מה הציוד ההכרחי לאינסטלטור מקצועי?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

בשנים האחרונות חל שינוי מהותי באופן ההתנהלות של האינסטלטורים כיוון שהם נעזרים במכשור מתקדם אשר מסייע להם במציאת התקלות ולאחר מכן בפתרונות הנכונים ביותר. 

איתור ליקויים בצנרת 

בעבר כאשר הייתה נזילה בצנרת, האינסטלטור שבר חלק מהקיר כדי לגלות את הצנרת ולאתר את המיקום המדויק של הנזילה. הדבר היה כרוך בעבודה רבה הן של נושא תיקון הצנרת והן של בנייה מחדש של הקיר. אך היום לרוב האינסטלטורים יש מכשיר בדיקה תרמי אשר מאתר במהירות את מיקום הנזילה.

האינסטלטור עובר עם המכשיר לאורך הקיר ועל הצג הוא רואה כל הזמן צבע אחיד. אך ברגע שהוא מגיע למיקום הנזילה הצבע משתנה וזאת כיוון שיש במקום זה לחות רבה. אינדיקטור מקצועי מגלה מיקום מדויק ולכן בהתאם לכך האינסטלטור שובר קטע קטן מאד של הקיר ומגלה את הצנרת שממוקמת מאחוריו. בהתאם לסוג התקלה שהוא גילה, הוא מבצע את התיקון המקומי וסוגר את הקטע הקטן של הקיר ששבר. בדרך זו מקצר האינסטלטור באופן מהותי את זמן התיקון לרווחתו של הלקוח. 

שיטות חדשניות אל הרס 

מעבר לשימוש במכשיר התרמי, החלו לאחרונה אינסטלטורים רבים להשתמש בציוד אל הרס. הכוונה היא לבצע תיקונים של הצנרת ללא כל צורך בהריסת הקיר או בגילוי הצנרת. לצורך כך רוכש האינסטלטור רובוט אשר מוכנס פנימה לתוך הצנרת. כאשר הוא מגיע למיקום התקלה על פי ההכוונה של אינדיקטור מקצועי הוא יוצר צינור פנימי מסיבי זכוכית ובדרך זו הוא מנטרל את הצינור החיצוני והופך רק את הצינור הפנימי לשמיש. 

כך כל הפעולה מתבצעת בצורה חיצונית ובהתאם להוראות של הרובוט המסמן את המקום הספציפי אפשר לקדם את תהליך ההלבשה של הצינור החדש. גם באופציה זו הפעולה מתבצעת תוך פרק זמן קצר יחסית והיא נעשית עם רמה נמוכה מאד של לכלוך ושל בלגן ולכן זוהי אפשרות מועדפת גם עבור האינסטלטור וגם עבור הלקוח.

רוצים להיות קצת יותר מוכנים לקראת הביקור הבא של אינסטלטור ככה שלא יוכלו לעבוד עליכם? צירפנו מספר כתבות שיוסיפו לכם ידע: איתור נזילות מים בקיר, מים לא יורדים באסלה המדריך המלא.

שורשי עץ בצנרת 

גם במקרים שבהם עץ משריש שורשים עבים וארוכים בתוך הצנרת, השיטה הנוחה ביותר היא למצוא את המיקום המדויק בעזרת המכשור המתקדם. לאחר מכן מחדירים פנימה לתוך הצינור רובוט שיש בקצה שלו סכין ובהגיעו לשורשים הוא חותך אותם בכל המרחב. השורשים הללו יוצאים החוצה עם מי הביוב וכתוצאה מכך המים זורמים באופן קולח ובמלוא הזרימה. זאת לאחר שהקוטר של הצינור נחסם באופן משמעותי, בגלל השורשים שצמחו בתוכו.

 

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים