איך לגלות מראש נזילה?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

קשה לזהות דליפות מראש, אבל יש כמה סימנים שיכולים לעזור לכם לזהות דליפה. למשל, ריח של טחב או עובש בביתכם עשוי להצביע על נזילת מים. בין אם אתם צריכים אינסטלטור או קבלן ביוב לאיתור נזילות בביתכם, המשיכו לקרוא.

דליפות יכולות לקרות בדרכים רבות ושונות. עם זאת, ישנם כמה סימנים נפוצים שכדאי לשים לב אליהם אם ברצונכם לזהות נזילה מראש. קודם כל, חשוב לדעת שנזילות הן בעיה נפוצה בבתים. הן יכולות להיגרם על ידי צנרת תקולה, צינורות, ובעיות רבות אחרות. לא תמיד קל לזהות נזילה לפני שהיא הופכת לבעיה גדולה יותר. אם יש נזילות קטנות בבית, לפעמים הן יהיו כמעט בלתי מורגשות. עם זאת, נזילות גדולות יובילו לרטיבות משמעותית בבית. 

הנה כמה טיפים לאיתור נזילות מים 

אם למשל אתם חושדים שהברז שלכם דולף, בדקו אם יש נזילות קטנות על ידי הנחת מגבת מתחת לברז. השאירו אותה שם במשך כמה שעות, וראו אם הברז מטפטף על המגבת. חושדים שיש נזילת מים מתחת למרצפות, מה שנקרא "נזילה תת רצפתית"? 

פעלו באופן דומה, נסו להספיג את המים על המרצפות בעזרת מגבת. אם היא נספגת מים, כנראה תצטרכו שירות איתור נזילות מים במהרה. במקרים אלו, השרברב עשוי להשתמש במצלמות תרמיות לאיתור נזילות. בואו נבין מהן המצלמות האלו וכיתד יסייעו לכם. 

מהי מצלמה תרמית לאיתור נזילות מים?

מצלמה תרמית היא מכשיר הדמיה המשתמש בקרינה אינפרה אדומה כדי לזהות נוכחות של חום ומים. המצלמה משמשת אנשי מקצוע ככלי לאיתור נזילות מים. מצלמה תרמית מזהה את ההבדל בטמפרטורה בין עצם חם לסביבתו. אם היא מזהה ירידה בטמפרטורה, ניתן להסיק שקיימת נזילה במבנה.

בתוך כך, ניתן להגיד שמצלמה תרמית היא מכשיר המזהה נזילות מים על ידי זיהוי שינויי טמפרטורה בסביבה. זה עובד על ידי שליחת אור אינפרה אדום ומדידת כמות החום שהמערכת מחזירה בחזרה למצלמה. מצלמות תרמיות משמשות לרוב לאיתור סוגים שונים של איתור נזילות במבנים, כגון צנרת מים, צנרת ביוב, קווי גז וכבלי חשמל. מה עוד חשוב לדעת? המשיכו לקרוא.

ראו גם: איתור נזילות מים מחיר

מה לעשות אם יש נזילת מים בבית?

אם ישנה נזילת מים בבית, כדאי להזמין אינסטלטור שיבדוק את המצב ויברר את סיבת הנזילה. אם אינכם בטוחים מאיפה הנזילה מגיעה, תוכלו להשתמש במצלמה תרמית כדי לאתר את המקור.

אם הנזילה קטנה ועל משטח מסוים, ייתכן שניתן יהיה לתקן אותה באופן נקודתי. אם הנזילה אינה נקודתית (כמו למשל מתחת לרצפה), יש לקחת בחשבון תהליך מורכב יותר. לא פעם, כדי להגיע לשורש הבעיה צריך לבצע פירוק של המרצפות. לפני שתנקטו על צעד קיצוני, הקפידו לקבל חווות דעת נוספת ולבדוק אם באמת יש צורך לפרק מרצפות במהלך איתור נזילות מים. 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים