הסימנים שמעידים שיש נזילה בבית

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

הסימנים שמעידים שיש נזילה בבית

לכולנו חשובה איכות החיים שלנו ושל בני המשפחה שלנו. כולנו רוצים באופן טבעי לספק לבני המשפחה שלנו איכות חיים גבוה ובשביל זה אנחנו צריכים לשמור על תחזוקת הבית שלנו. תחזוקת הבית שלנו כוללת בין השאר שמירה על איכות המבנה של הבית והתקינות שלו. כאשר אנחנו חושדים שיש רטיבות או נזילה באחד מקירות הבית, הגג או הרצפה חשוב מאוד להזניח את זה ולטפל בכך כמה שיותר מהר בעזרת איש מקצוע. הסימנים העיקריים שיכולים להעיד על הופעה של נזילה בבית הם:

  • רטיבות
  • עובש
  • התפוררות של הקיר
  • התפוררות של הגג

סימנים אלו יכולים להעיד על נזילה עמוקה שיש בצנרת בתוך הקיר או בגג בבית שלנו וחשוב לא להזניח זאת ולטפל בכך כמה שיותר מהר.

למה חשוב לזהות אם יש נזילה בבית שלנו?

חשוב מאוד לזהות בזמן האם יש נזילה בבית שלנו, כי נזילה יכולה לגרום לנזקים רבים כמו למשל הצטברות של עובש. עובש יכול לגרום להופעה של חיידקים מסוכנים בקירות הבית שלנו ובאוויר שיש בבית. העובש מסוכן במיוחד לילדים קטנים, תינוקות וחולים במחלות כרוניות או אלרגיות קשות. עובש יכול לסכן את הבריאות שלנו ולכן חשוב להזמין במקרה של חשד לנזילה אינסטלטור מומחה לנושא של איתור נזילות בבתים פרטיים.

איך ניתן לתקן נזילות?

למרבה המזל, רוב הנזילות, הן נזילות פשוטות יחסית שקל לתקן אותן. ככל שהבית או הדירה בהם אנחנו גרים ישנים יותר, אז הצנרת שלהם ישנה יותר ואז יהיה גם יותר מורכב לתקן את הנזילה וגם יותר יקר. חשוב מאוד לבדוק דירה או בית לפני שאנחנו שוכרים או קונים אותם ולוודא שאין נזילות בצנרת שלהם. במידה ואנחנו מגלים בבדיקה מוקדמת של הנכס שיש בו נזילות – חשוב להכניס לחוזה השכירות או הקנייה של הנכס סעיף שמוקדש לתיקון של הנזילה לפני שנעבור לגור בנכס.

ראו גם: איתור נזילות מים מחר

מה הסכנה העיקרית בנזילות בבית?

הסכנה העיקרית בנזילות בבית היא שנזילה יכולה לגרום להתפתחות של עובש, התפוררו ובלאי של הקירות וגם להרס של רכוש. כאשר הנזילה למשל פוגעת בחיבורי חשמל בבית יכולה להיווצר סכנה של קצר או אפילו חס וחלילה שריפה. 

ללא שום ספק, נזילות הן דבר שחשוב לא להזניח אותו. אם מתעורר בנו חשד קל אפילו שיש איפשהוא בבית שלנו נזילה בצנרת – חשוב שעוד באותו יום נזמין אינסטלטור מומחה שיבדוק את הדבר. ככל שנטפל מהר יותר בנזילה ונפסיק אותה כך חשבון המים שלנו יהיה נמוך יותר ויגרם פחות נזק לנכס שלנו. הזנחה של נזילות בבתי מגורים מהווה הזנחה פושעת שיכולה להעלות ביוקר וגם בבריאות של אנשים שגרים בבתים אלו. אם הבריאות שלנו ושל בני המשפחה שלנו חשובה לנו חשוב לבצע בדיקות תקופתיות לאיתור איכותי של נזילות וטיפול בהן.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים