כלי עבודה מומלצים לאינסטלטורים

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

כלי עבודה מומלצים לאינסטלטורים

לאינסטלטורים מקצועיים יש בדרך כלל מחסן כלים נייד בתוך המכונית שלהם, וכל אינסטלטור שמכבד את עצמו מתגאה באוסף כלי העבודה שמתנייד אתו מפרויקט לפרויקט ומלקוח ללקוח. אבל יש כמה כלי עבודה בסיסיים שלעולם לא יישארו בתוך האוטו.

כלי העבודה האלה הכרחיים לכל עבודת אינסטלציה והאינסטלטור מקפיד שהם תמיד יהיו לצידו. בין שאתם אינסטלטורים מקצועיים ובין שאתם חובבי תיקונים שיודעים להתמודד היטב עם תקלות אינסטלציה בבית, הינה הרשימה המקיפה של כלי העבודה המומלצים לאינסטלטורים ולעבודת אינסטלציה טובה. תוכלו להיעזר בה וליהנות מעבודת אינסטלציה חלקה ויעילה.  

אינסטלציה מקצועית מתחילה במצלמה טובה

לפני שנתחיל למנות את כלי עבודה בוש המומלצים לכל אינסטלטור, כל אינסטלטור נציין שאי אפשר לאבחן בעיות אינסטלציה בלי מצלמה תרמית טובה לאיתור נזילות. זיהוי שינויי הטמפרטורה בצנרת מאפשרת לאינסטלטור להצביע במהירות ובקלות על מקור הנזילה ולהתחיל בתיקון התקלה.

יש סוגים שונים של מצלמות טכניות והיצע רב, אך העיקרון מובן – המצלמה התרמית היא חברתו הטובה ביותר של האינסטלטור וגם של הלקוח.  

כלי עבודה ידניים לשחרור סתימות

אחת מתקלות האינסטלציה השכיחות ביותר היא סתימה – סתימה בביוב, סתימה בצנרת, סתימה בכיורים, באמבט או במקלחון. סתימות בצנרת הן תקלות לא נעימות, אך פשוטות לאיתור ולטיפול. כלי העבודה הטוב ביותר לשחרור סתימות הוא מכשיר ידני לשחרור סתימות ביוב שכולל ספירלה באורך של חמישה מטרים. גם משאבת אוויר ידנית יכולה להועיל במקרים של סתימות בכיור, ואינסטלטורים רבים לא יוצאים מהבית בלעדיה. 

אביזרי עזר חיוניים לעבודת האינסטלטור

אביזרי העזר החיוניים להשלמת העבודה ולטיפול יעיל ומיטבי בכל תקלת אינסטלציה, הם כמובן מַסְתם אינסטלציה, משאבה תלת־פאזית ומפסק הגנה למשאבה, סילוקית לניקוז יעיל של שפכים וצינור זרנוק לפתיחת סתימות. לפרויקטים גדולים במיוחד אפשר להיעזר גם במכונת שטיפה בלחץ ולפתוח כל סתימה במהירות. 

מחפשים עוד טיפים ואביזרים שישדרגו את תהליך העבודה ? ריכזנו בשבילכם כמה מהטובים ביותר שלנו : הלבשת אמבטיה – להיט חדש, גלאי נזילות מים: איך זה עובד ?

 

אינסטלציה מוצלחת עם כלי העבודה של בוש

מלבד כלי עבודה ידניים כמו חותך צינורות נחושת, מכופפי צינורת, מפתח צינורות זוויתי ואביזרי העזר החיוניים הנחוצים לאינסטלטור, האינסטלטור חייב להיעזר מפעם לפעם גם בכלי עבודה מכניים. לעבודה קלה ומיטבית רצוי שכלי העבודה האלה יהיו אלחוטיים ונטענים. חברת בוש העולמית מובילה בתחום כלי העבודה המכניים המתאימים לעבודות תחזוקה בכלל ולעבודות אינסטלציה בפרט.

חברת בוש מתמחה בכלי עבודה נטענים ומצטיינת בעיצובים בטיחותיים וארגונומיים שמאפשרים אחיזה נוחה ושימוש קל.  בין כלי העבודה הבסיסיים שכל אינסטלטור חייב להחזיק בארגז הכלים שלו, נציין את מברגות האימפקט המקצועיות של בוש לעבודות הברגה ממושכות בכל משטח ובכל רמת קשיחות וכמובן שלא נשכח את פטישון בוש

להשלים יום עבודה מוצלח בקלות

אינסטלטור טוב יודע שעבודה מקצועית, יעילה ומהירה היא המפתח להצלחה בקריירה ולשביעות הרצון של הלקוחות. תנאי לעבודה מקצועית, יעילה ומהירה הוא שימוש בכלי עבודה ייעודיים לאינסטלציה ושימוש בכלי העבודה המצוינים של בוש. כדי לפתור כל בעיה בקלות ולהשלים את יום העבודה בהצלחה כדאי לדעת שכלי העבודה הם חבריו הטובים ביותר של האינסטלטור והכרחיים לטיפול מיטבי בכל תקלה.  

 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

שאיבת הצפות
שאיבת הצפות מים

שאיבת הצפות מים היא אחת המשימות של חברות קבלן בתחום הביוב שמחזיקות בביוביות ומשאבות מיוחדות. כשפונים אל חברה מובילה ניתן להיות בטוחים שהיא תוכל לבצע

לקריאה >>
Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים