נזילה בקיר, מה צריך לבדוק?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

רגע לפני שאתם מזמינים חברת איטום קירות, מה עוד אפשר לעשות כאשר מגלים נזילה בקיר? אם אתם שואלים את עצמכם את השאלה הזאת, המשיכו לקרוא, הנה המדריך המלא להתמודדות עם נזילות בקירות הבית או המשרד. 

יש כמה דברים שאפשר לעשות כאשר מגלים נזילה בקיר, כמו למשל לוודא אם יש סימני נזילות בחלק החיצוני של הבית או העסק, סדקים במבנה, רווחים בין בלוקים ועוד. נזילה בקיר היא בעיה נפוצה בבניינים רבים. מצב זה נגרם על ידי מים שמחלחלים דרך הקיר, סדקים או פתחים אחרים, אבל במקרים מסוימים נזילות בקירות מתרחשות כאשר צינורות מים פנימיים נסדקים או מתפוצצים, מה שעשוי להוביל לבעיות שלד ומבנה אם לא מטופל במהרה. 

כיצד בודקים נזילה בקיר?

הצעד החשוב ביותר שיש לנקוט בעת בדיקת נזילות בקיר או איטום קיר פנימי מפני רטיבות הוא, לקבוע האם יש בתוך הקיר מים. בתוך כך, מצלמות תרמיות בדרך כלל משמשות לאיתור נזילות בקיר. מצלמות תרמיות יכולות להיות שימושיות מאוד לאיתור נזילות בקיר, כאשר ניתן להשתמש במצלמה גם כדי לבדוק אם יש משהו חשוד לפני שמתחילים לחפור בקיר לחינם. מומלץ להשתמש בשירותיו של אינסטלטור עם מכשיר לאיתור נזילות.

המצלמה התרמית היא מכשיר המשתמש באור אינפרה אדום כדי לזהות את הטמפרטורה של עצמים, שטחים, אדמה וקירות. בסופו של דבר, נזילות בקיר יכולות להיגרם מחומרי בנייה פגומים או לא איכותיים, פיצוץ צינור מים בקיר, ליקויים בתכנון ועוד. במקרים רבים, תצטרכו להזמין שירות של איטום קירות כדי לתקן נזילה בקיר. זאת, לאחר שזיהיתם עזרת המצלמה התרמית. כי מדובר בנזילה המצריכה איטום קיר. 

מהו איטום קירות לתיקון נזילה בקיר וכיצד מתבצע? 

ישנם שני סוגים עיקריים של איטום קירות: איטום משטח ואיטום עמוק. איטום פני השטח נעשה כאשר יש חור קטן בקיר גבס או בטיח שאפשר לראות בקלות ולטפל בו במהרה. סוג זה של איטום קירות מוחל על פני השטח כדי למנוע כניסת מים נוספת לבית. איטום עמוק נעשה כאשר יש חור גדול יותר, סדקים, שברים בקירות ועוד, מה שעשוי לדרוש חיתוך בקירות כדי להסיר חלקים פגומים ולהחליפם בקירות גבס ו/או טיח חדשים.

כמו כן, בחלק מהמקרים איטום קירות הוא תהליך של תיקון נזילה בקיר על ידי הזרקת או יישום חומר איטום לקיר. חומר האיטום נכנס לסדקים ומחזיק מים במקומם, מה שמונע נזק נוסף למבנה. איטום קירות נעשה בדרך כלל מחוץ למבנה וגם מבפנים, כאשר בדרך כלל העבודה תתחיל בתוך המבנה והחוצה ממנו. 

כמה יעלה לי לתקן נזילה בקיר?

בין אם מדברים על איטום קיר פנימי בסדר גודל כזה או אחר, מחיר איטום קירות לא אמור לעבור את הסכום הממוצע של מאות שקלים בודדים. אם מדובר בבעיה נרחבת, תיקון נזילה בקיר יכול להגיע לאלפי שקלים בודדים, אך זהו בדרך כלל הרף העליון של המחירים. 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים