמאיים מקצועיים המגיעים בעצמם לבצע את העבודה. אבל מתי בכלל הומצאה שיטת הצנרת הזו שאנחנו מתייחסים אליה היום כאל מובנת מאליה?

ובכן, הצנרת עצמה הומצאה בסביבות שנת 2000 לפה״ס והייתה בשימוש נפוץ בתרבויות הקדומות, המיקנית (ביוון) והרומית. לאחר התמוטטות האימפריה הרומית שהובילה לימי הביניים האפלים, השימוש באינסטלציה כמעט ולא היה קיים. עם התעוררות הרנסנס באירופה, האינסטלציה ויתרונותיה התגלו מחדש, וערים מרכזיות ברחבי אירופה החלו לבנות תשתיות של אינסטלציה. 

התפתחות מערכות האינסטלציה

מאות שנים עברו, חלפו ובמהלכן חלו שיפורים שונים במערכות האינסטלציה. כמה דוגמאות להתקדמות זו כוללות: שימוש ברכיבים טובים יותר, תשומת לב למזעור אפשרויות הזיהום הצולב בחיבורי הצינורות, ושיפורים באיכות המים.

יחד עם זאת, לאורך כל ההיסטוריה הארוכה, עדיין האינסטלציה נותרה לא יותר מאשר אוסף של צינורות פשוטים וכמה התקנים מכניים המאפשרים לנו לשלוט בזרימת המים. 

למרות שהמכשירים והמערכת שתוכננו במהלך השנים היו יעילים למדי, עדיין כוח הכבידה היה הכוח המניע העיקרי שהבטיח שמערכות אלה אכן יעבדו. כל זאת, עד שהגיעו מערכות לאספקת מים בלחץ שהוצגו בתחילת המאה הקודמת.

עוד באותו נושא >> מהו תיקון פנים צנרת?

האינסטלציה של המאה ה-21

האינסטלציה של המאה ה-21 קיבלה תפנית והיא שונה ממערכת האינסטלציה הקודמת. אמנם, מגמות השינוי החלו עוד לפני ׳פרוץ׳ שנת 2000, אבל קצב השינוי התקדם מאוד דווקא בשנים האחרונות.

התחכום של עיצוב מערכות האינסטלציה קשור ישירות לציפיות המשתנות של משתמשי הקצה ולדורות החדשים הדורשים שינויים. האינסטלציה בימינו הפכה למעין הצהרה סגנונית הכוללת מבחר תכונות, כמו שימוש בגימורים חדשים ובצורות סגנוניות, שהפך לנוהג הנפוץ ולא היוצא מן הכלל.

ההתפתחויות האחרונות

התכונות הפופולריים של האינסטלציה העכשוויות כוללות:

  • ברזים ללא מגע
  • הפעלה קולית
  • מערכות אודיו
  • תאורת אווירה
  • והיבטים ׳ללא מים׳ אוו חסכנות במים

גם שוק ה-DIY בתחום זה הלך וצמח. מוצרים שנועדו לשרת שוק זה, כמו מערכות צנרת קלות לחיבור, וחיבורים מסוג push-fit, ניתן למצוא היום גם בחנות המקומית לחומרי בניין.

כמו ענפים רבים אחרים בימינו, גם ענף האינסטלציה מתחיל להפוך להייטק. תעשייה זו מגלגלת היום מיליארדי דולרים וגם היצרנים והמהנדסים בתחום האינסטלציה וביעקר האינסטלטורים המוסמכים מבינים זאת, אז מה הפלא שהם מגיבים לכוחות השוק?

האלקטרוניקה האישית הפכה לכלי המשלים את מוצרי הצנרת והמערכות המעוצבות, כאשר המערכות הביתיות המחוברות ביניהן (interconnected) יכולות לקיים אינטראקציה עם מערכות האינסטלציה.

התקן במקלחת יכול להגדיר באופן אוטומטי את מצבי ריסוס המים עבור אנשים ספציפיים. המערכת המשולבת יכולה להתריע על תקלות, כמו מים זורמים ללא הפסק או נזילות בצנרת. ובית חכם יכול לסגור את השסתומים כדי לבודד את מקור המים.

אלה רק חלק מהחידושים האחרונים. נראה כי טכנולוגיות מתקדמות ימשיכו להיות גורם בהתפתחות של האינסטלציה ומשתמשי קצה בעלי ידע טכנולוגי ימשיכו להניע את ההתפתחויות הללו. 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים