בדיקת אינסטלציה לפני פינוי דירה

🥇 תיקון או החלפת דוד שמש 🥇 החלפת ברזים 🥇איתור נזילות במצלמה תרמית 🥇 הגברת לחץ מים 🥇תיקון נזילה באסלה🥇 החלפת צנרת מים 🥇פתיחת סתימות🥇

ציון אמינות יצאת צדיק:
5/5
הגעה מהירה לכל גוש דן
באישור משטרת ישראל
זמינות בכל יום ושעה
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל יום ושעה

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

מערכת האינסטלציה היא אחת התשתיות החיוניות ביותר בכל נכס. כל פגם, ולו הקל ביותר, עלול לגרום לנזקים חמורים לקירות, לרצפה וגם לשכנים, וכמובן לשבש את השגרה. בהתאם ישנם מצבים שונים שבהם נדרשת בדיקה יסודית של כל מרכיבי מערכת האינסטלציה, ע"י איש מקצוע מנוסה. אחד המצבים הוא לקראת פינוי דירה, ובעמוד זה תמצאו מידע מפורט אודות הבדיקה, חשיבותה והדגשים החשובים שכדאי לקחת בחשבון כשמזמינים שירות חשוב זה.

מדוע חשוב לבצע בדיקת אינסטלציה כחלק מפינוי דירה?

פינוי דירה, כלומר סילוק כל התכולה המיותרת מהנכס, הוא מהלך שמתבצע במטרה להשמיש את הדירה – כך שאפשר יהיה למכור אותה, להשכיר אותה או פשוט לחיות בה. בחלק גדול מהמקרים מדובר על בתים ישנים, כאלה שתשתיות האינסטלציה בהם לא נבדקו במשך שנים רבות – שנים שבהן מן הסתם הצטבר בלאי בלתי נמנע.
בפרט זה המצב כשמדובר על פינוי דירה מוזנחת – דירה שעמדה ריקה במשך זמן רב או כזו שעברה שריפה, הצפה או נזקים ממקור אחר. במקרים אלה הצורך בבדיקת אינסטלציה מתעצם לנוכח המצב הפיזי של הנכס, וההבנה שפינוי, ואפילו ניקוי יסודי, לא יבטיחו איכות חיים מרבית בו כל עוד התשתית החשובה לא תהיה תקינה לחלוטין.

מה כוללת בדיקת אינסטלציה לפני פינוי דירה?

בדיקת אינסטלציה לפני פינוי דירה, וכמובן גם לאחר השלמת הוצאת התכולה שאין בה יותר צורך, כוללת התייחסות מעמיקה לכל אחד ואחד מהמרכיבים של המערכת: צינורות מכל הסוגים, קופסאות ביקורת, מאריכים, אינטרפוצים, כלים סניטריים, מערכות ניקוז במרפסות ובחדרים הרטובים, נקודות המים השונות ועוד.
בין השאר בוחן איש המקצוע את הלחצים לאורך צנרת האספקה, את החיבורים השונים, סטיות בהתקנתם של מוצרים רלוונטיים וכן כתמי רטיבות אם ישנם. במקרה כזה חובה לגלות אם מקור המים במקום שבו הם לא אמורים להימצא הוא כשל באיטום או נזילה מהצנרת.
לשם כך נעזר אינסטלטור מיומן בציוד מתקדם – גלאי תרמי שמאפשר זיהוי נזילות גם בלי לשבור קירות או להרים מרצפות, ברמת דיוק מרבית ובאמינות גבוהה מאוד.

להקדים תרופה למכה

דירה – בכל מקום ברחבי הארץ ובכל גודל – היא נכס שהשווי הכספי שלו גבוה מאוד. באופן טבעי ישנו הבדל דרמטי בין דירה עם תשתית תקינה לבין דירה דומה עם בעיות אינסטלציה מהותיות, ולכן לפני הפינוי חובה לבצע בדיקת אינסטלציה מקצועית.
בדיקה שכזו מאפשרת להקדים תרופה למכה, ולטפל בכל מפגע אפשרי עוד לפני שנגרמים נזקים חמורים, חלקם בלתי הפיכים. פינוי הדירה הוא גם הזדמנות לבצע תיקונים הכרחיים בעלות נמוכה יחסית.

בדיקות אינסטלציה – רק עם איש מקצוע עתיר ניסיון

בדיקות אינסטלציה לפני פינוי דירה או בכל נקודת זמן אחרת חשוב להפקיד אך ורק בידי. רק אינסטלטורים יצאת צדיק עם ותק משמעותי יודעים לזהות כל תקלה, ולו הקלה ביותר, ולא לפספס אף ניואנס – וכך לספק את מלוא התועלת האפשרית מהבדיקה החיונית.

זקוקים לאינסטלטור? חייגו:
077-8051102

אז מה למדנו בכתבה:

IGL אינסטלציה
IGL אינסטלציה

הסיפור שלנו מתחיל לפני 20 שנה כאשר יגאל אינסטלטור התחיל לבצע עבודות ושירותי אינסטלציה מכל התחומים, מאז עברו הרבה מים מתחת לגשר ובתוך הצנרת, יש לנו ניסיון וותק מהטובים ביותר בכל השוק, טיפלנו באלפי קריאות של לקוחות לאורך השנים, צברנו מוניטין ומספר רב של לקוחות מרוצים.
אנו ב IGL עובדים אך ורק עם הציוד המתקדם ביתור בכדי לתת ללקוחותינו את הפתרונות הטובים והיעילים ביותר. כאשר אינסטלטור מטעמינו מגיע לטפל לכם בתקלה, דעו שאתם בידיים טובות.

אנו מספקים שירות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, רמת גן ובכלל בכל איזור גוש דן 24/7.

למקרה חירום ניתן להשיג אותנו במספר: 077-8051102

מאמרים

רוצים להישאר מעודכנים? אצלנו ב IGL אנחנו דואגים לכם לתוכן עדכני ורלוונטי, היכנסו למאמרים

Google ג גוגל
4.7
מבוסס על 74 ביקורות
×
זקוקים לשירותי אינסטלציה מתקדמים?
הגעה מהירה לכל גוש דן
זמינות בכל שעה

לקוחות מספרים