היכן מומלץ ללמוד קורס אינסטלציה?

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

קורס אינסטלציה מספק כלים שיאפשרו למשתתפים להשתלב בתחום רווחי ומתגמל במיוחד. הקורס נועד להכשיר את דור העתיד של האינסטלטורים והשרברבים המקצועיים. קורס אינסטלציה נחשב להשכלה מקצועית לכל דבר ומהווה מעין כרטיס כניסה מחייב לכל מי שמבקש להשתלב כיום בתחום. במאמר זה נרחיב לגבי תחומי הלימוד בקורס, באלו מסגרות ומקומות הוא מתקיים ומה חשוב לבדוק ולברר לפני ההרשמה למקום ספציפי.

על אינסטלציה בכלליות

אינסטלציה הוא השם הכולל למערכות מים וביוב. אינסטלטור הוא מי שמזמינים להתקין מערכות מים וביוב חדשות או לטפל בבעיות ותקלות במערכות קיימות. בין היתר אינסטלטורים מתקינים מתקנים ומחליפים דודי שמש וצנרת מים וביוב. עבודתם כוללת הבנה מקיפה של אופן הפעולה של המערכות השונות בתחום והתמחות בהפעלת כלי עבודה מקצועיים הדרושים לעבודתם.

קורס אינסטלציה 

קורס אינסטלציה מקצועי ניתן למצוא במספר רב של מוסדות בישראל כמו לדוגמא במכללת טכנולייב: https://y-m-t.co.il/. לפני כל החלטה על מקום ספציפי, חשוב לבדוק שהקורס מוכר על ידי משרד הכלכלה ושהמשתתפים מקבלים תעודה של אינסטלטור מוסמך בסיום הקורס. קורס אינסטלטור נועד לספק הכשרה מקיפה בתחום ומשך הקורס משתנה ממוסד למוסד. במרבית המקומות לימודי אינסטלטור אורכים כחצי שנה.

לימודי אינסטלטור

במהלך לימודי אינסטלטור המשתתפים מתחילים בהכרת מושגי היסוד המקצועיים בהם נעשה שימוש במקצוע. הם לומדים בין היתר, עקרונות בתכנון והקמה של מערכות אינסטלציה, תקלות נפוצות, איתור נזילות וטיפול בהצפות, יסודות לבטיחות בעבודה, סוגי כלי עבודה, סוגי צנרת ומערכות מים, כמו גם היכרות עם הדרישות של מכון התקנים הישראלי ואופן העמידה בהם.

הכנה למבחן והסמכה

חלק חשוב במהלך כל קורס אינסטלטור הוא ההתנסות המעשית באיתור בעיות ובתיקון תקלות שונות והיישום המעשי של הכלים והשיטות שהועבר בלימודים. בסיום הלימודים המשתתפים אמורים להיות מוכנים לקראת הבחינה של משרד הכלכלה שלאחריה הם יקבלו תעודת אינסטלטור מוסמך ויוכלו להשתלב במקצוע באופן רשמי.

 עם מה יוצאים מהקורס

קורס אינסטלציה צריך להעניק לבוגריו ידע תאורטי ומעשי ולהקנות להם הבנה מעמיקה ומעשית בתשתיות מים וביוב. בוגרי הקורס צריכים לדעת כיצד לאתר ולתקן נזילות, להחליף קווי צנרת, להחליף דוד שמש ועוד. אינסטלטור בעבודתו נדרש לעבודה מסודרת, תוך מתן פתרונות יצירתיים  הכוללים עבודה תקנית, בהתאם להוראות היצרן והתוכניות המאושרות.

המלצות מתלמידי עבר

ישנם מספר מכללות המציעות לימודי אינסטלטור בפריסה רחבה בארץ, כולל כאלה המציעות את שיעורי הקורס ברשת אונליין. מומלץ לבחור במקום שמקבל המלצות של תלמידי עבר ברשת והתוכן המקצועי בקורס מועבר על ידי אנשי שטח מנוסים המביאים ידע ושיטות עבודה לכל שיעור. כדאי ללמוד במכללה הקרובה למרכז חיי היומיום שלכם, על מנת שתוכלו לשלב חיי עבודה ולימודים.

קורס אינסטלציה במקום איכותי

לסיכום הנושא, במאמר זה סקרנו את הנושא של אינסטלציה וההכשרה המקצועית בתחום. כפי שציינו, מומלץ ללמוד קורס אינסטלציה במקום המכין את התלמידים היטב לבחינה ושהקורס בו מוכר מבחינה מוסדית. לפני בחירת מוסד ספציפי חשוב שתקראו עליו ברשת. תנסו להבין מה רמת המקצועיות של המרצים וכיצד התנהלו גם החלקים המעשיים בלימודים.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים